Zakupy to nieodłączny element naszego życia. Każdego dnia odwiedzamy różnego rodzaju sklepy. Jednak współcześnie pojawiło się tyle niesamowitych rozwiązań i udogodnień, że swoje sprawunki możemy zamówić nie wychodząc z domów. Przy okazji mamy dostęp do wielu bardzo korzystnych promocji, które uatrakcyjniają nam robienie zakupów i pozwalają zaoszczędzić sporo środków. Jedną z najbardziej wartościowych aplikacji na rynku jest ta zaproponowana przez Tesco, mowa oczywiście o Tesco Clubcard.

karta clubcardDziś wszystkie korzyści z Tesco Clubcard możemy mieć w każdej chwili pod ręką – w swoim smartfonie. Mobilna aplikacja Tesco Clubcard to bardzo prosty sposób na to, aby szybko i bez najmniejszych problemów sprawdzić stan swojego konta, a także aby posiadać natychmiastowy dostęp do różnych bonów i kuponów. W dzisiejszych czasach, gdy mamy wiele obowiązków, ról, zobowiązań i coraz mniej czasu – clubcard to niekwestionowany strzał w 10! Zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, iż produkty spożywcze to jeden z podstawowych artykułów, na które wydatkujemy nasze pieniądze. Codzienne zakupy mogą obciążać nasz budżet, dlatego też wszelkie oszczędności są dla nas niezwykle istotne. Dzięki clubcard jesteśmy w stanie odłożyć sporą sumę, którą musielibyśmy wydać na zakupy w innych sklepach. 

Clubcard – jakie są korzyści?

Tesco to sklep, do którego mamy naprawdę duży sentyment, wszyscy go znamy i często do niego wstępujemy. Dlatego też, tym bardziej cieszy fakt, że dziś w smartfonie możemy mieć całodobowy dostęp do jego dobroci. Aplikacja Tesco działa bez najmniejszych zarzutów, jest ona swoistą kartą dostępu w wersji wirtualnej. Warto, abyśmy skanowali ją przy okazji każdych zakupów. Aplikacja Tesco to ogrom korzyści, oszczędności, bezpieczeństwa i komfortu. Dzięki działaniu tej aplikacji możemy nieustannie śledzić ilość zebranych punktów podczas każdych zakupów. Poza tym mamy też możliwość korzystania z indywidualnych kuponów, bonów i ofert dodatkowych. Jako użytkownicy www tesco pl clubcard  każdego miesiąca otrzymujemy nowe zaskakujące kupony oraz specjalnie dedykowane naszym preferencjom prezenty (także w urodziny przyznawane są dodatkowe zniżki). Tesco clubcard polska dodatkowo przypomina nam o dodatkach w formie specjalnych powiadomień. Wszystkie nasze benefity od club card tesco dostępne są również w wersji online. Nie jest zatem konieczne, abyśmy nieustannie korzystali z plastikowej karty, możemy także wpisywać jej numer poprzez internet, a nasze bony oraz kupony nadal będą dostępne w telefonie. Dzięki temu oszczędzimy  papier i dbamy o środowisko. 

Clubcard logowanie – czy to proste?

tesco clubcard logowanie

Tesco clubcard logowanie wbrew pozorom pozostaje jedynie czystą formalnością i nie ma tu żadnych skomplikowanych procedur. Tesco pl clubcard możemy zainstalować niemal wszędzie, zazwyczaj jednak w największej liczbie przypadków korzystamy ze swoich telefonów. Wydaje się być to najlepszą i najwygodniejszą formą dla pobrania aplikacji. Tesco club wymaga od nas podania jedynie podstawowych informacji, tak jak przy standardowej rejestracji, warto podkreślić przy tym że jest ona całkowicie bezpłatna, bezpieczna i komfortowa. Nie musimy obawiać się ani o jej zacinanie, ani o jakikolwiek wyciek danych osobowych. Moje konto clubcard jest całkowicie spersonalizowane, dlatego też przynosi nam jeszcze więcej korzyści. Przykładowo podczas zakupów i skanowania karty nasze wybory żywnościowe są rejestrowane, a my później otrzymujemy z tego tytułu wiele promocji i bonów na produkty, które najczęściej wybieramy. Sklep internetowy spożywczy to bardzo wygodny wynalazek współczesnego świata. Dziś możemy zrobić zakupy o dowolnej porze dnia, bez wychodzenia z domu, bez dźwignia, straty czasu oraz bez nerwów. Dodatkowo tesco gazetka zapewnia nam pełnowymiarową możliwość sprawdzenia tego, co akurat dostępne jest w sklepie, więc nie musimy martwić się o to, że ominą nas jakiekolwiek nowości.

Tesco, co widać już od wielu lat, w sposób szczególny dba o swoich klientów. Zapewnia im wygodę, komfort, bezpieczeństwo oraz niesamowicie przyjazną atmosferę. Dodatkowo, warto podkreślić, że sklep zdecydowanie idzie z duchem czasu! Dokładnie obrazuje to np. ranking supermarketów online, gdzie tesco plasuje się na najwyższych stopniach podium pod względem jakości i świeżości swojego asortymentu. Należy zaznaczyć również, że Tesco to miejsce do którego naprawdę chce się wracać, nawet po to, aby spędzić miło czas. To najlepszy wybór na rodzinne zakupy, a także najtrafniejsza propozycja dla tych, którzy swoje zakupy wolą mimo wszystko robić przez internet. Strona online jest przejrzysta, łatwo dostępna i idealna dla każdego.

Sprawdź również inne aplikacje:

5/5 - (1 oddanych ocen)