dolina noteci superfoodsSuperfoods to jedne z najbardziej wartościowych produktów spożywczych w naszej codziennej diecie. Coraz chętniej korzystamy tego typu żywności, chcąc zadbać o nasze samopoczucie i lepszy poziom zdrowia. Jednak jak się okazuje, żywność ta występuje nie tylko w formie możliwej do spożycia dla ludzi. Na rynku znajdziemy wiele propozycji dedykowanych naszym pupilom, którym chcemy zapewnić odpowiednią dawkę witamin, minerałów i wartości odżywczych. Dbanie o zwierzęta domowe, które traktujemy jak członków rodziny, jest niezwykle ważne dla zachowania ich dobrego stanu zdrowotnego. W ten sposób możemy nie tylko wydłużyć ich życie, ale także zapobiec wielu groźnym chorobom.

Warto wówczas poszukać wiarygodnych marek, produkujących tego typu żywność dla zwierząt, jak Dolina Noteci. Superfoods tej firmy nie bez powodu są polecane przez coraz większą liczbę konsumentów. Możemy natrafić także na wiele pozytywnych opinii lekarzy weterynarzy, rekomendujących karmienie kudłatych przyjaciół właśnie produktami z kategorii superfoods. Czym jest dokładnie asortyment żywnościowy tego typu? Jaki skład zawiera i dlaczego o produktach Dolina Noteci superfoods opinie są tak wysokie?

Dolina Noteci superfoods – co to takiego?

Nie każdy z nas słyszał o superfoods, jednak wszyscy powinni pochylić się nad tą kategorią produktów żywnościowych. Jak wskazuje nazwa, superżywność to nic innego, jak produkty posiadające w składzie wiele drogocennych dla zdrowia substancji. Są to nie tylko owoce i warzywa, ale także nasiona, bakalie, przyprawy, koktajle, mięso i inna żywność wspomagająca funkcjonowanie naszych układów i narządów. 

Co ciekawe, produkty wpisujące się w miano superfoods, to nie tylko żywność dla ludzi. Popularne na rynku marki produkujące karmy dla zwierząt również coraz chętniej interesują się tą kategorią. Dzięki temu z łatwością możemy znaleźć najlepszej jakości pełnowartościowe jedzenie dla naszych pupili. Jedną z najbardziej polecanych przez weterynarzy firm oferujących takie rozwiązanie jest Dolina Noteci. Superfoods tej marki to karmy wzbogacone o drogocenne składniki, produkowane na bazie naturalnych składników. Zapewniając domowym zwierzętom odpowiednią dawkę zdrowej żywności każdego dnia, możemy znacznie poprawić ich stan zdrowia, a tym samym zapobiec różnym dolegliwościom, którymi są obarczone.

Dolina Noteci superfoods proponuje w różnych formach, jednak najpopularniejszymi w ofercie są karmy mokre. Są one dostępne zarówno dla psów, jak i kotów. Dzięki temu, nawet gdy w naszym domu żyje więcej zwierząt, każdemu z nich możemy zapewnić w pełni naturalną żywność. Ranking Superfoods wyróżnia również karmę suszoną tej marki, którą możemy znaleźć w przystępnej cenie w wielu znanych sklepach.

Jakie produkty w ofercie ma Dolina Noteci?

W sklepie Dolina Noteci superfoods są dostępne jako karmy suche, mokre i suszone przekąski dla pupili.  W ofercie znajdziemy między innymi:

 • Dania z perliczki;
 • Karmy z łososia;
 • Dania z jagnięciny;
 • Karmy na bazie mięsa królika;
 • Dania z dorsza;
 • Karmy z drobiu (indyka);
 • Mokre karmy z wołowiną;
 • Dania z jagnięciny;
 • Karmy z mięsem kangura;
 • Karmy z kaczką i gęsią;
 • Dania z jeleniem i sarniną;
 • I inne.

Dostępne karmy są wzbogacone o odpowiednią dawkę wartości odżywczych. W wielu z nich znajdziemy najlepszej jakości mięso, np. z kangura, cielęciny, jagnięciny, które są najzdrowsze i pozytywnie wpływają na stan naszych zwierząt. Wszystkie produkty są przygotowane przede wszystkim na bazie produktów pochodzenia zwierzęcego. Częściowo asortyment jest uzupełniany świeżymi owocami, warzywami i dodatkami funkcjonalnymi, np. wodorostami. 

Warto zaznaczyć, że w sklepie Dolina Noteci superfoods to produkty bezzbożowe. Jak wiadomo, psy czy koty nie powinny spożywać regularnie ziaren i zbóż, gdyż nie trawią ich w odpowiedni sposób. Takie dodatki mogą również podrażniać ich układ trawienny. Wybierając superżywność tej marki, możemy być pewni, że karmy są w pełni bezpieczne dla naszych pupili. Dodatkowo, warto poszukiwać w ofercie rozwiązań dedykowanych dla juniorów, dorosłych psów, seniorów, czy też psów po sterylizacji lub kastracji. Są to produkty przygotowane z wyselekcjonowanych składników, dopasowanych do stanu zdrowotnego i dolegliwości naszych zwierząt. 

5/5 - (1 oddanych ocen)