delikatesy centrum delikartaCoraz większą popularnością cieszą się rozmaite karty lojalnościowe. Fakt ten doceniły również Delikatesy Centrum. Delikarta zaoferowana przez tę sieć sklepów jest nowym rozwiązaniem lojalnościowym, które z powodzeniem przyczyni się do korzystania z nowych promocji oraz rabatów, które oferowane są w Delikatesach Centrum. Co więcej, przygotowana została specjalna aplikacja, a także strona internetowa delikarta.pl.

Nowa aplikacja delikarta

Co zostało przygotowane w ramach nowego programu delikarta? Aplikacja umożliwiająca skorzystanie z tej wyjątkowej usługi dostępna jest już do pobrania na urządzeniach mobilnych. Przygotowana aplikacja Delikatesy Centrum z pewnością sprosta oczekiwaniom wymagających klientów, których interesuje dostęp do rabatów np. z poziomu smartfona.

Delikarta aplikacja pobierz

Pobierz na Android ze Sklepu Play

Pobierz na iOS z App Store

Rabaty za punkty – delikarta.pl

W ramach najnowszych, nowoczesnych zmian, Delikatesy Centrum przygotowały program lojalnościowy delikarta. Aplikacja gwarantująca dostęp do tej opcji jest możliwa do znalezienia m.in. na odpowiednio przygotowanej stronie internetowej. Delikarta.pl to specjalna witryna, na której znaleźć można szczegółowe informacje o tym, jakie produkty obecnie znajdują się w promocji. Idea programu lojalnościowego jest niezwykle prosta. Przede wszystkim wprowadzona przez Delikatesy Centrum karta na punkty pozwala m.in. na monitorowanie tego, ile klient zaoszczędził dzięki korzystaniu z tej aplikacji.

Delikarta – rejestracja

Proces uzyskania dostępu do aplikacji oraz karty i breloka jest niezwykle prosty. Przede wszystkim opiera się on na wejściu na stronę internetową delikarty i zarejestrować swój telefon, co oferuje zakładka „załóż konto” koło napisu delikarta. Jak zarejestrować telefon? Wystarczy wpisać numer w odpowiednim oknie oraz zaznaczyć, że nie jest się botem i postępować zgodnie z dalszymi instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Jak tylko założymy konto, wystarczy pobrać na urządzenie aplikację delikarta. Logowanie w dalszej części przebiega bezproblemowo i możemy korzystać z aplikacji. Jeśli chcemy otrzymać brelok oraz fizyczną kartę, wystarczy udać się do jednego ze sklepów sieci Delikatesy Centrum.

Delikarta – dlaczego warto?

Obecne sieci handlowe tworzące sklepy spożywcze coraz częściej decydują się na tworzenie specjalnych programów lojalnościowych i wprowadzanie do użytku kart i aplikacji. Rozwiązanie to jest niezwykle dobre m.in. z punktu widzenia marketingowego. Przede wszystkim jest to jednak znaczące ułatwienie dla klientów, którzy w dobie powszechnego dostępu do urządzeń mobilnych chcą znać najnowszą ofertę i promocje dostępne w sklepie. Delikatesy Centrum oferują to za sprawą swojej aplikacji. Co więcej, rozwiązanie daje wgląd klientom w dotychczasowe wydatki i zaoszczędzone środki pieniężne, a także dostęp do dodatkowych, unikalnych promocji. Sieć handlowa Delikatesy Centrum sukcesywnie rozszerza swój zasięg, a wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań jest jednym z sygnałów ze strony firmy, które dowodzą, że zależy jej na świadczeniu najlepszej jakości usług.

2.6/5 - (9 oddanych ocen)