Rynek spożywczy stale jest poszerzany przez coraz więcej sieci, w których możemy robić codzienne zakupy w niskich cenach. Nie zawsze jednak wiemy, które sklepy są najbardziej opłacalne i dzięki którym ofertom otrzymamy najwięcej korzyści. Jedną z najpopularniejszych opcji, z których korzysta większość Polaków, jest Lidl. Kielce posiadają wiele punktów stacjonarnych tej sieci, dzięki czemu z powodzeniem wybierzemy najbliższy sklep, do którego z łatwością dotrzemy. Warto poznać ofertę sieci i adresy sklepów. Jeśli interesuje nas Lidl Kielce, godziny otwarcia również pomogą nam wybrać ulubioną placówkę nieopodal domu lub miejsca pracy. 

Jaką ofertę ma Lidl Kielce?

Sklep Lidl nie bez powodu od dawna plasuje się na podium rankingów najlepszych sieci spożywczych. Oferta jest bardzo zróżnicowana, przez co w placówkach znajdziemy nie tylko najlepszej jakości żywność, ale także innego rodzaju produkty. 

Oferta Lidla to przede wszystkim:

— Żywność i napoje — Świeże warzywa i owoce na Ryneczku Lidla, codziennie wypiekane pieczywo, mięso, ryby, owoce morza, wyroby mięsne i rybne, mrożonki, mleko i produkty mleczne, żywność dla dzieci i niemowląt, napoje, soki i wody, kawy i herbaty, słodycze, wypieki słodkie, słone przekąski, kasze, ryże i makarony, mąki, oleje i oliwy, konserwy i przetwory, wiele innych;

—  Odzież i obuwie — Damskie męskie i dziecięce, outdoor, sportowe, casual, odzież wierzchnia;

— Bielizna damska, męska, dziecięca;

— Akcesoria sportowe i hobbystyczne;

— Meble i dekoracje do domu i ogrodu;

— Artykuły biurowe, papiernicze i szkolne;

— Kosmetyki — Pielęgnacyjne, kolorowe, higieniczne;

— Chemia i środki czystości;

— Sprzęt AGD I RTV;

— Inne urządzenia elektroniczne, np. smartwatch, opaski sportowe, nawigacje itp.;

— Prasa i książki;

— Zabawki i gry dla dzieci;

— Asortyment do pielęgnacji zwierząt;

— Tekstylia;

— Oświetlenie;

— Narzędzia;

— Wiele innych.

Jeśli interesuje nas sklep spożywczy w pobliżu, warto sprawdzić, jakie ma Lidl Kielce godziny otwarcia i adresy punktów stacjonarnych. Dzięki temu szybko znajdziemy punkt zlokalizowany nieopodal naszego miejsca zamieszkania. 

Lidl Kielce Krakowska

Adres: ul. Krakowska 161, 25-705 Kielce

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty 00:00-22:00. W niedzielę 09:00-20:00.

Jeden z pierwszych punktów sieci powstałych w Kielcach. Zlokalizowany tuż przy głównej ulicy, nieopodal osiedla mieszkaniowego, dzięki czemu dotarcie do sklepu nie sprawi nam problemów i nie zajmie wiele czasu. Przed budynkiem znajduje się duży ogólnodostępny parking, z którego klienci mogą skorzystać przez pierwszą godzinę za darmo, pobierając bezpłatny bilet z parkometru. Punkt czynny przez 7 dni w tygodniu do późnych godzin wieczornych, co umożliwia nam uniknięcie tłumów i długich kolejek.

Lidl Kielce Warszawska

Adres: ul. Warszawska 216, 25-414 Kielce

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku 06:00-22:00. W niedzielę 09:00-20:00.

Kolejny punkt sieci otwarty przez 7 dni w tygodniu. Sklep zlokalizowany obok osiedla mieszkaniowego, nieopodal bloków i domków szeregowych. Jak wskazują opinie klientów, w tej placówce możemy skorzystać zarówno z klasycznych kas, jak też z urządzeń samoobsługowych. Pozwala to zaoszczędzić czas, gdy robimy zakupy w pośpiechu, a pilnie potrzebujemy ważnych produktów. Punkt czysty z uporządkowanym na półce towarem. Regularne promocje i rabaty na dostępny asortyment. 

Lidl Kielce Śląska

Adres: ul. Śląska 3, 25-001 Kielce

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku 06:00-22:00. W niedzielę 09:00-20:00 

Sklep położony w doskonałej lokalizacji, do której dotrzemy niezależnie od miejsca zamieszkania czy miejsca pracy.  Uporządkowany i wyeksponowany na półkach towar, świeże owoce i warzywa na Ryneczku Lidla, w tym produkty BIO w atrakcyjnych cenach. Bardzo miła obsługa sklepu, służąca pomocą w trakcie zakupów. Duży i wygodny parking z miejscami dla niepełnosprawnych. Klienci chwalą sobie brak długich kolejek do kas sklepowych, czystość i miłą atmosferę. 

5/5 - (1 oddanych ocen)