Każdy, kto planuje robić zakupy, wie, jak trudne jest znalezienie wysokojakościowych, a jednocześnie stosunkowo tanich produktów. Na tę trudność zdaje się odpowiadać Auchan Wrocław. Sklepy tej sieci są znakomicie wyposażone, a także zapewniają stosunkowo korzystne ceny towarów. Jednocześnie sieć wyraźnie wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, co widać w polityce Auchan Wrocław. Sklep online z powodzeniem pozwala na zamawianie towarów na terenie praktycznie całego Wrocławia.

Auchan Wrocław produkty

W sklepie Auchan Wrocław produkty cechują się nie tylko wysoką jakością, ale i dużą różnorodnością. Dzięki temu klienci mają dużą pewność, że w sklepie z powodzeniem znajdą interesujące ich towary. W sklepie można znaleźć znakomite produkty dla osób celujących w zdrową żywność bez glutenu i laktozy. Również miłośnicy jedzenia potraw wegetariańskich znajdą wiele produktów idealnych właśnie dla nich. Co więcej, oferta Auchan nie dotyczy tylko produktów spożywczych, jakie oferuje Auchan Wrocław. Asortyment sklepowy wybiega daleko poza te towary, a klienci mogą z powodzeniem wybrać w najróżniejszym typie produktów znajdujących swoje zastosowanie w całym gospodarstwie domowym. Wśród dostępnych produktów można znaleźć znakomitej jakości:

  • Warzywa i owoce,
  • Nabiał i produkty mleczne,
  • Pieczywo i słodkie wypieki,
  • Mięso i ryby,
  • Produkty do pieczenia,
  • Detergenty,
  • Produkty dla dzieci, w tym gry planszowe i zabawki,
  • Artykuły ekologiczne,
  • Urządzenia do kuchni i łazienki,
  • Również dziesiątki innych akcesoriów i produktów spożywczych.

Auchan Wrocław zakupy online

Co w głównej mierze wyróżnia Auchan Wrocław? Zakupy online są możliwe do zrobienia za pośrednictwem każdego sklepu tej sieci, jaki znajduje się w tym mieście. Dzięki temu klienci mają pewność, że mogą z powodzeniem zrealizować swoje zakupy nawet wtedy, gdy z jakiegoś powodu nie mogą udać się bezpośrednio do sklepu. W takiej sytuacji Auchan Wrocław online pozwala na dostarczenie towarów do domu klienta. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby klient zaznaczył odpowiadający mu termin odebrania zakupów bezpośrednio ze sklepu. Dzięki temu może on uniknąć przeszukiwania półek sklepowych i tkwienia w kolejce do kasy. Należy przy tym pamiętać, że zarówno przy zakupach zdalnych z dostawą, jak i z odbiorem minimalna wartość zakupionych towarów musi wynosić co najmniej 100 złotych. A jak robić same zakupy zdalne w Auchan Wrocław. Aplikacja sklepu jest odpowiedzią na to pytanie. Dzięki używaniu aplikacji możemy w czasie składania zamówienia wskazać np. że interesuje nas odbiór osobisty o wskazanej godzinie z konkretnego sklepu Auchan Wrocław. Dostawa również jest dostępną opcją i tam też możemy wskazać nie tylko adres, ale i termin dostawy.

Promocje w Auchan Wrocław

Możliwość skorzystania z aktualnych I znakomitych ofert promocyjnych jest możliwa dzięki zawartości, jaką prezentuje Gazetka Auchan. Dostęp do jej treści jest umożliwiony nie tylko poprzez papierowe gazetki, ale i poprzez specjalną aplikację sklepową. Podobnie jak i inne gazetki promocyjne jest ona stale aktualizowana o nowe promocje, co sprawia, że jeszcze wygodniej robi się zakupy w Auchan Wrocław. Sklep internetowy uwzględnia bowiem cały asortyment dostępny w konkretnych sklepach.

Auchan Wrocław skarbonka

W tym miejscu warto wspomnieć o wyjątkowym programie lojalnościowym, jaki działa w Auchan Wrocław. Skarbonka jest szansą dla klientów na m.in. korzystanie z dodatkowych promocji i rabatów, które znacząco wykraczają poza to, co można znaleźć w gazetce promocyjnej. Co więcej, korzystanie z programu lojalnościowego dotyczy zarówno zakupów zdalnych, jak i tych robionych bezpośrednio w lokalu Auchan Wrocław. Sklep w takiej sytuacji naliczy należne rabaty, a jeśli Skarbonka będzie połączona np. z Kartą Dużej Rodziny, klient może liczyć na szczególne rabaty. W tym przypadku jest to automatycznie przyznawany 5-procentowy upust na całe zakupy.

Auchan Wrocław lokalizacja

Bez wątpliwości możliwość zrobienia korzystnych zakupów jest w dużej mierze zależna od tego, na jaki lokal postawimy tym razem. W przypadku Auchan Wrocław, godziny otwarcia wszystkich sklepów są stosunkowo podobne, a jednocześnie umożliwiają zrobienie zakupów w ciągu praktycznie każdego dnia. Warto również podkreślić, że wszystkie te sklepy pozwalają na korzystanie z możliwości dokonywania zakupów poprzez Internet, co sukcesywnie wprowadza Auchan Wrocław online. Zakupy w takiej formie są wyjątkowo wygodne i sprzyjają zachowaniu bezpieczeństwa zwłaszcza w czasie pandemii. Co więcej, znajduje się tu też więcej punktów sklepowych aniżeli w Auchan Lublin, choć w obu miastach zaopatrzenie jest niezwykle dobre. Zastanawiając się nad tym, w którym lokalu zrobić zakupy, warto zapoznać się z ocenami sklepów w sieci. Tych naprawdę wiele ma właśnie Auchan Wrocław. Opinie te są pomocne m.in. przy określeniu, w którym sklepie jest stosunkowo najmniejszy ruch.

Auchan Wrocław CH Korona

Adres: Centrum Handlowe Korona, ul. Bolesława Krzywoustego 126, 51-421 Wrocław

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty od godziny 07:30 do 22:00. W niedziele od 08:00 do 21:00.

Ten Auchan Wrocław jest ulokowany w jednym z pierwszych wielofunkcyjnych centrów handlowych znajdujących się na terenie Polski. Dlatego też jest wiele dodatkowych atrakcji, z jakich mogą skorzystać klienci Auchan Wrocław. Sklep stacjonarny jako taki również jest wyposażony w dodatkowe udogodnienia. Przede wszystkim warto wymienić działające darmowe Wi0Fi dla klientów Auchan. Oprócz tego miłośnicy świeżych wypieków z powodzeniem mogą skorzystać ze zlokalizowanych na terenie przy sklepowym piekarni oraz cukierni.

Auchan Wrocław Hubska

Adres: ul. Hubska 102-118, 50-503 Wrocław

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty od godziny 06:30 do 22:00. W niedziele od 08:00 do 20:00.

Ten lokal jest również wyposażony w darmowe Wi-Fi. Klienci z okolicy ulicy Hubskiej z pewnością mogą na plus ocenić fakt, że na terenie sklepu znajduje się znakomita piekarnia i cukiernia. Dzięki temu podczas codziennych zakupów można zaopatrzyć się w świeże pieczywo. A co z lokalizacją tego Auchan Wrocław? Market jest ulokowany w dzielnicy Południe Wrocławia. Sprawia to, że zapewnia on doskonały dostęp dla okolicznych klientów Auchan Wrocław. Dostawa w tym rejonie jest więc zapewniona właśnie dzięki temu sklepowi.

Auchan Wrocław Kobierzyce

Adres: ul. Francuska 6, 55-040 Bielany Wrocławskie

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty od godziny 07:30 do 22:00. W niedziele od 08:00 do 21:00.

Na terenie tego lokalu jest umieszczona cukiernia. Oprócz niej klienci mają możliwość zakupienia znakomitych koszy prezentowych oraz paczek świątecznych. Osoby poszukujące świeżo ciętych kwiatów również znajdą tu coś dla siebie. Jednocześnie wszyscy klienci z powodzeniem mogą korzystać z w pełni darmowego Wi-Fi.

Co jeszcze działa w tym Auchan Wrocław? Stacja Paliw jest jednym z ważniejszych punktów ulokowanych w bezpośrednim sąsiedztwie tego hipermarketu. Klienci zainteresowani tankowaniem paliwa mogą skorzystać z otwartej stacji paliw od poniedziałku do soboty w godzinach od 07:00 do 22:00 i w niedziele od 08:30 do 20:00. Z kolei samo tankowanie jest czynne całą dobę.

Auchan Wrocław Zwycięska

Adres: ul. Zwycięska 14b, 53-033 Wrocław

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty w godzinach od 06:30 do 22:00. W niedziele od 08:00 do 20:00.

Ten sklep Auchan ma w swoim sąsiedztwie ulokowaną znakomitą piekarnię. Oprócz oferowanych w niej świeżych wypieków, klienci Auchan mogą znaleźć cukiernię oferującą świeże wyroby cukiernicze. Dla wszystkich klientów otwarta jest możliwość korzystania z darmowej sieci Wi-Fi.

Auchan Wrocław Ustronie

Adres: Ustronie 1-3, 50-302 Wrocław

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty w godzinach od 06:30 do 22:00. W niedziele od 08:00 do 20:00.

Ten lokal Auchan znajduje się w niedalekiej okolicy centrum miasta. Jest to więc doskonały punkt zaopatrzeniowy dla mieszkańców. Klienci z powodzeniem mogą korzystać z darmowego Wi-Fi na terenie tego Auchan Wrocław. Hipermarket szczyci się również znakomitymi wypiekami z piekarni oraz cukierni.

5/5 - (2 oddanych ocen)