karta jedynaW Polsce funkcjonuje wiele popularnych sieci hipermarketów, których nazwy na przestrzeni lat zmieniały się już kilkukrotnie. Jedną z firm jest Bi1, która zajęła całą sieć sklepów Real. W Polsce działa co najmniej kilka marketów należnych do tej sieci, które oferują naprawdę wiele produktów żywnościowych i nie tylko – w rozsądnych cenach! Sprawdź, jakie są aktualne promocje proponowane przez tę sieć hipermarketów i skorzystaj z tańszych cen podczas zakupów!

Bi1 karta jedyna – o to takiego?

Program lojalnościowy sklepu Bi1 jest naprawdę ciekawą opcją, która została stworzona z myślą o konsumentach poszukujących jak najrozsądniejszych cen w sklepach. Marka z myślą o konsumentach stworzyła program lojalnościowy, który honoruje każdy sklep Bi1. Dzięki temu podczas realizowania zakupów w jednym z wybranych marketów na terenie Polski, możesz zyskać wiele korzyści. Bi1 karta jedyna polega na zbieraniu punktów za zakupy zgodnie z zasadą: 1 złoty to 1 punkt. 

Czy warto skorzystać z tego programu lojalnościowego sklepu Bi1?

Zastanawiasz się, czy to ciekawe rozwiązanie? Zdecydowanie tak! Program lojalnościowy sklepu Bi1 ma wiele zalet, takich, jak:

  • dodatkowe punkty dla nowych użytkowników – tylko za zarejestrowanie nowego konta,
  • opcja skorzystania z jeszcze lepszych promocji w ramach posiadania karty dużej rodziny,
  • liczne promocje na urodziny beneficjentów,
  • nawet do 5% rabatów na całe zakupy za nazbieranie 600 punktów.

Co ciekawe, Bi1 karta pozwala studentom na zakup artykułów z działu BIO, drogeria i perfumeria z naliczeniem podwójnej liczby punktów! Program lojalnościowy sklepu Bi1 zachęca także do zakupów kobiety w ciąży, gdzie za zakup art. dla dzieci liczba punktów zostanie podwojona. Kolejny atut to oferta dla seniorów, którzy po zakupie produktów spożywczych, perfumerii i drogerii mogą również otrzymać podwójnie naliczone punkty na swoją kartę.

Dlaczego warto mieć własną karte Bi1?

Jeśli chodzi o sieć hipermarketów Bi1 – gazetka jest doskonałym źródłem informacji o aktualnych promocjach i rabatach na różnego rodzaju produkty. Przeglądając ją w formie papierowej lub elektronicznej, możesz wcześniej przeanalizować opłacalność zakupów w jednym z marketów sieci Bi1. Karta jedyna zeskanowana podczas finalizacji zakupów pozwoli na dodatkowe naliczenie punktów w ramach programu lojalnościowego. 

To wygodny sposób, aby z czasem skorzystać z atrakcyjnych zniżek na art. spożywcze i nie tylko. Warto zaznaczyć, że w Bi1 karta jest w 100% darmowa, a więc nie musisz martwić się o żadne koszty związane z tym programem benefitów dla klientów sklepu. 

Chcesz zaoszczędzić naprawdę wiele na zakupach? Przeglądaj regularnie gazetki promocyjne dostępne online, a na pewno trafisz na ciekawe oferty – także do sieci sklepów Bi1. Karta beneficjenta programu lojalnościowego uprawnia do korzystania nie tylko z rabatów na zakupy, ale także umożliwia szybkie zbieranie punktów podczas korzystania z aktualnych promocji tej sieci sklepów. Przekonaj się sam i załóż swoją pierwszą kartę lojalnościową Bi1 online!

źródło: www.bi1.pl

5/5 - (1 oddanych ocen)