Delikatesy Centrum to jedna z najpopularniejszych sieci spożywczych, w których każdego dnia coraz więcej Polaków robi zakupy spożywcze. Klienci cenią sobie przede wszystkim szeroką ofertę, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości asortyment. Dodatkowo, aplikacja delikatesy centrum, którą możemy pobrać na urządzenia mobilne, daje nam jeszcze więcej benefitów. Jak działa taka opcja, kto może z niej korzystać i jakie korzyści otrzymują konsumenci?

Delikatesy centrum aplikacja – pobierz za darmo

Pobierz na Android ze Sklepu Play

Pobierz na iOS z App Store

Aplikacja mobilna delikatesy centrum – jak działa?

Współcześnie niemalże wszystkie popularne sklepy spożywcze poszerzają zakres swoich usług o specjalne aplikacje mobilne. Dzięki tego typu rozwiązaniom klienci mogą w jednym miejscu znaleźć najważniejsze informacje, które są niezbędne do robienia komfortowych i tańszych zakupów. Również znane delikatesy centrum umożliwiły konsumentom korzystanie z takiej opcji zupełnie za darmo na wyciągnięcie ręki. Aplikacja delikatesy centrum to nowoczesna alternatywa dla papierowych gazetek czy broszur ofertowych, które możemy pobrać z punktu stacjonarnego. Znajdziemy w niej nie tylko niezbędne informacje o dostępnych promocjach, ale także otrzymamy kupony rabatowe, stworzymy listy zakupowe, znajdziemy najbliższy sklep w okolicy, skorzystamy z ciekawych przepisów kulinarnych oraz zbierzemy indywidualne punkty, które wymienimy na atrakcyjne nagrody materialne.

Aplikacja delikatesy centrum korzyści

W aplikacji mobilnej delikatesy centrum gazetka promocyjna jest dostępna całą dobę. Dzięki temu sprawdzimy aktualne wyprzedaże i promocyjne ceny w każdej chwili, kiedy tylko znajdziemy wolny czas. Dodatkowo, zakładając swoje indywidualne konto i podpinając do niego kartę, możemy zbierać specjalne punkty, które wymieniamy na nagrody lub kupony zniżkowe na kolejne zakupy. Bezpłatna aplikacja mobilna delikatesy centrum to doskonałe rozwiązanie dla każdego klienta, niezależnie od wieku. Interfejs jest czytelny i przejrzysty, dlatego korzystanie z takiej opcji nikomu nie sprawi problemu. 

Dzięki aplikacji mobilnej delikatesów centrum możemy oszczędzać na codziennych zakupach w sklepie i odkładać na inne ważniejsze cele. Sieć udostępnia klientom kody rabatowe, które możemy wykorzystać przy kolejnych zakupach w punkcie stacjonarnym. Dodatkowo, organizowane są konkursy i programy lojalnościowe, w których za każde zakupy zbieramy punkty, a następnie wymieniamy je na benefity, np. noże kuchenne, patelnie czy garnki. 

Delikatesy centrum aplikacja – jak korzystać?

Pobranie aplikacji mobilnej delikatesów centrum jest zupełnie darmowe. Z takiej opcji mogą korzystać wszyscy klienci posiadający urządzenie z systemem Android lub iOS. Wystarczy pobrać aplikację ze Sklepu Play lub App Store, aby cieszyć się szeregiem korzyści i pełną wygodą podczas zakupów. W aplikacji możemy założyć bezpłatny profil, podając login i hasło, a także podpiąć pod konto kartę klienta, na którą zbieramy punkty zniżkowe. Korzystanie z aplikacji mobilnej nie kosztuje ani grosza, a my czerpiemy z licznych rabatów, nagród i zmniejszamy wydatki na zakupy. 

Co sprawdzimy w aplikacji delikatesów centrum?

— Dostępne promocje

— Gazetkę ofertową

— Kupony rabatowe

— Najbliższe sklepy stacjonarne

— Listy zakupowe

— Przepisy kulinarne

— Historię naszych zakupów

— Wydatki na zakupy

— Zaoszczędzone pieniądze dzięki kuponom i punktom zniżkowym

— Kontakt telefoniczny (infolinia) lub mailowy

4/5 - (4 oddanych ocen)