ipson onlineNa polskim rynku działa wiele sklepów kosmetycznych, które oferują swoje usługi online. Konsumenci w całym kraju poszukują jak najszybszej obsługi i produktów dostępnych w przystępnych cenach. Jak jednak działa marka IPSON? Oto kilka ważnych informacji na temat popularnej hurtowni kosmetycznej.

IPSON – co to za firma?

IPSON to firma handlowo-logistyczna, działająca sprawnie już od 1993 roku. Już od początku swojego funkcjonowania w Polsce firma zajmuje się dystrybucją artykułów higienicznych Bella i materiałów opatrunkowych marki Matopat. IPSON online współpracuje stale z Toruńskim Zakładem Materiałów Opatrunkowych. Przedsiębiorstwo na przestrzeni lat rozwinęło swoją działalność praktycznie na obszar całej Polski. Od 2001 firmy do sprzedaży został wprowadzony ekologiczny papier EcoLinia będący autorskim projektem tej marki.

Kto może skorzystać z oferty IPSON?

Oferta marki IPSON skierowana jest głównie do klientów hurtowych, detalicznych oraz ośrodków medycznych. Firma dysponuje przede wszystkim własnym magazynem wyposażonym w nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz linię transportową. Dzięki temu zamawiane towary są przewożone do wszystkich klientów znajdujących się na terenie Polski. 

IPSON sklep internetowy otworzył z myślą o konsumentach ceniących sobie wygodę, jaką niosą ze sobą zakupy online. Zamówienia Internetowe klienci mogą składać przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Przekłada się to na spore zadowolenie konsumentów. Średnia ilość realizowanych zamówień na dobę to aż 29 zleceń. Co jeszcze warto wiedzieć na temat oferty IPSON? Produkty drogerii dostępne są online bez żadnych ograniczeń, a jest ich ponad 5000.

IPSON sklep Internetowy – czym się wyróżnia?

IPSON kosmetyki to marka, która wyróżnia się przede wszystkim wykwalifikowaną kadrą pracowników, doświadczeniem w branży oraz wysoką jakością świadczonych usług. Oprócz powyższych marka stawia głównie na zadowolenie swoich konsumentów. Dodatkowo w ramach współpracy B2B klienci otrzymują dostęp do pełnej wersji serwisu, gdzie znajduje się szeroki asortyment produktów.

Czym jeszcze wyróżnia się marka IPSON? Sklepy znajdują się głównie w Warszawie. Z tego względu stacjonarna obsługa odbywa się tylko w tej miejscowości. To jednak niejedyna forma skorzystania z oferty tego przedsiębiorstwa. Sklep IPSON działa online, dzięki czemu konsumenci mają wygodny dostęp do artykułów gospodarstwa domowego oraz kosmetyków wysokiej jakości. 

Oferta IPSON – co można kupić?

W ofercie marki IPSON znajduje się wiele produktów, które wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością i atrakcyjną ceną. Gazetki promocyjne firmy znajdziemy bezpośrednio na stronie Internetowej przedsiębiorstwa lub w Internecie. Co sprzedaje sklep Internetowy i stacjonarny IPSON? Oferta marki to głównie:

 • Płyny do prania;
 • Chusteczki higieniczne;
 • Żele do mycia;
 • Kapsułki do zmywarek;
 • Produkty higieniczne dla kobiet;
 • Płatki kosmetyczne;
 • Kremy do rąk;
 • i wiele innych.

Co ciekawe, drogeria sprzedaje także wszelkiego rodzaju materiały opatrunkowe firmy Matopat. To wysokiej jakości towary, które pozwalają na szybkie zaopatrzenie drobnych ran. W dobie rozwijających się na świecie wirusów przedsiębiorstwo zdecydowało się także na włączenie do oferty środków do dezynfekcji i profesjonalną chemię czyszczącą.

Chemia gospodarcza dostępna w ofercie sprzedawana jest zarówno w ilościach hurtowych, jak i detalicznych. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych producentów środków czystości i nie tylko. Składając zamówienie w drogerii Internetowej można wyposażyć się we wszystkie środki niezbędne 

IPSON opinie konsumentów

Jeśli chodzi o przedsiębiorstwo IPSON opinie konsumentów świadczą tylko o rzetelnym podejściu pracowników firmy do klientów. Według istniejących w sieci recenzji klienci doceniają głównie:

 • Poziom obsługi klienta;
 • Wiele możliwości kontaktu z firmą;
 • Bogaty asortyment;
 • Sprawną dostawę towarów;
 • Materiały pierwszej potrzeby dostępne w hurtowych ilościach.

Osoby zastanawiające się nad złożeniem zamówienia w tej drogerii Internetowej, powinny skrupulatnie przejrzeć wszystkie opinie konsumenckie na temat tego przedsiębiorstwa. Biorąc pod uwagę dane dostępne w sieci oraz informacje na stronie sklepu, zdecydowanie warto zastanowić się nad złożeniem pojedynczego zamówienia lub rozpoczęciu współpracy B2B.

IPSON – kontakt z firmą

Kontakt z przedsiębiorstwem IPSON możliwy jest na kilka sposobów. Można to zrobić, dzwoniąc pod numery:

 • 22 678 81 18 – Centrala
 • 22 332 36 19 – Sklep

Każdy klient może także skontaktować się z firmą, używając w tym celu poczty e-mail. W celu pozyskania dodatkowych informacji o złożonym zamówieniu wystarczy napisać wiadomość na adres: [email protected]. Oprócz powyższych konsumenci mają do dyspozycji wygodną platformę do składania zamówień, gdzie na bieżąco jest widoczny status realizacji każdego zamówienia online.

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z marką IPSON. Kontakt z doradcami jest w tym przypadku wygodny, a każdy klient może liczyć na rzetelną obsługę i pomoc zarówno w zakresie pomocy w zamówieniach hurtowych, jak i indywidualnych.

5/5 - (1 oddanych ocen)