Drogeria Vica sklepyRobienie zakupów w drogeriach przede wszystkim opieramy na dwóch czynnikach. Po pierwsze na dostępie do najwyższej jakości sprawdzonych marek, które będą gwarantować nam pełną satysfakcję. Drugim czynnikiem są ceny i dostępność towarów. O oba te aspekty dba drogeria Vica. Sklepy tej marki wyróżniają się niezwykłą jakością świadczenia usług, a także kompleksowym podejściem do zapewniania dostępności do swoich produktów. To właśnie gwarantuje przede wszystkim możliwość zakupów online, co sprawia, że pozytywnie oceniana jest właśnie Drogeria Vica. Sklep internetowy opinie ma niezwykle pozytywne, ale to nie tylko ten aspekt wyróżnia tę sieć sklepów. A co jeszcze?

Co wyróżnia drogerię Vica?

Bez wątpienia można powiedzieć, że dostępność dla klientów jest równie istotna, co zapewnienie profesjonalnej obsługi. To właśnie gwarantuje drogeria Vica. Sklep stacjonarny nie tylko jest znakomicie zaopatrzony, ale również jest prowadzony przez profesjonalną obsługę, która niesie pomoc swoim klientom, gdy tylko pojawi się taka potrzeba. W ofercie sklepu można znaleźć dziesiątki marek, w tym takie, które cieszą się światową sławą. Co takiego oferuje drogeria Vica? Sklep ten zapewnia dostęp do produktów takich marek jak:

 • Adidas,
 • Bella,
 • Calvin Klein,
 • Head & Shoulders,
 • Lirene,
 • Nivea.

Oprócz wymienionych znaleźć tu można dziesiątki, a nawet setki innych marek. Jednak nie tylko dostęp do produktów na miejscu wyróżnia ofertę, jaką do konsumentów kieruje drogeria Vica. Sklep ten również prężnie działa w formie online. Z zasady celem dalszego prowadzenia marki jest sukcesywne rozwijanie sieci. Plany marki przewidują otwieranie nawet 10 sklepów rocznie, a także powiększanie przestrzeni sklepowych obecnie już funkcjonujących sklepów tej marki. Co więcej, marka ta współorganizuje również różnego rodzaju lokalne festyny oraz turnieje sportowe organizowane z myślą o dzieciach i młodzieży.

Sklep internetowy drogeria Vica

Wbrew pozorom nie tak wiele sieci drogeryjnych stawia na świadczenie usług poprzez dostawy i zakupy internetowe. Choć faktycznie większość oferuje możliwość założenia własnej aplikacji lub karty, nawet sieci kilkudziesięciu sklepów często nie oferują takiej możliwości. Inaczej podchodzi do tego właśnie drogeria Vica. Sklep internetowy umożliwia korzystanie z dostępności asortymentu w sieci. Co więcej, w ramach świadczonych usług przesyłka następuje w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia (oczywiście, pomijając przy tym dni wolne od pracy). Co więcej, Dla zamówień przekraczających 150 złotych przewidziana jest darmowa dostawa, którą gwarantuje drogeria Vica. Sklep online dzięki temu sprzyja kupowaniu w tej sieci nawet wtedy, gdy w pobliżu nie ma żadnego lokalu pod szyldem Vica.

Dlaczego warto robić zakupy w drogerii Vica?

Codzienne promocje przyciągają wielu klientów. Wiele aktualnych przecen możemy znaleźć w ulotce drogerii. Przykładem jest zwłaszcza aktualna gazetka Avon, choć również i inne gazetki promocyjne znakomicie pokazują, dlaczego warto korzystać z tego typu rozwiązania. Przede wszystkim są w nich zaznaczane aktualne rabaty i szczególnie korzystne oferty. Niektóre marki podkreślają również specjalne oferty dostępne np. z ich kartą lub aplikacją. A jak wygląda to w przypadku Drogerii Vica?

Drogeria Vica – aktualne zniżki

W przypadku oferty tej sieci sklepów przede wszystkim jest przygotowana chemiczna gazetka. Drogeria wskazuje w niej na szczególnie korzystne oferty promocyjne związane z chemią domową oraz produktami stosowanymi w kuchni, oraz łazience. Oprócz niej są specjalne numery innych gazetek, w tym tzw. bomby cenowej, która przedstawia szczególnie korzystne promocje na produkty do higieny oraz makijażu. Dzięki szczególnej i szerokiej ofercie z pewnością gazetka promocyjna jest warta uwagi, jeśli spojrzymy na to, co oferuje nam drogeria Vica. Opinie o tej sieci sklepów drogeryjnych są niezwykle pozytywne i z pewnością zachęcają do robienia w niej zakupów.

Drogeria Vica – godziny otwarcia

Obecnie drogerie Vica są tworzone w ramach sieci samoobsługowej oferującej asortyment o charakterze kosmetyczno-drogeryjnym. Ten jest uzupełniany przez produkty sezonowe oraz drobne sprzęty AGD. Choć sieć powstała w 2004 roku, już teraz ma aż 34 placówki skoncentrowane w zachodniej oraz południowej Polsce. Pomimo tego, że można robić zakupy w sieci, zastanawiać można, kiedy można udać się bezpośrednio do lokalu prowadzonego pod szyldem drogeria Vica. Godziny otwarcia z zasady są zależne od tego, w jakim miejscu jest ulokowany konkretny lokal. Z zasady jednak działają one od poniedziałku do soboty. Z oczywistych względów nie są one czynne w niedziele (choć nie dotyczy to wszystkich sklepów). Dokładna lista drogerii wraz z outletami jest dostępna m.in. na stronie głównej drogerii Vica. Można tam znaleźć również numery telefonu do każdego lokalu, a także adresy e-mail poszczególnych punktów. A jak wygląda lokalizacja i czas otwarcia przykładowych kilku punktów?

Drogeria Vica – lokalizacja przykładowych sklepów

Drogeria Vica Gostyń

 • Adres: ul. Powstańców Wielkopolskich 46, 63-800 Gostyń
 • Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00. W soboty od 9:00 do 14:00.

Drogeria Vica Leszno

 • Adres: ul. Narutowicza 84, 64-100 Leszno
 • Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty od 10:00 do 20:00. W niedziele lokal jest otwarty od 10:00 do 18:00 (dotyczy niedzieli handlowych).

Drogeria Vica Konin

 • Adres: ul. Dworcowa 20, 62-510 Konin
 • Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00. W soboty od 10:00 do 14:00.

Drogeria Vica Miejska Góra

 • Adres: Plac 700-lecia 4, 63-910 Miejska Góra
 • Godziny otwarcia: Od poniedziałku do niedzieli od 9:00 do 19:00.

Drogeria Vica Grodzisk Wielkopolski

 • Adres: ul. Szeroka 10, 62-065 Grodzisk Wielkopolski
 • Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00. W soboty od 9:00 do 13:00.

Drogeria Vica Twardogóra

 • Adres: pl. Targowy 5, 56-416 Twardogóra
 • Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00. W soboty od 10:00 do 15:00.
5/5 - (1 oddanych ocen)