Długo wyczekiwana możliwość zamówienia zakupów do domu w sklepie Biedronka wreszcie doczekała się światła dziennego. Jeden z najpopularniejszych supermarketów w Polsce uruchomił dostawę produktów bezpośrednio do domu swoich klientów. Sprawdź czy biedronka dostawa do domu jest możliwa w Twoim mieście i jak możesz złożyć zamówienie.

zakupy online biedronkaBiedronka zakupy z dostawą do domu

Coraz częściej staramy się unikać długich kolejek w hipermarketach i szukamy prostszych rozwiązań, dzięki którym nie stracimy dużo czasu. Robiąc zakupy przez Internet głównie kierujemy się możliwością dostarczenia tego czego zamówiliśmy do domu. Wybieramy sklepy spożywcze, które posiadają dostawę. Jeszcze do niedawna nie było to możliwe w najczęściej odwiedzanym sklepie w Polsce. Dzięki aplikacji mobilnej Glovo, zakupy przez internet Biedronka stały się łatwo dostępne.

Mimo że Biedronka nie posiada własnych pracowników, którzy dostarczają zamówienie do domu, to nie przeszkadza to w żadnym wypadku w zrobieniu zakupów przez Internet. Ezakupy Biedronka są możliwe korzystając z aplikacji Glovo. Specjalni dostarczyciele przywiozą nam pod drzwi wszystko co kupimy, a czas dostawy to 30 – 60 minut. Nawet jeśli sklep mamy kilka metrów od domu nie stanowi to problemu w złożeniu zamówienia. Odległość do sklepu może być dla niektórych zbyt abstrakcyjnym pomysłem, aby zamówić Biedronka ezakupy. Jednak jeśli pomyślimy o czasie jaki zazwyczaj spędzamy w supermarkecie oraz ciężarach, które musimy zanieść do domu to może to wszystko przeważyć na korzyść zakupów w Biedronce przez Internet.

Biedronka dostawa – jaki jest koszt?

Patrząc na ranking sklepów spożywczych możemy zauważyć, że średnio za dostawę musimy zapłacić od kilku złotych do nawet kilkudziesięciu. Biedronka zakupy do domu to koszt tylko 9,99 zł. Dużo, mało? Naszym zdaniem cena jest niska w porównaniu do innych sklepów oferujących dostawy. Co najważniejsze, możemy skorzystać z kodu rabatowego do biedronki, gdzie pierwsza dostawa może być całkowicie za darmo.

Jeśli wykorzystamy kupon rabatowy i połączymy go z promocjami, jakie znajdują się w gazetkach promocyjnych Biedronka to okaże się, że wydamy sporo mniej pieniędzy. Śledząc aktualne promocje na prawdę możemy przyoszczędzić gotówkę, którą albo wydamy na inne potrzebne rzeczy lub zachowamy na czarną godzinę.

Zakupy biedronka online – jakie miasta?

W początkowej fazie współpracy tylko w dużych miastach w Polsce zakupy w Biedronce online mogą być zrobione. Mieszkańcy wymienionych miast mogą skorzystać w udogodnień jakim daje dostawa zakupów w Biedronce: Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Szczecin, Poznań, Wrocław, Sopot, Gdańsk i Gdynia. Zainteresowanie klientów jest bardzo duże więc wierzymy, że kolejne miasta dołączą do tego. Pewnie nie będziemy musieli na to długo czekać, a w momencie pojawienia się kolejnych od razu dodamy je do naszej listy.

biedronka ezakupyJakie produkty mogę zamówić?

  • Warzywa i owoce – od pomarańczy po kalafior. Cała gama produktów warzywnych i owocowych jest dostępna z Biedronka dostawa pod drzwi. Przy każdym produkcie jest napisana jaką minimalnie wagę można zamówić. Niemożliwe więc będzie zamówienie 1 sztuki jabłka czy 2 bananów – te produkty w minimalnej ilości to 1kg. Oczywiście jeśli chodzi o mniejsze owoce czy warzywa to nie będzie konieczności zakupu ich w tak dużej ilości – te zaś dzielimy na minimum 100g.
  • Mięso i ryby. Dzięki bardzo szybkiej dostawie (wg. aplikacji nawet do godziny) bez obaw możemy kupić rzeczy, które powinny być przechowywane w lodówce. Nie musimy martwić się, że coś nie przetrwa dostawy. Kurier po wyjściu ze sklepu od razu zmierza w kierunku naszego domu.
  • Pieczywo i nabiał. Kto by pomyślał, że możemy zamówić świeży chleb czy bułki? Właśnie taką możliwość daje nam biedronka zakupy online.
  • Przekąski, słodycze. Nie musimy robić wielkich zakupów, aby kurier dostarczył nam do co chcemy. Robimy spotkanie ze znajomymi i brakuje nam chipsów? Jest wieczór i mamy ochotę na czekoladę? Nawet takie drobne rzeczy możemy zamówić.
    Chemia. W Biedronce również są dostępne produkty do ciała, łazienki, kuchni. To wszystko może być w naszym wirtualnym koszyku podczas kupowania online.

Nie sposób jest wymienić wszystkich rzeczy jakie zakupy online biedronka oferuje swoim klientom. Praktycznie wszystko co znajduje się stacjonarnie w hipermarkecie może trafić do nas.

E zakupy biedronka – bez wychodzenia z domu

Wygoda, a przede wszystkim czas. Te dwa czynniki wpływają na nas podczas robienia zakupów spożywczych. Nie bez powodu częściej odwiedzamy najbliższy sklep w okolicy niż jedziemy do dużego marketu. A nie lepiej zamówić raz większe zakupy, które wystarczą nam na długi okres? Biedronka zakupy online ułatwi nam naszą codzienność, a jeśli zapomnimy o czymś a nie mamy czasu na wyjście z domu to będzie to najlepsze rozwiązanie. Nie traćmy wielu minut na stanie w długich kolejkach, a jeszcze więcej na szukanie wszystkiego co mamy na liście zakupów. Teraz możesz robić zakupy siedząc w wygodnym fotelu czy leżąc w sypialni.

5/5 - (2 oddanych ocen)