mleko Horeca PolmlekW dzisiejszych czasach branża hotelarska i gastronomiczna wykorzystuje wiele produktów mlecznych. To głównie mleko Horeca, które można kupić od renomowanego producenta na polskim rynku. Jeśli prowadzisz własną restaurację, bistro lub hotel z opcją wyżywienia, koniecznie musisz zaopatrzyć się w większy zapas takich produktów, jak mleko Horeca Polmlek. To dobry wybór, szczególnie jeśli cenisz sobie najwyższą jakość wyrobów mlecznych w doskonałej cenie. Sprawdź, ile kosztują produkty Horeca w Polsce i dlaczego warto je kupić od zakładów mleczarskich z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Gdzie kupić mleko Horeca Polmlek?

Planujesz kupić większy zapas mleka Horeca, ale nie wiesz, ile to kosztuje? Wystarczy, że sprawdzisz średnie ceny produktów od firmy Polmlek w popularnych sieciach sklepów wielobranżowych. Mleko Horeca UHT to wyrób mleczny, który jest wytwarzany z mleka pochodzącego od sprawdzonych dostawców w kraju. To gwarancja wysokiej jakości towaru bez ryzyka, że w składzie znajdą się niepożądane substancje chemiczne.

W poniższej tabeli przedstawiamy średnie ceny, w jakich dostępne jest mleko Horeca. Gdzie kupić ten produkt w najrozsądniejszej cenie? Wystarczy, że przeanalizujesz oferty popularnych sieci sklepów w Polsce, a bez problemu dokonasz właściwego wyboru. Podobnie możesz sprawdzić ceny, w jakich dostępny jest kefir Polmlek, który znajduje zastosowanie praktycznie w każdym polskim domu.

Sklep Cena
Auchan 3,19 zł
Carrefour 3,19 zł
Frisco 3,69 zł
Barbora 3,99 zł

*Podane ceny w tabeli są na dzień 03.06.2023

Jeśli chodzi o mleko Horeca Polmlek cena jest naprawdę atrakcyjna. Warto też dodać, że złożenie zamówienia na ilości hurtowe, np. cała paleta, może wygenerować dodatkowe oszczędności ze względu na możliwe rabaty na cenie jednostkowej. Wystarczy, że udasz się do jednego z popularnych sklepów na terenie Polski, a bez problemu kupisz mleko Horeca Polmlek UHT w kartoniku. 

Mleko Horeca Polmlek – wartości odżywcze i kalorie

Mleko Horeca UHT to produkt wytwarzany w 100% z polskiego mleka pochodzącego ze sprawdzonych gospodarstw. Producent gwarantuje, że do produkcji wyrobów mlecznych wykorzystywane jest mleko z miejsc, gdzie dba się o dobrostan zwierząt i wysokie standardy produkcji mleka. Wyróżnikami mleka UHT Horeca jest długi termin przydatności do spożycia, a także opakowanie ułatwiające przechowywanie i spożywanie mleka.

Mleko Horeca Polmlek skład ma bardzo dobry. To głównie mleko naturalne o zawartości tłuszczu 2% lub 3,2%. Produkty UHT są poddawane oddziaływaniu wysokiej temperatury rzędu 135 stopni Celsjusza. To proces sterylizacji. Poprzez szybkie podgrzanie mleka do żądanej temperatury i utrzymywanie jej przez krótki czas następuje pakowanie mleka do opakowań z gwarancją długiego terminu przydatności do spożycia.

W tabeli poniżej znajdziesz wartości odżywcze, jakimi wyróżnia się mleko Horeca Polmlek 1 l. Biorąc pod uwagę niską kaloryczność oraz w 100% naturalny skład – to produkt, który jest naprawdę godny uwagi zarówno przez klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców działających w branży gastronomicznej lub hotelarskiej.

Wartość odżywcza w 100 g

Wartość energetyczna 60 kcal
Białko 3,2 g
Tłuszcz 3 g
Węglowodany (w tym cukry) 4,7 g (4,7 g)
Sól 0,10 g

Zalety spożywania mleka Horeca Polmlek

Firma Polmlek stawia przede wszystkim na sprawdzone receptury, nowoczesną linię produkcyjną oraz mleko, które jest dostarczane przez lokalnych, sprawdzonych dostawców. To przekłada się na jakość, która jest najważniejsza, jeśli chodzi o produkty mleczne. Czy warto zdecydować się na spożycie mleka Horeca od firmy Polmlek? Główne zalety wynikające z zakupu takich wyrobów mlecznych to:

  • świetne źródło witamin, białka i wartości odżywczych,
  • w 100% naturalny skład,
  • wiele możliwości praktycznego wykorzystania,
  • atrakcyjna cena,
  • długi termin przydatności do spożycia.

Jeśli zawsze na pierwszym miejscu stawiasz jakość i doskonały smak, koniecznie wybierz mleko Horeca. Skład wyrobów tego typu od firmy Polmlek mówi sam za siebie. To gwarancja bezpiecznego spożycia, brak chemicznych dodatków w składzie mleka, a także rozsądna cena, dzięki której nie trzeba nadmiernie obciążać budżetu – zarówno tego firmowego, jak i prywatnego w gospodarstwie domowym.

Mleko Horeca Polmlek – rodzaje i smaki

Na rynku dostępne są tylko dwie odmiany mleka Horeca od zakładów mleczarskich Polmlek. Dlaczego w tym przypadku producent nie postawił na większą różnorodność? Prawdopodobnie ze względu na brak takiej potrzeby. Konsumenci na terenie kraju w zupełności zadowalają się takimi odmianami, jak:

  • mleko Horeca 2%,
  • mleko Horeca 3,2%.

Główne różnice to jedynie zawartość tłuszczu w składzie. Chudsze świetnie sprawdzi się do wypieków, lekkich deserów, a także szejków proteinowych. Wybierając mleko Horeca 3,2%, możesz je wykorzystać jako dodatek do kawy, naleśników, omleta, a nawet do przygotowania jajecznicy. Możliwości zastosowania jest naprawdę wiele.

Mleko Horeca Polmlek – opinie konsumentów

Kluczowym wyznacznikiem opłacalności zakupu danego produktu spożywczego są opinie innych konsumentów. W ten sposób można łatwo zweryfikować czy dany produkt jest naprawdę wart uwagi, czy może lepiej zdecydować się na wyroby mleczne konkurencji. Mleko Horeca opinie ma bardzo dobre, szczególnie jeśli chodzi o produkty Polmlek.

Konsumenci na terenie Polski wskazują głównie na świetny smak mleka oraz naturalny skład, który jest w 100% bezpieczny dla organizmu każdego człowieka. Jedynym minusem może być fakt, że mleko UHT nie będzie polecane dla osób z nietolerancją laktozy. Na szczęście i w tym przypadku producent znalazł rozwiązanie – na rynku są dostępne wersje produktów mlecznych pozbawione laktozy.

Podsumowując: warto zastanowić się nad zakupem mleka Horeca od Polmleku. To firma, która od wielu lat stawia na zadowolenie swoich konsumentów i dba o to, aby wytwarzane produkty mleczne były jak najlepszej jakości – zarówno pod względem składu, smaku, konsystencji, jak i aromatu. Wystarczy przeanalizować ceny mleka UHT w sklepach, skład oraz opinie, aby podjąć rozsądną decyzję zakupową.

5/5 - (1 oddanych ocen)