laboo drogeriaCzerpanie z ofert przygotowanych przez szczególne sklepy jest niezwykle istotne, jeśli rzeczywiście zależy nam na tym, aby  mieć możliwie najlepszej jakości produkty. Dotyczy to zarówno jedzenia, jak i innego typu towarów. Asortyment sklepowy powinien więc odpowiadać temu, w jakim lokalu planujemy zrobić zakupy. Nic też dziwnego, że rozszerzanie swojej oferty sklepy opierają właśnie na tworzeniu możliwie najprzyjaźniejszej atmosfery, która będzie sprzyjać zadowoleniu klientów. Taką taktykę przyjęła również Drogeria Laboo. Sklep stacjonarny tej sieci jest w każdym przypadku prowadzony z myślą o najlepszym możliwym zadowoleniu nawet najbardziej wymagających klientów. Co warto wiedzieć o drogerii Laboo i dlaczego warto robić w niej zakupy?

Drogeria Laboo – co ją wyróżnia?

Zacznijmy od tego, co sprawia, że tak wyjątkowa jest właśnie drogeria Laboo. Sklep ten opisany charakterystycznym, pomarańczowym szyldem stawia przede wszystkim na świadczenie usług klientom na terenie całej Polski. W opisie misji można znaleźć informacje, że sieć drogerii Laboo przede wszystkim nastawia się na zapewnianie klientom możliwie najwyższej przyjemności, która jest zapewniona poprzez:

  • Znakomity asortyment, który jest doskonale dopasowany do potrzeb klientów;
  • Wygodę płynącą z tego, jak wspomniany asortyment jest prezentowany na półkach sklepowych;
  • Niezwykle wysoki poziom zarówno obsługi, jak i doradztwa.

Drogeria Laboo sklep przygotowuje na odwiedziny klientów tak, aby pracujące tu konsultantki były nie tylko doskonale przygotowane, ale były również przyjazne klientom. Dzięki temu, że niosą one pomoc, gdy tylko taka jest potrzebna, konsumenci chwalą sobie to, jak działa drogeria Laboo. Opinie o tej sieci są bardzo pozytywne i wskazują one na to, że sieć wyraźnie dba o to, aby klienci byli zadowoleni.

Sklep internetowy drogerii Laboo

Robienie zakupów w ulubionych sklepach bardzo często wiąże się z pytaniem o to, czy można dokonywać zakupu poprzez Internet. A jak wygląda sytuacja, jeśli interesuje nas drogeria Laboo? Sklep internetowy nie umożliwia dokonywania zakupów poprzez Internet. W praktyce jednak strona internetowa jest doskonałą przestrzenią, w której można zdobyć informacje o aktualnych promocjach i zmianach dotyczących marki. Dlatego też drogeria Laboo online jest odpowiednią przestrzenią dla klientów. Jednak nie tylko dla nich, ponieważ poprzez witrynę do drogerii mogą dołączyć również inni przedsiębiorcy marzący o otworzeniu własnego sklepu drogeryjnego.

Gazetka drogerii Laboo – dlaczego warto po nią sięgnąć?

Jednym z najlepszych źródeł informacji o aktualnej ofercie danego sklepu jest gazetka. Drogeria dba o dostarczanie informacji klientom o tym, jakie są aktualnie interesujące propozycje zakupowe. Pod tym względem działa jak inne gazetki promocyjne, które stawiają sobie za cel przedstawienie najkorzystniejszej oferty właśnie za sprawą skutecznego narzędzia, jakim jest gazetka. Drogeria Koliber również działa w podobny sposób, co drogeria Laboo. Produkty przedstawiane przy pomocy gazetki nie są jedynym dostępnym w sklepie asortymentem. Nie ma jednak wątpliwości, że to właśnie na najnowsze i najlepsze oferty stawia w swoich gazetkach drogeria Laboo. Kosmetyki dostępne w sklepie tej marki są znakomitej jakości i należą do grona najlepszych marek. Nic więc dziwnego, że tak wielu klientów decyduje się na korzystanie z oferty tej właśnie marki, jaką jest drogeria Laboo. Perfumy dostępne w tej sieci sklepów wyraźnie przyciągają całą rzeszę konsumentów zainteresowanych sprawdzonymi, interesującymi ofertami.

Drogeria Laboo – gdzie można ją znaleźć?

Tu warto wyjaśnić, że obecnie funkcjonuje aż 670 sklepów działających pod szyldem drogeria Laboo. Sklepy te są rozsiane po całej Polsce. Najprościej jest powiedzieć, że lokale te można znaleźć w każdym województwie, zarówno w największych miastach (Warszawa, Gdańsk, Kraków), jak i w mniejszych miejscowościach. Tym samym możliwość robienia zakupów w tej sieci jest dostępna dla znacznej części mieszkańców kraju. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób szuka okazji na to, aby wybrać się do wyjątkowego lokalu, jakim jest drogeria Laboo. Sklep kosmetyczny jest prowadzony w ramach trzech formatów:

  • Drogerie Laboo;
  • Drogerie Laboo Partner;
  • Drogerie Laboo Strefa.

Co charakteryzuje poszczególne typy formatów tej sieci drogerii?

Drogerie Laboo

Jest to podstawowy model funkcjonowania tej marki, który opiera się na prowadzeniu sklepów drogeryjnych oferujących bardzo szeroki asortyment kosmetyczno-chemiczny. Te lokale charakteryzuje możliwość uzyskania pomocy od doradców-konsultantek. Ma to na celu zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów oczekujących fachowego i profesjonalnego doradztwa oraz obsługi.

Drogerie Laboo partner

W tego typu sklepach asortyment kosmetyczny nie jest jedynym, jaki można znaleźć w danym lokalu. Jest to o tyle korzystne, aby dostarczać klientom możliwie szeroką ofertę i dlatego też tego typu drogerie Laboo są zlokalizowane w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Właśnie te lokale najczęściej można spotkać w mniejszych miejscowościach, w których konsumenci nie mają czasu i możliwości, aby udać się do dużych sklepów kosmetycznych. 

Drogerie Laboo Strefa

Te drogerie funkcjonują w ramach innych sklepów o innym profilu głównym. Tu jednak jest wyodrębniony dział kosmetyczno-chemiczny drogerii Laboo.

Godziny otwarcia drogerii Laboo

Wiele osób może zastanawiać się nad tym, w jakich godzinach można robić zakupy w tym lokalu. Odpowiedź na to nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać, ponieważ brzmi ona: To zależy. Wiele zależy od lokalizacji i formatu, w jakim funkcjonuje dana drogeria Laboo. Godziny otwarcia mogą być różne. Sklep może działać np. od 9 do 17 w ciągu tygodnia (w soboty zazwyczaj krócej), ale takie funkcjonowanie może być również wydłużone nawet do 18, 19, a nawet 20:00. Przykładem może być m.in. drogeria Laboo w Elblągu, która od poniedziałku do piątku działa od 9:00 do 20:00, a w soboty od 8:00 do 19:00. Z kolei drogeria pod tym samym szyldem w Nowym Mieście Lubawskim od poniedziałku do piątku działa od 9:00 do 17:00, a w soboty od 9:00 do 13:00.

5/5 - (2 oddanych ocen)