Cezar Partner to popularny program, z którego chętnie korzystają klienci odwiedzający punkty delikatesów Cezar. Dzięki tego typu możliwości, możemy zyskać dodatkowe korzyści z robienia zakupów w tych sklepach, znacznie ograniczając wydatki. Sprawdźmy, na czym dokładnie polega taka opcja, na czym polega karta lojalnościowa Cezar Partner, jak działa ten program lojalnościowy i czy warto z niego korzystać. 

Karta lojalnościowa Cezar Partner jak działa?

Delikatesy Cezar już w 2009 roku wprowadziły korzystny program lojalnościowy, który od wielu lat cieszy się sporą popularnością wśród klientów sklepów. Z karty klienta obecnie korzysta aż 10 000 użytkowników, zbierających punkty i wymieniających ich na atrakcyjne nagrody. Jak wskazuje sklep spożywczy Cezar, do tej pory wydany aż 2 000 nagród, których łączna wartość przyjmuje nawet 150 000 zł. 

Aby wyrobić kartę lojalnościową, wystarczy udać się do wybranego sklepu stacjonarnego Cezar delikatesy i wypełnić krótki formularz. Karta zostanie wydana przez pracownika sklepu zupełnie za darmo, a my tym samym możemy dołączyć do programu i przy każdych zakupach zbierać specjalne punkty, które wymieniamy na nagrody. Za każde wydane 10 zł zdobywamy 1 punkt podstawowy. Dodatkowo za wydane 30 zł na naszą kartę wpływa 1 punkt dodatkowy, za zakupy w kwocie 50 zł 2 punkty, a płacąc min. 100 zł, otrzymujemy dodatkowe 3 punkty. 

Jak wymieniać punkty na karcie Cezar?

Zgromadzone na karcie lojalnościowej punkty wymienimy na bony rabatowe, z których możemy skorzystać w czasie kolejnych zakupów w sklepie. Przykładowo, posiadając 200 pkt., otrzymamy bon w wysokości 10 zł. Po zebraniu 960 pkt, możemy wymienić je na bon zakupowy w kwocie 50 zł. Aby wymienić punkty na bony, musimy udać się do wybranego sklepu stacjonarnego i wypełnić wniosek o wydanie bonów, które zostaną nam wydane maksymalnie w terminie 30 dni. Bony możemy zamówić także przez internet na stronie sieci spożywczej w zakładce „Zamów nagrodę”. Wówczas należy podać numer karty klienta i wskazać placówkę, w której odbierzemy bony zakupowe. 

5/5 - (1 oddanych ocen)