gang swojakówSieć Biedronka ponownie ruszyła z akcją promocyjną dla stałych klientów, którzy chętnie wybierają zakupy w marketach Jeronimo Martins. Tym razem do zebrania są naklejki, dzięki którym klienci mogą odebrać uroczą maskotkę swojaka. Do wyboru jest aż 12 zwierząt występujących w polskich lasach. Naklejki możemy wymieniać również na książeczki dla najmłodszych dzieci, w których zawarte są bajki o uroczych stworzeniach i ich pełnym przygód życiu.

Jak odebrać naklejki do albumu Gang Swojaków?

W kasie Biedronki możemy zupełnie za darmo odebrać album na naklejki Gang Swojaków. Jak zdobyć Swojaka? Wystarczy, że zrobimy zakupy na łączną kwotę 50 zł – zakupy za tę kwotę muszą znaleźć się na jednym paragonie. Paragony nie łączą się ze sobą. Jeden taki paragon upoważnia klienta do odebrania jednej naklejki. Naklejkę wklejamy do albumu, by móc zebrać odpowiednią ich liczbę. Album z naklejkami na Swojaki zawiera dokładne informacje odnośnie promocji, jej zakończenia, a także liczby naklejek uprawniających nas do odebrania maskotki z Gangu Swojaków. 

Pluszaki podzielone są na dwie grupy:

— W jednej grupie maskotki Swojaki możemy odebrać za 60 naklejek. Są to: żubr, ryś, sówka, wilk, morświn lub jeża.

— W drugiej grupie 80 sztuk naklejek wymieniamy na swojaka. 80 naklejek upoważnia klienta do odebrania Bociana Bolka, Żółwia Zenka, Sikorki Sonii, Raczka Romka, Meduzy Milenki albo Wiewiórki Wioli. 

Biedronka wprowadziła dwie grupy maskotek, by osoby, które robią nieco mniejsze zakupy, także miały szansę na uzbieranie odpowiedniej liczby naklejek. Gang Swojaków to maskotki, które przedstawiają zwierzęta występujące w Polsce, co jest bardzo ciekawym elementem edukacyjnym dla dzieci.

Książeczki z kolei dostępne w sklepach Biedronka i można je odebrać za jedyne 20 naklejek.  Zawarte są w nich pouczające bajki o zwierzętach, skierowane do najmłodszych pociech. Mają również edukować maluchy pod kątem ochrony środowiska oraz uczyć o zagrożonych gatunkach polskich zwierzątek. Maskotki Swojaki wraz z dołączoną do nich książeczką będą wspaniałym prezentem dla dziecka z różnych okazji. 

Jak dostać dodatkowe naklejki na Swojaka?

W sklepach Biedronka pojawiają się również specjalne promocje, które umożliwiają zdobycie dodatkowych naklejek za zakup danych produktów. Na stronie www sieci można znaleźć nie tylko ciekawe wyprzedaże, ale również informacje odnośnie do naklejek na Swojaki. Za zakupy z co najmniej jednym owocem lub warzywem na kwotę 50 zł klient otrzymuje dodatkową naklejkę. Podobnie dzieje się, kiedy kupi on asortyment z działu „Dobre bo Polskie”. Chodzi o wszystkie produkty, które pochodzą od polskich producentów. Ma to zachęcić klientów do wybierania krajowych marek. W każdym tygodniu pojawiają się również dodatkowe produkty, za które dostaje się extra naklejkę do albumu na naklejki.

Robiąc duże zakupy spożywcze w sieci w celu zebrania naklejek, możemy pomóc sobie za pomocą kuponów zniżkowych. Kod rabatowy do Biedronki umożliwia nam oszczędność na wydatkach zakupowych.

Jak zdobyć Swojaka?

Aby zebrać maskotki Swojaki należy odebrać album na naklejki przy kasie Biedronki. Następnie zbiera się naklejki za zakupy, by móc później wymienić je na pluszaki. Maskotki Swojaki można odbierać do 20 listopada 2021 roku we wszystkich sklepach Biedronka w całej Polsce. Należy pamiętać, że liczba maskotek jest ograniczona, dlatego musimy nieco się pospieszyć przy zbieraniu naklejek, by zdążyć uzbierać ich odpowiednią liczbę przed zakończeniem akcji promocyjnej. Szczegółowe informacje na temat zdobycia Swojaka zawiera gazetka Biedronka, dostępna w marketach stacjonarnych i w wersji online. 

Swojaki cena

Jeśli nie jesteśmy stałymi klientami Biedronki, możemy również kupić Swojaka  bez konieczności zbierania naklejek. Cena za Swojaka to 49.99 zł lub 24,99 zł przy zgromadzeniu 50 naklejek. Album na Swojaki nie musi być w pełni wypełniony, by móc odebrać wybraną przez dziecko maskotkę. Co ważne, po wymianie naklejek na maskotkę nie możemy już jej zmienić na inny rodzaj nagrody. Warto więc przemyśleć wybór Swojaka, aby trafić z prezentem dla pociechy. 

4.7/5 - (3 oddanych ocen)