Twój Market to bardzo popularna sieć supermarketów zlokalizowanych na terenie województw kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego. Obecnie firma posiada aż 60 punktów stacjonarnych, w których każdego dnia tysiące klientów robi zakupy w atrakcyjnych cenach. Oszczędzanie zapewniają nam regularnie wprowadzane promocje, ale nie tylko. Dostępna w Twój Market karta to doskonałe rozwiązanie dla osób, które sklep tej sieci odwiedzają niemal codziennie, i chcą jeszcze bardziej ograniczyć wydatki. Dzięki założeniu takiej karty, w sklepach czeka na nas jeszcze więcej obniżek cenowych i innych profitów. 

Twój Market karta

Sklep Twój Market nie bez powodu zdobywa coraz więcej zwolenników. Ta polska sieć stale rozwija się na rynku już od ponad 20 lat, regularnie wprowadzając różnorodne promocje zakupowe i programy lojalnościowe. Dzięki dostępnym profitom, klienci odwiedzający pobliski punkt, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty, które umożliwiają nam oszczędzanie nawet kilkuset złotych miesięcznie. Aby maksymalnie ograniczać wydatki, warto przeglądać cykliczne gazetki promocyjne sieci, w których znajdziemy aktualne promocje na poszczególne produkty. Taka opcja pozwala nam na świadome planowanie kolejnych zakupów, układanie list zakupów i polowanie na największe okazje cenowe. Gazetka Twój Market jest dostępna w formie papierowej w sklepach stacjonarnych oraz online na stronie www. Sprawdzimy ją także w aplikacji mobilnej sieci. 

Jednak gazetka z promocjami to nie wszystko, co sklep przygotował dla swoich klientów. W sieci Twój Market karta lojalnościowa jest dodatkową opcją, z której możemy skorzystać, jeśli zależy nam na maksymalnym oszczędzaniu. Warto zaznaczyć, że rabaty udzielane na kartę, łączą się ze zniżkami dostępnymi w gazetkach. Dzięki temu koszt naszych zakupów możemy jednorazowo zmniejszyć nawet o kilkadziesiąt złotych. 

Twój Market karta – kto może skorzystać?

W sklepach Twój Market karta jest dostępna dla każdego klienta, niezależnie od tego, czy robimy zakupy codziennie, czy odwiedzamy sieć raz na jakiś czas. Możemy założyć ją w bardzo prosty sposób bez ponoszenia kosztów i korzystać z niej zarówno regularnie, jak też sporadycznie. To świetny sposób na uzyskanie jeszcze większej ilości zniżek na różnego rodzaju produkty dostępne w ofercie. 

Twój Market karta – jak to działa?

Zakładamy kartę lojalnościową w wybranym sklepie Twój Market lub za pośrednictwem aplikacji. Po jej aktywacji, możemy korzystać z masy codziennych rabatów na produkty różnych kategorii i marek. Posiadacze karty lojalnościowej zyskują zniżki nie tylko dzięki aktualnym promocjom, ale również mają możliwość kupowania poszczególnych produktów jeszcze taniej. To świetny sposób na jeszcze większe oszczędzanie, z którego skorzystamy już za pomocą kilku kliknięć. 

Twój Market karta – jak dołączyć?

Kartę Twój Market możemy założyć na kilka różnych sposobów. Pierwszym z nic jest udanie się do wybranego sklepu i wypełnienie krótkiego formularza, który otrzymamy od sprzedawcy. Umieszczamy w nim takie dane jak:

  • Imię;
  • Nazwisko;
  • Adres e-mail;
  • Numer telefonu. 

Podobny wniosek możemy wypełnić poprzez formularz elektroniczny na stronie www Twój Market lub za pośrednictwem aplikacji. Wybierając ostatni sposób, należy pobrać aplikację mobilną Twój Market na urządzenie z systemem Android lub iOS i wypełnić krótki wniosek. Po aktywowaniu karty zostanie ona automatycznie podpięta do naszego profilu. W aplikacji szybko i łatwo sprawdzimy aktualną ofertę i dostępne promocje, dedykowane rabaty, zniżki dla posiadaczy kart lojalnościowych, a także wyświetlimy mapę sklepów w okolicy oraz ułożymy listę zakupów z możliwością udostępniania. 

Twój Market karta – jakie marki dostępne taniej?

W sklepach Twój Market karta lojalnościowa uprawnia nas do korzystania ze zniżek na setki różnorodnych pozycji produktowych. Obejmują one nie tylko znane i popularne marki dostępne w sklepie, ale także Marki Własne np.: 

— Produkty Piekarni Białecki;

— Wypieki Cukierni Białecki;

— Wyroby Wędzarni Białecki;

— Potrawy Kuchni Białecki;

— Przetwory Spiżarni Białecki;

— Piwa Browaru Białecki;

— Warzywa i owoce z własnych upraw Blisko Natury. 

Inne popularne marki dostępne w sklepach Twój Market, na które otrzymamy zniżki za pomocą karty to np.:

— Łowicz;

— Lipton;

— Diamant;

— Ajax;

— Milka;

— Goplana;

— Wawel;

— Jacobs;

— Herbapol;

— Stovit;

— Tchibo;

— Danone;

— Piątnica;

— Hochland;

— Kotlin;

— Delecta;

— Winiary;

— Kucharek;

— Hortex;

— Bakoma;

— Sonko;

— Dr Oetker;

— Kuchnia Staropolska;

— SEKO;

— Lorenz;

— Star;

— Whiskas;

— Tatra;

— Tyskie;

— Vileda;

— Listerine;

— Velvet;

— Lenor;

— Persil;

— Dove;

— Bref;

— Wella;

— Loreal;

— Prima;

— Tarczyński;

— Tymbark;

— Lisner;

— Loyd;

— Woseba;

— Terravita;

— Mlekovita;

— Danio;

— Bobovita;

— Bambino;

— Bebiko;

— Prymat;

— Cif;

— Gilette;

— Nivea;

— Domestos;

— I wiele innych. 

Twój Market karta – czy warto założyć?

Jeśli interesuje nas Twój Market karta, opinie zdecydowanie pomogą nam podjąć decyzję, czy warto skorzystać z takiej akcji lojalnościowej. Jak wskazuję liczne oceny klientów, już po kilku dniach korzystania z karty, możemy zauważyć znaczne zmniejszenie wydatków. Osoby regularnie odwiedzające sklepy w swoim mieście, chwalą sobie duże oszczędności, które zyskały dzięki utworzeniu karty lojalnościowej w Twoim Markecie. Zdecydowana większość twierdzi, że w skali miesiąca możliwe jest zaoszczędzenie nawet kilkuset złotych. 

Twój Market karta – jakie korzyści daje?

W sklepach Twój Market program lojalnościowy z kartą jest dostępny od dłuższego czasu. Tego typu rozwiązanie jest skierowane do każdej osoby zainteresowanej, a sieć nie stawia przed nami żadnych wymogów. Kartę możemy więc założyć nie tylko wtedy, kiedy każdego dnia odwiedzamy supermarket, ale również gdy korzystamy z jego oferty sporadycznie. Jej ważność nie wygasa, jeśli przez jakiś czas nie będziemy z niej korzystać, dzięki czemu oszczędzać możemy niezależnie od częstotliwości robienia zakupów w Twoim Markecie. 

Korzyści płynące z założenia karty Twój Market to:

— Jeszcze większa oszczędność. Otrzymujemy dodatkowe zniżki dedykowane wyłącznie posiadaczom karty. Dzięki temu korzystamy nie tylko z promocji dostępnych w sklepie, ale także z rabatów udzielonych dzięki karcie Twój Market i aplikacji.

— Szybkie połączenie karty z kontem w aplikacji. Pobierając aplikację mobilną Twój Market łatwo podepniemy naszą kartę lojalnościową i sprawdzimy, jakie zniżki czekają na nas aktualnie w sklepach. Przejrzymy również gazetki i dedykowane kupon rabatowe w jednym miejscu. 

— Dostęp do atrakcyjnych promocji w dowolnym okresie. Karta nie wygasa w sytuacji, gdy nie używamy jej przez jakiś czas. Dzięki temu nawet jeśli nie odwiedzaliśmy sklepu Twój Market w jakimś okresie, nawet po dłuższej rozłące podczas kolejnej wizyty skorzystamy z wyższych rabatów cenowych dzięki karcie lojalnościowej i aplikacji mobilnej Twój Market. 

W jakich miastach jest dostępna karta Twój Market?

Z karty lojalnościowej Twój Market skorzystamy w każdym sklepie stacjonarnym Twój Market, zlokalizowanym na terenie takich miejscowości jak:

— Aleksandrów Kujawski, ul. Parkowa 16,

— Babiak, ul. Sezamowa 2,

— Boniewo, ul. Szkolna 13b, 

— Budzisław Kościelny, ul. Szkolna 6,

— Bydgoszcz, ul. Pelplińska 41, ul. Sandomierska 20,

— Choceń, ul. Targowa 1,

— Ciążeń, ul. Wiosny Ludów 1,

— Dąbrowa, ul. Centralna 5,

— Dobrosołowo 55,

— Dobrzyca, ul. Krotoszyńska 10,

— Gębice, ul. Braci Rólskich 1,

— Giewartów, ul. Generała Grota Roweckiego 1A,

— Gniezno, Osiedle Jagiellońskie 42, Osiedle Piastowskie 8, ul. Kawiary 25,

— Izbica Kujawska, ul. Narutowicza 48/2,

— Jeziora Wielkie 13a,

— Kalisz, ul. Graniczna 80-82,

— Kazimierz Biskupi, ul. Zawadzkiego 12A,

— Kleczew, ul. 3 Maja 2, ul. Okrzei 13,

— Konin, ul. Chopina 24a, ul. Łężyńska 6, ul. Zakole 2,

— Kramsk, ul. Konińska 22,

— Krzymów, ul. Główna 9,

— Mogilno,  ul. Padniewska 1,

— Orchowo, ul. Wyzwolenia 1,

— Ostrowite, ul. Szkolna 1,

— Piotrków Kujawski, ul. Sienkiewicza 16

— Posada, ul. Matejki 10D,

— Powidz, ul. 29 Grudnia 47a, 

— Radziejów, ul. Parkowa 1a,

— Rychwał, ul. Sportowa 1,

— Skulsk, ul. Konińska 7,

— Ślesin, ul. Kleczewska 12b, ul. Kościelna 63,

— Słupca, ul. Kleczewska 1a, ul. Pułaskiego 6,

— Solec Kujawski, ul. Toruńska 54,

— Sompolno, plac Wolności 20,

— Środa Wielkopolska, ul. Czerwonego Krzyża 2a,

— Strzałkowo, ul. Sikorskiego 16,

— Strzelno, ul. Kościuszki 15a, ul. Powstania Wielkopolskiego 1a,

— Topólka 56b,

— Toruń, ul. Legionów 27a,

— Trzemeszno, ul. 22 stycznia 2, ul. Langiewicza 1,

— Turek, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1a,

— Wągrowiec, ul. Mikołaja Reja 59,

— Wierzbinek 112,

— Wilczyn, ul. Strzelińska 12b, 

— Włocławek, ul. Smolna 16,

— Wójcin 70,

— Września, ul. Piastów 16,

— Zagórów ul. Próżna 2. 

5/5 - (1 oddanych ocen)