sklep-agata-mebleAgata Meble to jedna z największych i najpopularniejszych sieci meblowych w Polsce. Firma z roku na rok zyskuje coraz większą popularność na terenie całego kraju, co umożliwia jej tworzenie nowych oddziałów stacjonarnych i poszerzanie oferty internetowej. Wszystkie Agata Meble sklepy są otwierane w dobrze dostępnych lokalizacjach, zarówno w centrach, jak i na przedmieściach. Coraz częściej możemy jednak znaleźć sklep Agata Meble w mniejszych miasteczkach, jak też skorzystać ze sprzedaży online z dostawą pod wskazany adres. Niezależnie od metody, jaką wybierzemy, warto zapoznać się z godzinami otwarcia i z dostępną na stronie Agata Meble online ofertą promocyjną. Pozwoli to nam zaoszczędzić czas i środki, zwłaszcza gdy planujemy duże zakupy. Jaka jest w Agata Meble oferta aktualnie? Na co warto zwrócić uwagę, aby wydać jak najmniej bez konieczności rezygnowania z zakupu najlepszej jakości mebli? 

Agata meble sklep — o firmie

Działalność Agata Meble sięga lat 50., gdy założono pierwsze państwowe przedsiębiorstwo produkcyjne pod szyldem „Bytomskie Fabryki Mebli”. Firma zdobyła wielką popularność na rynku, oferują swoim klientom najlepszej jakości meble polskich producentów. Przez kolejne 60 lat przedsiębiorstwo przeszło różnego rodzaju transformacje, znacznie rozszerzyło ofertę, zakres usług i lokalizacje sklepów stacjonarnych. Pozwoliło to finalnie na stworzenie wielkiej marki, znanej w całym kraju, oferującej wysokogatunkowe meble, oświetlenie, akcesoria i dekoracje. Obecnie Agata Meble sklepy to 32 salony wielkopowierzchniowe z szeroką ofertę mebli i dodatków do aranżacji domowych wnętrz. Firma posiada wyłącznie polski kapitał, co spotyka się ze świetnym odbiorem u klientów regularnie odwiedzających sklep. O Agata Meble opinie są bardzo pozytywne, zwłaszcza pod względem atrakcyjnej oferty przedstawianej regularnie przez gazetki promocyjne. Sklepy zapewniają szeroki dostęp do produktów ponad 250 producentów z Polski i z zagranicy, a także umożliwia skorzystanie z usług projektantów, doradców i ekspertów z zakresu aranżacji wnętrz. 

Agata meble sklep internetowy

Oprócz salonów stacjonarnych w całej Polsce, dużym zainteresowaniem cieszy się platforma Agata Meble online, na której możemy składać zamówienia z dostawą. Za pośrednictwem serwisu możemy skorzystać z takich usług jak:

 • Zakupy online z dostawą pod wskazany adres;
 • Montaż mebli pokojowych;
 • Montaż mebli kuchennych;
 • Projektowanie online;
 • Odbiór zużytego sprzętu;
 • Zakupy na raty.

Zakres usługi transportowej w salonach Agata Meble to transport towaru, wniesienie zamówienia do domu klienta standardowymi ciągami komunikacyjnymi, rozpakowanie towaru (dotyczy brył w całości i mebli tapicerowanych) i wyniesienie opakowań. Dodatkowo, dostawca ma obowiązek okazania towaru klientowi w celu sprawdzenia ewentualnych szkodzeń lub wad jakościowych, a także okazania jakości elementów szklanych, granitowych lub podobnych. Podczas dostawy możemy skorzystać z usługi ustawienia mebli w domu w miejscu wskazanym przez klienta, jednak opcja ta nie dotyczy poziomowania. Ponadto, dostawca wynosi elementy zabezpieczające i opakowania z domu klienta do śmietnika. 

Składając zamówienie na platformie Agata Meble online możemy skorzystać z usług dodatkowych, np. drobnego montażu. 

 • Drobny montaż w postaci: przykręcenia okuć do mebli, przykręcenia boczków wersalek, narożników i foteli (z wyłączeniem modelu typu finka), montażu podnóżek, stopek, nóżek, listew ozdobnych, kanap typu DL, wezgłowia do łóżek typu RELAX, montażu zaczepów do narożników, łączenia elementów narożnika w całości, montażu uchwytów, półek do mebli skrzyniowych, montażu wieńców i koron do mebli skrzyniowym z wyłączeniem poziomowania. Drobny montaż dotyczy brył w całości i mebli tapicerowanych, którego łączny czas wykonania wynosi nie więcej niż 15 minut na każdy z mebli. 
 • Dodatkowo płatną usługą jest montaż mebli pokojowych. Cennik usług jest ustalany procentowo od wartości mebli. Dojazd do miejsca montażu w strefie I – 35 zł, poza strefą I – 35 zł + 1,70 zł za każdy kilometr liczony w jedną stronę. Przy zakupie usług montażu klient otrzymuje pakiet usług, do którego zaliczane są: rozpakowanie towaru, dokonanie pełnego montażu wszystkich elementów, ustawienie mebli we wskazanym miejscu, wyniesienie elementów zabezpieczających. 
 • Dodatkowo płatną usługą jest montaż mebli kuchennych. Sklep meblowy Agata Meble gwarantuje usługę montażową, która obejmuje: sprawdzenie stanu opakowań i rozpakowanie dostarczonych mebli, montaż sprzętu AGD (z wyłączeniem podłączenia instalacji gazowej), sprawdzenie jakości, kompletności i wymiarów dostarczonych elementów, regulację wszystkich elementów mebli kuchennych, montaż i ustawienie mebli zgodnie z projektem, posprzątanie miejsca montażu i wyniesienie wszystkich opakowań. 

Agata Meble zwroty w sklepie stacjonarnym i internetowym

Jeśli chcemy zrealizować w Agata Meble reklamację, sklep stacjonarny musi rozpatrzyć ją maksymalnie w ciągu 14 dni od dnia złożenia dokumentu. Reklamacje możemy składać także za pośrednictwem strony www, wchodząc w zakładkę „Reklamacje i zwroty”. Wysłanie formularza zostanie odpowiednio potwierdzone przez automatyczny e-mail. O wyniku postępowania zostaniemy poinformowani wiadomością mailową na adres podany w treści zgłoszenia. W przypadku uszkodzeń w transporcie, poleca się sprawdzenie przesyłki przy dostawcy. Po zauważeniu usterki, należy spisać protokół szkodowy i zwrócić przesyłkę z powrotem do sklepu. Jeśli sprawdzimy towar pod odjeździe kuriera i zauważymy wady, możemy zgłosić ten fakt, wypełniając formularz „rękojmia i niezgodność towaru z umową” na stronie www w zakładce „Reklamacje i zwroty”. 

Agata Meble produkty

W sklepach Agata Meble oferta obejmuje takie produkty jak:

— MEBLE

 • Meble wypoczynkowe
 • Meblościanki
 • Meble RTV
 • Szafy
 • Łóżka i szafki nocne
 • Materace i stelaże
 • Stoły, stoliki i krzesła
 • Meble biurowe
 • Przechowywanie
 • Garderoby i przedpokoje
 • Meble łazienkowe
 • Meble ogrodowe

— KUCHNIE I AGD

 • Systemy mebli kuchennych
 • Korpusy
 • Fronty
 • Blaty
 • Uchwyty
 • Oświetlenie kuchenne
 • Panele dekoracyjne
 • Kolekcje mebli modułowych
 • Szafki górne
 • Szafki dolne
 • Baterie
 • Zlewozmywaki
 • Sprzęt AGD: chłodziarki, piekarniki, płyty kuchenne, okapy, kuchenki mikrofalowe, zmywarki, zestawy AGD.

— AKCESORIA I DEKORACJE

 • Tekstylia: koce i narzuty, poszewki i poduszki dekoracyjne, kołdry i poduszki, pościele, prześcieradła, ręczniki, obrusy, serwetki i bieżniki, tekstylia kuchenne, firany, zasłony i akcesoria, rolety. 
 • Przechowywanie: pudełka i pojemnik ido przechowywania, wieszaki, półki tekstylne, organizery, akcesoria do sprzątania, kosze na śmieci, prasowanie i suszenie, środki do czyszczenia i pielęgnacji.
 • Dekoracje: zegary, obrazy i dekoracje ścienne, panele ścienne, ramki na zdjęcia, wazony, figurki dekoracyjne, patery dekoracyjne, koszyki, sztuczne kwiaty, rośliny i gałązki, świece, świeczniki i latarenki, lustra dekoracyjne, donice, osłonki i kwietniki. 
 • Wyposażenie kuchni: garnki, patelnie i pokrywki, noże i deski do krojenia, młynki i przyprawniki, miski, miarki, pojemniki do miksowania, sitka kuchenne i durszlaki, taki i szatkownicę, przybory kuchenne, formy, naczynia akcesoria do pieczenia, czajniki i kawiarki, małe AGD, wkłady do szuflad, suszarki i ociekacze, pojemniki na żywność, butelki, bidony i lunchboxy, chlebaki, stojaki, tekstylia. 
 • Wyposażenie jadalni: Serwisy obiadowe, serwisy kawowe, cukiernicę i mleczniki, talerze, zastawy śniadaniowe, miski, patery i półmiski, sztućce, filiżanki i spodki, kieliszki, dzbanki i karafki, szklanki i lubi, akcesoria do wina i drinków, termosy i kubki termiczne, obrusy, serwetki i bieżniki, podkładki na stół, serwetniki. 
 • Lampy: wiszące, sufitowe, żyrandole, podłogowe, stołowe, lampki nocne, biurkowe, spoty i reflektory, kinkiety, szynoprzewody, źródła światła i akcesoria, ozdoby LED. 

Agata Meble sklepy

Jeśli interesują nas Agata meble sklepy, mapa, lokalizacje i godziny otwarcia pomogą nam wybrać pobliski punkt, w którym znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy do naszych domów. Możemy z łatwością zrobić zakupy w wybranym punkcie z pośród 32 salonów Agata Meble. Gdzie sklepy stacjonarne przedsiębiorstwa znajdują się dokładnie?

Sklepy Agata meble w Polsce są zlokalizowane na terenie całego kraju zarówno w centrach dużych miasta, jak i na terenach podmiejskich. Znajdziemy je także w mniejszych miastach, dzięki czemu dotarcie do salonów nie sprawi trudności, a my zrealizujemy zakupy mebli i dodatków bez przeszkód. Jakie są w Agata Meble lokalizacje?

Agata meble sklepy Polska

 1. Białystok ul. Narodowych Sił Zbrojnych 11

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 85 688 81 50 

Odbiór towaru: 85 688 81 19

Dział reklamacji: 85 888 01 10. [email protected]

 1. Bielsko Biała Al. Gen. Władysława Andersa 551

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 33 819 68 00

Odbiór towaru z magazynu: 33 819 95 51

Dział reklamacji: 33 480 20 80. [email protected]

 1. Bydgoszcz ul. Jasiniecka 4

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 52 888 17 00

Odbiór towaru: 52 888 17 85

Dział reklamacji: 52 510 83 38

 1. Częstochowa ul. Drogowców 39

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 34 333 24 00

Odbiór towaru: 34 333 24 30

Dział reklamacji: 34 888 22 00. [email protected]

 1. Gdańsk ul. Przywidzka 10

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 58 888 12 00 

Odbiór towaru: 58 888 12 64

Dział reklamacji: 58 888 22 50. [email protected] 

 1. Gliwice ul. Pszczyńska 215

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 32 332 72 02

Odbiór towaru: 32 332 72 55

Dział reklamacji: 32 888 77 01. [email protected] 

 1. Gorzów Wielkopolski ul. Myśliborska 35

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 95 888 86 00

Odbiór towaru: 95 888 86 81

Dział reklamacji: 95 712 50 44. [email protected] 

 1. Jelenia Góra Al. Jana Pawła II 43 

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 75 889 35 00

Odbiór towaru: 75 88 93 585

Dział reklamacji: 75 88 90 770

 1. Kalisz ul. Piłsudskiego 20-22

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 62 752 54 02

Odbiór towaru: 62 752 54 43

Dział reklamacji: 62 720 80 07. [email protected] 

 1. Katowice Al. Roździeńskiego 93

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 32 735 07 52

Odbiór towaru z magazynu: 32 735 07 17

Dział reklamacji: 32 888 77 03. [email protected] 

 1. Kielce ul. Kongresowa 4

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Sobota: 10:00-21:00. Niedziela: 10:00-20:00.

Agata Meble Kontakt: 41 888 70 00

Odbiór towaru: 41 888 70 85

Dział reklamacji: 41 250 77 00. [email protected] 

 1. Kobylnica k. Słupska ul. Szczecińska 3d

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 59 888 86 00

Odbiór towaru: 59 888 86 85

 1. Kraków ul. Zakopiańska 70 

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 12 344 30 00

Dział reklamacji: 12 348 00 30. [email protected]

 1. Lubin ul. Ścinawska 22a

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 768 888 000

Odbiór towaru: 768 888 086

Dział reklamacji: 767 560 005. [email protected]

 1. Lublin ul. Jana Pawła II 55

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 81 447 26 00

Odbiór towaru z magazynu: 81 447 26 20

Dział reklamacji: 81 467 91 10. [email protected]

 1. Łódź ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 94 

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 42 613 76 01

Odbiór towaru: 42 613 76 06 

Dział reklamacji: 42 218 55 10. [email protected]

 1. Nowy Sącz ul. Jeremiego Wiśniowieckiego 138

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 18 88 88 600

Odbiór towaru: 18 88 88 686

Dział reklamacji: 18 200 50 55. [email protected] 

 1. Opole ul. Ozimska 72 c

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 77 888 80 00

Odbiór towaru: 77 888 80 86

Dział reklamacji: 77 889 00 10. [email protected]

 1. Płock ul. Wyszogrodzka 135

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 24 267 56 00

Odbiór towaru: 24 231 16 14

Dział reklamacji: 24 360 20 60. [email protected]

 1. Poznań ul. Haliny Konopackiej 18 

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 61 623 40 43

Odbiór towaru: 61 623 40 73

Dział reklamacji: 61 623 32 20

 1. Rumia ul. Grunwaldzka 112

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Sobota: 10:00-21:00. Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 58 888 19 00

Odbiór towaru: 58 888 19 85

Dział reklamacji: 58 888 20 44. [email protected]

 1. Rybnik ul. Żorska 56

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 32 439 50 00

Odbiór towaru: 32 439 50 19

Dział reklamacji: 32 888 77 05. [email protected]

 1. Rzeszów Al. Powstańców Warszawy 32

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 17 888 27 00

Odbiór towaru: 17 888 27 85

Dział reklamacji: 17 888 60 00. [email protected]

 1. Stalowa Wola ul. Fryderyka Chopina 40 

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Sobota: 10:00-21:00. Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 15 888 81 00

Odbiór towaru: 15 888 81 85

Dział reklamacji: 15 825 40 40. [email protected]

 1. Szczecin ul. Wiosenna 30 

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 91 463 66 46

Odbiór towaru: 91 463 66 58

Dział reklamacji: 91 822 82 10. [email protected]

 1. Toruń ul. Olsztyńska 15 

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 56 88 88 100

Odbiór towaru: 56 88 88 185

Dział reklamacji: 56 88 88 161

 1. Wałbrzych ul. 1 Maja 68

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 74 886 68 61

Odbiór towaru: 74 886 68 78

Dział reklamacji: 74 886 68 80. [email protected]

 1. Warszawa-Okęcie Al. Krakowska 61

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Sobota: 10:00-21:00. Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 22 577 30 00

Odbiór towaru: 22 577 31 30

Dział reklamacji: 22 220 99 80. [email protected]

 1. Warszawa-Targówek ul. Toruńska 118

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Sobota: 10:00-21:00. Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 22 189 13 00

Odbiór towaru: 22 189 13 65

Dział reklamacji: 22 220 99 82. [email protected]

 1. Włocławek ul. Kapitulna 39 

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 54 888 84 00

Odbiór towaru: 54 888 84 85

Dział reklamacji: 54 428 07 70. [email protected]

 1. Wrocław Al. Karkonoska 83a

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 71 360 33 60

Odbiór towaru: 71 324 17 64, 71 324 17 63

Dział reklamacji: 71 888 91 00. [email protected]

 1. Zielona Góra ul. Sulechowska 45

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00

Agata Meble Kontakt: 68 333 42 00

Odbiór towaru: 68 333 42 55

Dział reklamacji: 68 380 21 01. [email protected]

5/5 - (1 oddanych ocen)