tres sklepTres to jedna z najstarszych sieci z branży AGD, działających na polskim rynku. Od wielu lat swojej działalności firma zdobyła dużą popularność, stale poszerzając zakres usług, dostępna ofertę i lokalizacje, w których znajdują się magazyny i punkty handlowe. Dzięki temu obecnie możemy wybierać spośród wielu różnego rodzaju urządzeń renomowanych marek w atrakcyjnych cenach. Sieć prowadzi sprzedaż internetową za pośrednictwem platformy www. Tres sklep internetowy umożliwia nam zakup towarów z kategorii gotowanie, zmywanie, pranie, chłodzenie małe AGD oraz asortymentu z outletu. Jaka jest oferta sklepu Tres, opinie o firmie i promocje?

Sklep Tres – o firmie 

Tres sklep to jedna z najstarszych firm dystrybuujących asortyment z sektora AGD i SMK w Polsce. Sieć działa na rynku od ponad 20 lat, gdzie przez cały czas prężnie rozwija zakres swojej działalności. Aktualnie w ofercie sklepu znajdują się sprzęty najpopularniejszych marek, np. Bosch, Samsung, Beko, Siemens, Electrolux, czy też Teka. Dodatkowo, sieć utworzyła marki własne, które powstały na mocy współpracy z liderami w produkcji różnego rodzaju asortymentu. Znajdziemy je w ofercie sklepu pod marka Berg i Climadiff. 

Tres oferta 

Jeśli odwiedzamy Tres sklep online, warto poznać ofertę sieci i wybrać najlepszej jakości sprzęt do naszych domów czy firm. Pamiętajmy, że sieć regularnie wydane broszury rabatowe, dzięki którym ograniczymy wydatki do minimum. Gazetka z promocjami pomoże nam skorzystać z gorących okazji zakupowych i zaoszczędzić jeszcze więcej. Warto również zapoznać się z asortymentem w zakładce „Outlet”, który jest dostępny z atrakcyjnymi zniżkami. 

Oferta Tres to przede wszystkim:

— Zmywanie — Baterie kuchenne, dozowniki, zlewozmywaki, zmywarki, akcesoria.

— Gotowanie — Kuchnie wolnostojące, systemy wysuwne, szuflady do pakowania próżniowego, ekspresy do kawy, kuchenki mikrofalowe, okapy, piekarniki, płyty grzewcze, szuflady grzewcze, akcesoria kuchenne.

— Pranie — Pralki, suszarki, pralko-suszarki. 

— Chłodzenie — Chłodziarki strumieniowe, lodówki, zamrażarki, winiarki, akcesoria. 

— Małe AGD — Oczyszczacze powietrza, filtry do wody, blendery, czajniki, ekspresy do kawy, odkurzacze, roboty planetarne, tostery, Massimo Bottura Collection, Ritter, akcesoria. 

— OUTLET — Pralki, zamrażarki, baterie kuchenne, lodówki, okapy, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, winiarki i wiele innych. 

Tres sklep online

Zamówienia są realizowane niezwłocznie po zaksięgowaniu środków na koncie sklepu. W przypadku wyboru płatności za pobraniem, towar zostanie nadany najczęściej max. w ciągu 2 dni roboczych. Sklep oferuje również możliwość zakupów na raty, wówczas czas realizacji wydłuża się z powodu przygotowania i podpisania umowy ratalnej. 

W przypadku płatności elektronicznych za pośrednictwem PayU środki zostaną zaksięgowane najczęściej w ciągu kilku minut. Przy wyborze takiej metody płatności, sklep realizuje zamówienia w ciągu jednego dnia roboczego, z wyjątkiem sytuacji, gdy w magazynie brakuje zamówionego towaru, o czym zostanie poinformowany kupujący drogą telefoniczną.

Metody płatności:

— Za pobraniem gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia;

— Przelewem na konto sklepu;

— Płatności elektroniczne obsługiwane przez platformę PayU (przelew, kartą, BLIK-iem itp.).

Tres sklep internetowy – koszty dostawy 

— Zamówienie o wartości do 100 zł przy płatności przelewem z góry — koszt dostawy wynosi 30 zł.

— Zamówienie o wartości do 100 zł przy płatności za pobraniem — koszt dostawy wynosi 45 zł. 

— Zamówienie o wartości powyżej 100 zł przy płatności przelewem z góry — koszt dostawy wynosi 0 zł. 

— Zamówienie o wartości powyżej 100 zł przy płatności za pobraniem — koszt dostawy wynosi 15 zł. 

Dostawy są realizowane przez firmę DB Schenker w ciągu 2-5 dni roboczych w zależności od dostępności produktów w magazynie firmy. W przypadku braku towaru i wydłużenia czasu realizacji dostawy, sklep poinformuje kupującego telefonicznie o ewentualnym spóźnieniu. 

5/5 - (2 oddanych ocen)