jogurt naturalny PolmlekJogurt naturalny Polmlek to produkt wytwarzany przez zakłady mleczarskie z wieloletnim doświadczeniem w branży. To przekłada się na jakość gotowego wyrobu, który stanowi doskonałe źródło naturalnego białka, tłuszczu oraz minerałów potrzebnych do prawidłowego rozwoju organizmu człowieka. Chcesz dowiedzieć się, czy warto kupić jogurt naturalny Polmlek? Skład, cena i pojemność opakowania to najważniejsze czynniki, które warto przeanalizować przed podjęciem decyzji zakupowej.

Gdzie kupić jogurt naturalny Polmlek?

Chcesz kupić jogurt naturalny Polmlek w jak najlepszej cenie? Możesz go nabyć w popularnych sieciach hipermarketów działających w całym kraju, lokalnych punktach sprzedaży należących do zakładów mleczarskich Polmlek, a także sklepikach spożywczych prowadzonych przez lokalnych sprzedawców. Potrzebujesz więcej informacji na temat produktu: jogurt naturalny Polmlek? Cena jednostkowa za opakowanie znajduje się w poniższej tabeli.

Sklep Cena
Auchan 2,99 zł
Carrefour 2,89 zł
Frisco 2,79 zł
Barbora 2,49 zł

*Podane ceny w tabeli są na dzień 05.07.2023

Jak widzisz, w przypadku produktu: jogurt naturalny Polmlek, cena nie jest wygórowana, biorąc pod uwagę doskonały skład oraz pojemność opakowania produktów mlecznych marki Polmlek. Jogurt naturalny jest dostępny w naprawdę rozsądnej cenie. Za opakowanie (jogurt naturalny 150g Polmlek) zapłacisz najczęściej nie więcej niż 3 złote. 

Czy warto kupić jogurt naturalny Polmlek? Gdzie kupić go w najlepszej cenie, aby zaoszczędzić nawet kilka złotych na zakupach? Biorąc pod uwagę ceny, korzystnym wyborem będzie oferta sklepu Barbora.

Jogurt naturalny Polmlek – wartości odżywcze i kalorie

Jeśli chodzi o jogurt naturalny Polmlek skład jest naprawdę korzystny dla zdrowia człowieka. Te zakłady mleczarskie dbają o to, aby dostarczać na rynek wyłącznie najlepsze wyroby mleczne, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Poniżej przedstawiamy wartości odżywcze w 100 g jogurtu naturalnego od firmy Polmlek.

Wartość odżywcza w 100 g

Wartość energetyczna 59 kcal
Białko 13,5 g
Tłuszcz 3,3 g
Węglowodany (w tym cukry) 4,7 g (4,7 g)
Sól 0,10 g

Jogurt naturalny Polmlek to produkt, który zawiera w składzie wyłącznie naturalne składniki. Jest to bogate źródło białka, wapnia oraz witamin z grupy B. Co więcej, jogurt naturalny Polmlek kcal to tylko 59 na 100g, co czyni go doskonałym wyborem dla osób dbających o linię.

Zalety spożywania jogurtu naturalnego Polmlek

Zastanawiasz się, dlaczego warto kupić jogurt naturalny Polmlek? To produkt spożywczy, który charakteryzuje się doskonałym składem, smakiem oraz różnorodnością zastosowań. Jogurt naturalny Polmlek nadaje się do:

  • spożycia na surowo,
  • jako dodatek do musli lub owsianki,
  • jako składnik smoothie,
  • jako baza do sosów i dressingów.

Jogurt naturalny od tego producenta możesz użyć praktycznie do wszystkiego, tak, jak tylko chcesz. Proces produkcji jogurtu jest dokładnie kontrolowany na wszystkich liniach produkcyjnych, dzięki czemu smak, konsystencja i wartości odżywcze są zachowane na najwyższym poziomie.

Jogurt naturalny Polmlek – rodzaje i smaki

Jogurt naturalny to niejedyny produkt, jaki znajdziesz na stronie internetowej zakładów mleczarskich oraz na półkach sklepowych. Inne, chętnie wybierane odmiany jogurtów to:

  • jogurty z owsianką Polmlek,
  • jogurty proteinowe Polmlek,
  • jogurty z musli Polmlek.

Podstawowe różnice pomiędzy konkretnymi odmianami wyrobów to wielkość opakowania. Najpopularniejsze są opakowania 150 g i 500 g lub opcjonalnie jogurt naturalny 5 kg Polmlek – to w takich wielkościach możesz nabyć ten produkt. Dostaniesz go w większości sklepów na terenie Polski – zarówno tych mniejszych, jak i w dużych hipermarketach.

5/5 - (1 oddanych ocen)