gang fajniakówGang fajniaków to kolekcja pluszowych zwierzątek i innych postaci w formie maskotek. Możemy zdobyć je w sklepach Biedronka, zbierając odpowiednie naklejki. Popularne Miśki z Biedronki kojarzy każdy rodzic, gdyż dzieci szaleją na ich punkcie od dłuższego czasu. W poprzedniej edycji do zdobycia była kolekcja „Gang słodziaków”, który zdobył serca maluchów. Aby zbierać gang fajniaków, naklejki są niezbędne, by wymienić je na pluszaki. Jak otrzymać maskotki z Biedronki?

Maskotki Biedronka fajniaki 

Gang Fajniaków to kolekcja kilku pluszowych maskotek w Biedronce. W jej skład wchodzą:

Kropla Ksenia. Supermoc: multiplikacja i zmiana formy w parę lub lód. 

Słońce Sonia. Supermoc: włada dniem i nocą. Może osuszyć i ogrzać, rozpalić ogień, wysłać promienie w ekspresowym tempie. 

Drzewo Dobromir. Supermoc: może rosnąć i kurczyć się, wyciągnąć gałęzie, chować się w korzenie pod ziemię. 

— Smog Stefek. Supermoc: rozsiewanie ciemnego dymu smogowego, zasłanianie widoczności, przesłanianie piękna przyrody, czuły słuch i bezszelestne poruszanie się. 

— Foka Frania. Supermoc: siła i wytrzymałość w połączeniu z innymi elementami. Potrafi rozweselić towarzystwo i wprowadzić w świetny nastrój. 

— Piesek Piotruś. Supermoc: szósty zmysł dot. ludzi i stworzeń, świetny węch, doskonała obrona. Jest świetny przyjacielem i tropicielem drogi. 

Dąb Dyzio. Supermoc: nadzwyczaj sprawne ręce i naprawcza moc. Zawsze posiada przy sobie wszystkie niezbędne narzędzia i gadżety, pozwalające mu dokonać różnorodnych napraw. Dodatkowo, jego moc pozwala na ekspresowe sadzenie drzew i tworzenie lasów. 

Jarzębinka Julka. Supermoc: urok osobisty, który pozwala na hipnozę. Przynosi szczęście i posiada moc ochronną. Może budować i tworzyć różnorodne konstrukcje przyrodnicze, np. most z jagód jarzębiny. Dodatkowo, potrafi się teleportować. 

Ważka Wiola. Supermoc: Szybka i winna. Dzięki machaniu skrzydełkami może ekspresowo stworzyć tarczę powietrzną. Posiada moc latania, którą może przekazywać innym postaniom.  

Chmurka Celinka. Supermoc: Włada wiatrem i powietrzem. Może się multiplikować i transformować. Dzięki mocy wiatru może zabierać ze sobą wszystkie postacie. 

10 kroków by zostać fajniakiem:

  1. Oszczędzaj wodę z kropelką Ksenią. Każda kropla wody jest cenna dla przetrwania przyrody. 
  2. Wyłączaj światło ze słoneczkiem Sonią. 
  3. Dbaj o roślinki z drzewem Dobromirem w domu, w ogrodzie i wszędzie, gdzie jest to możliwe. 
  4. Troszcz się o zwierzęta z pieskiem Piotrusiem. 
  5. Sprzątaj śmieci z chmurką Celinką. 
  6. Segreguj odpady z foką Franią. 
  7. Szanuj lasy z dębem Dyziem. 
  8. Odkrywaj świat z ważką Wiolą. 
  9. Podziwiaj piękno natury z jarzębiną Julką. 
  10. Pokaż smogowi Stefkowi, jak zostać fajniakiem!

Jak widać, Gang fajniaków to nie tylko postacie, które pozwalają na pełną wrażeń zabawę. To również doskonały sposób na naukę maluchów. Dzięki zbieraniu maskotek, dzieciaki uczą się zdrowego stylu życia. Pluszaki pozwalają w łatwy sposób zakorzenić w głowie dzieci zdrowe nawyki, jak oszczędzanie wody i światła, dbanie o przyrodę i zwierzęta, czy też docenianie piękna otaczającej nas natury. Fajniaki to opcja przyjemna z pożytecznym, która pozwoli Ci namówić maluszka do wspólnej zabawy połączonej z ważną edukacją.

Naklejki gang fajniaków

Sklep spożywczy Biedronka wprowadził kolejną edycję, dzięki której możemy zdobyć niesamowite postacie w formie maskotek. Wystarczy, że zebrane 60 naklejek wymienimy na wybranego pluszaka. Każde wydane 50 zł to 1 naklejka, ponadto:

— Zakup produktów z oferty „Kupuj co polskie” to dodatkowy 1 punkt

— Zakupy z kartą Moja Biedronka to dodatkowy 1 punkt

— Zakup warzyw lub owoców to dodatkowy 1 punkt za każde wydane 50 zł

— Zakup produktów z oferty specjalnej za min. 10 zł to dodatkowy punkt za każde wydane 50 zł. 

5/5 - (1 oddanych ocen)