faberlicNajlepsze drogerie cechują się szeregiem istotnych wartości. Wśród nich wyróżnia się przede wszystkim możliwie szeroka oferta asortymentu, na co stawia również Faberlic. Sklepy tej marki opierają się na dostępnie online, który gwarantuje najkorzystniejszą formę docierania do klientów na znacznym obszarze. Tu warto zaznaczyć, że Faberlic Polska rozwija się znakomicie na podstawie najnowocześniejsze europejskie standardy. Tym samym marka ta wyraźnie walczy na równi z innymi wielkimi drogeriami. Co warto wiedzieć o tym możliwościach, jakie daje Faberlic sklep?

Czym wyróżnia się sklep Faberlic?

Przede wszystkim warto zacząć od tego, że Faberlic sklep to w praktyce fabryka o powierzchni przekraczającej aż 45 tysięcy metrów kwadratowych. Dzięki wyposażeniu w najnowocześniejszy sprzęt możliwe jest pełne zautomatyzowanie produkcji. To zaś umożliwia wytwarzanie wyjątkowych jakościowo kosmetyków, których cząstki mają wręcz submikronowe rozmiary. Szacuje się, że fabryka ta jest jedną z największych w Europie Wschodniej. Warto przy tym zaznaczyć, że sklep ten jest w rejestrze firm produkujących produkty ekologiczne, które są w pełni bezpieczne dla środowiska. Dobrym pomysłem jest zwrócenie przy tym uwagi na fakt, że marka ta już od 2010 roku ma certyfikat zgodności z normą GMP (Good Manufacturing Practices), czyli międzynarodowy standard przyznawany od 2007 roku firmom produkujących najwyższej jakości produkty kosmetyczne. Nie bez znaczenia jest również fakt, ze Faberlic aktywnie współpracuje m.in. z włoskim koncernem Intercos oraz światowej sławy producentami perfum francuskich.

Sklep internetowy Faberlic

Robienie zakupów poprzez Internet jest szczególnie ważne wtedy, gdy zależy nam na maksymalnym bezpieczeństwie. To też oferuje nam Faberlic. Sklep internetowy opinie ma niezwykle dobre, co też nie dziwi. Przede wszystkim jego oferta jest bogata i interesująca, a klienci na jasnych zasadach mogą skorzystać z możliwości zamawiania produktów najwyższej jakości. Co wyróżnia w sieci Faberlic? Sklep internetowy jest przygotowany tak, aby każdy z łatwością mógł znaleźć to, co go interesuje. Dlatego też główna przestrzeń strony pozwala na przejście bezpośrednio do katalogów, ale również i na szukanie przykuwających uwagę propozycji zakupowych zgodnie z wybranymi filtrami. Jakie są główne kategorie oferowane przez Faberlic? Sklep online na stronie głównej pozwala na przejście do takich działów, jak:

 • Pielęgnacja,
 • Makijaż,
 • Perfumy,
 • Zdrowie,
 • Moda,
 • Biznes,
 • Dom,
 • Nowości – ten dział jest szczególnie interesujący dla stałych bywalców strony sklepu. To właśnie wypatrywanie najnowszych produktów jest wyjątkowo ekscytujące dla części konsumentów.
 • Promocje – aktualne promocje są działem szczególnie polecanym tym, którym zależy na szczególnie korzystnych zakupach.

Katalogi i promocje

Większość drogerii opiera swoją promocję na mniejszych lub większych gazetkach promocyjnych. Te mają na celu przede wszystkim zachęcić klientów do poznania promocji z danego tygodnia lub miesiąca. Jednak niektóre sieci wykraczają poza to i tworzą bardziej kompleksowe rozwiązania, czego przykładem jest między innymi aktualna gazetka AVON oraz inne gazetki promocyjne. Jednak większość mniejszych sieci stawia na małe gazetki. Po drugiej stronie jednak widnieją wielkie, rozbudowane firmy, które oferują potężne katalogi i opisy szczegółowych ofert. 

Faberlic sklep – opinie o firmie i wartości 

Nie ma wątpliwości, że głos konsumentów jest kluczowy przy ocenie konkretnej marki oferującej sprzedaż drogeryjną. Nie inaczej jest w przypadku Faberlic. Opinie o tej marce są stosunkowo pozytywne, przede wszystkim z racji szybkiej realizacji zamówień oraz dostarczania wysokiej jakości produktów. Interesujące rzeczy można znaleźć, przyglądając się deklarowanym wartościom firmy. Ta bowiem wskazuje na pięć podstawowych zasad będących odzwierciedleniem tego, co marka oferuje swoim pracownikom. Te zasady to:

 1. Kochaj własny Kraj, kulturę i język – jako międzynarodowa firma, Faberlic dostrzega unikalny charakter tkwiący w różnorodnym pochodzeniu ich pracowników. Dlatego też zachęca ich do dbałości o ten osobisty wymiar kultury, który pozytywnie rzutuje na funkcjonowanie całej marki.
 2. Osiągaj finansową niezależność – pewność siebie i harmonia tkwiące w wielu działaniach mają swoje podłoże w sukcesie materialnym. Tym samym tworzą one wyraźną podporę pod możliwie najlepszy rozwój w sferze duchowej, uwalniając do poszukiwania marzeń.
 3. Propaguj unikalne towary i usługi – celem firmy Faberlic jest tworzenie nowych rozwiązań w zakresie perfumerii, kosmetologii oraz stylu życia. 
 4. Bierz odpowiedzialność za zdrowie swoje i swojej rodziny – tu istotę stanowi piękno rodzące się wewnątrz. Za ważne marka stawia prowadzenie aktywnego, zdrowego stylu życia.
 5. Rozwijaj siebie, ludzi i świat – marka podkreśl tu konieczność stałego rozszerzania swoich granic i ulepszania zarówno siebie, jak i świata.
5/5 - (1 oddanych ocen)