drogeria koliberKorzystanie z atrakcyjnych ofert drogerii zazwyczaj wydaje się nam kojarzyć wyłącznie z markami znanymi na całą Polskę. Jednak na rynku można znaleźć również sieci sklepów, które, choć nie działają we wszystkich województwach, swoją ekspansję skutecznie przenoszą na znaczną część naszego kraju. Wśród nich bez wątpienia znajduje się drogeria Koliber. Sklepy tej niezwykle charakterystycznej sieci są rozsianie po znacznej części Polski i koncentrują się przede wszystkim w jej południowej części.

Co wyróżnia drogerię Koliber?

Nie bez powodu warto zwrócić swój wzrok na ofertę, którą prezentuje drogeria Koliber. Sklep ten jest opisywany jako sieć partnerska, która powstała aż 21 lat temu. Nadrzędnym celem jej funkcjonowania jest zapewnianie konsumentom dostępu do produktów codziennego użytku. Co sprawia, że warto robić zakupy w tak wyjątkowej sieci, jak drogeria Koliber? Produkty dostępne w ramach działania tej marki są udostępniane w ponad 170 lokalach umiejscowionych w znacznej części Polski. Co więcej, sieć sklepów partnerskich wyraźnie stara się o rozwijanie swoich skrzydeł i prowadzi stałą, skuteczną ekspansję na coraz szersze rejony Polski. Sprawia to, że bez wątpliwości warto poznać możliwości, jakie oferuje drogeria Koliber. Sklep tej marki bez cienia wątpliwości jest dobrym wyborem dla każdego, kto poszukuje sprawdzonych, wysokich jakościowo produktów do codziennego użytkowania. Asortyment drogerii Koliber cechuje również dbałość o stałą, bogatą i często rotującą ofertę produktową. Oznacza to, że klienci z powodzeniem mogą wracać właśnie do tego sklepu z poczuciem, że w niedługim czasie mogą znaleźć tam zupełnie nowe, interesujące produkty.

Sklep internetowy drogeria Koliber

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z informacji, jakie w sieci udostępnia drogeria Koliber. Sklep Internetowy jest doskonałym źródłem informacji o aktualnych promocjach, wyjątkowych okazjach i pojawiających się nowych ofertach sprzedażowych, które swoim klientom Koliber. Co prawda nie ma możliwości, aby robić zakupy sieciowe, jednak wciąż warto wejść na stronę internetową, którą przygotowała drogeria Koliber. Sklep online daje możliwość m.in. dołączenia do Sieci Partnerskiej tej drogerii, co jest nie lada gratką nie tylko dla konsumentów, ale i potencjalnych partnerów biznesowych. Warto przy tym zauważyć, że osoby decydujące się na wejście we współpracę z drogerią Koliber mają gwarantowaną edukację w zakresie:

 • Nowoczesnego handlu;
 • Merchandisingu;
 • Obsługi klienta.

Jednocześnie wsparcie rozwoju opiera się zarówno na angażowaniu personelu, jak i na angażowaniu klientów w życie drogerii. To z kolei zwiększa odsprzedaż produktów, a wspieranie współpracowników odbywa się na każdym etapie trwającego partnerstwa.

Sklep drogeria Koliber – przeceny

Wśród kluczowych informacji, jakie można znaleźć na stronie drogerii, są aktualne promocje. Te zaś są prezentowane poprzez treści, jakie zawiera w sobie gazetka. Przeglądając jej szczegółowe treści, nie sposób nie zauważyć, że stara się ona w zwarty i konkretny zaprezentować aktualne promocje, zachęcając klientów, aby wybrali się właśnie do tej drogerii. Choć robi to nieco inaczej niż np. aktualna gazetka Avon, nie sposób nie zauważyć starań, jakie do przygotowywanie oferty dokłada drogeria Koliber. Kosmetyki dostępne w tym lokalu idealnie odpowiadają na potrzeby znacznej części konsumentów. Warto przy tym pamiętać, że podobnie jak inne gazetki promocyjne, nie wszystkie dostępne produkty prezentuje drogeria Koliber. Sklep kosmetyki warte naszej uwagi, choć nie zawarte w gazetce, wciąż ma na półce.

Gdzie można znaleźć drogerię Koliber?

Choć drogeria Koliber online jest dostępna z każdego miejsca naszego kraju, w praktyce są określone miejsca, w których można znaleźć ten sklep. W związku z tym, ze sieć składa się aż z ponad 170 lokali, w tym miejscu zostaną podane lokalizacje kilku z nich, charakterystycznych dla konkretnego województwa. Co warto robić, szukając innych, zlokalizowanych w naszym otoczeniu sklepów pod szyldem drogeria Koliber? Opinie klientów są tym, z czym warto się zapoznać, jeśli rozważamy robienie zakupów właśnie w konkretnym lokalu. A co można powiedzieć o najważniejszych punktach, w jakich znajduje się drogeria Koliber? Sklep stacjonarny znajdziemy w ponad 8 województwach. Warto przy tym zwrócić uwagę na terminy dostępności, jakie wskazuje drogeria koliber. Godziny otwarcia dla innych sklepów mogą się delikatnie różnić, co do zasady jednak wszystkie działają w dość podobnym czasie.

 • Śląskie Bielsko-Biała

– Drogeria Koliber przy Konopnickiej

Adres: Marii Konopnickiej 30, 43-300 Bielsko-Biała

Godz. otwarcia.: Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. W soboty od 8:00 do 14:00, a w niedziele zamknięte.

– Drogeria Koliber przy Jutrzenki

Adres: Jutrzenki 22, 43-300 Bielsko-Biała

Godz. otwarcia.: Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. W soboty od 8:00 do 13:00. W niedziele zamknięte.

 • Dolnośląskie

– Kąty Wrocławskie

Adres: Rynek 28, 55-080 Kąty Wrocławskie

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00. W soboty od 9:00 do 15:00. W niedziele zamknięte.

 • Kujawsko-Pomorskie

– Bydgoszcz

Adres: Gdańska 44, 85-021 Bydgoszcz

 • Łódzkie

– Sulejów

Adres: Dworcowa 3, 97-330 Sulejów

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 18:00. W soboty od 9:00 do 14:00. W niedziele zamknięte.

 • Małopolskie

– Kęty

Adres: osiedle Nad Sołą 18B, 32-650 Kęty

Godz. otwarcia: od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 18:00. W soboty od 8:00 do 14:00. W niedziele zamknięte.

– Maków Podhalański

Adres: 3 Maja 3, 34-220 Maków Podhalański

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 17:00. W soboty od 9:00 do 14:00. W niedziele zamknięte.

 • Warmińsko-Mazurskie

Adres: Wysokiej Bramy 4, 11-100 Lidzbark Warmiński

Godz. otw.: Od poniedziałku do piątku od 9:30 do 18:00. W soboty od 9:30 do 14:00. W niedziele zamknięte.

 • Wielkopolskie

Adres: Keplera 1, 60-158 Poznań

Godz. otw.: Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 20:00. W soboty od 9:00 do 16:00. W niedziele zamknięte.

 • Mazowieckie

Adres: Mołdawska 5, Warszawa

5/5 - (1 oddanych ocen)