Frisco Friends to program lojalnościowy oferowany przez sklep frisco. Dołączając do grona best friends, możemy korzystać z wielu rabatów na zakupy w sieci. Dzięki temu zyskujemy jeszcze więcej korzyści, między innymi oszczędzając środki na codzienne zakupy. Program lojalnościowy Frisco Friends jest możliwy po spełnieniu kilku warunków, dzięki którym zostaną nam udzielone benefity.

program lojalnościowy frisco friends

Program lojalnościowy Frisco 

Nowy program lojalnościowy Frisco friends to doskonała opcja dla osób, które często robią zakupy i chcą oszczędzać na zamówieniach. Dołączając do grona przyjaciół sieci, otrzymujemy liczne rabaty,  których korzystamy podczas kolejnych zakupów. Musimy jednak spełnić kilka zasad. Przede wszystkim sklep spożywczy online wymaga od nas robienia zakupów raz w miesiącu, aby korzystać z wszystkich benefitów. Nie musimy jednak obawiać się wypisania z grupy przyjaciół sieci. Jeśli nie robimy zakupów przez dłuższy czas, część opcji po prostu wygasa, jednak możemy odzyskać je po złożeniu kolejnego zamówienia. 

Frisco friends regulamin

Każdy klient robiący pierwsze zakupy w sieci otrzyma specjalną książeczkę, w której będą znajdowało się pięć rabatów o wartości 135 zł. Gdy zrobimy zakupy 6 razy, automatycznie zostajemy członkami programu „Frisco Friends”. Zalety, jakie otrzymamy, to nie tylko zniżki na zakupy, ale także możliwość złożenia rezerwacji dostawy z wyprzedzeniem, darmowe dostarczenie zamówień premium nawet tego samego dnia roboczego, a także bezpłatna dostawa przy zakupach na minimalną kwotę 200 zł. 

Dodatkowo, członkowie przyjaciół sklepu otrzymują inne zniżki, jak 10% na wszystkie nowości na witrynie online lub 10% rabatu na wybrany produkt. 

Warto także wspomnieć o prezentach, którymi sieć obdarowuje swoich klientów. W tym przypadku co 10 osoba otrzyma wybrany przez siebie podarunek. 

Frisco Friends opinie 

Ten sklep ze zdrową żywnością cieszy się pozytywnymi opiniami dotyczącymi nie tylko bogatej oferty i wysokiej jakości produktów. Klienci chwalą sobie także obsługę klienta oraz rabaty czy poszerzone programy lojalnościowe. Najczęściej wspominany jest program Friends Frisco, który jest swego rodzaju następcą poprzedniego „Frisco Owocuje”. Daje jeszcze więcej korzyści i posiada mniej warunków niż wcześniejsza opcja. Dawna edycja wiązała się z otrzymywaniem przez klientów punktów za każde 50 zł powyżej minimalnej kwoty 180 zł. Jak wskazują osoby korzystające z nowego programu, jest on bardziej nastawiony na klienta, dając nam swobodę i komfort korzystania z usług. 

5/5 - (1 oddanych ocen)