mlekovitaMlekovita to największa grupa mleczarska działająca na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Co ciekawe, obecnie produkty Mlekovita są wytwarzane zgodnie z wieloletnią recepturą, która firma dopracowywała przez wiele lat działalności. To doskonale rozpoznawalna marka wyrobów mleczarskich, która ma już ponad 90-letnie doświadczenie. To przekłada się nie tylko na rozpoznawalność producent, ale także wysoki poziom zaufania klientów – zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.

Mlekovita – co warto wiedzieć o tej firmie?

Przed podjęciem decyzji o zamówieniu produktów marki Mlekovita, warto dowiedzieć się nieco więcej o samych zakładach mleczarskich tej marki. Jeśli chodzi o sieć Mlekovita hurtownia, a zarazem produkty dostępne są obecnie w 167 krajach. Co ciekawe, przedsiębiorstwo na przestrzeni lat zainwestowało w 22 zakłady produkcyjne, które zatrudniają ok. 5 tys. wykwalifikowanych pracowników.

Według danych producenta Mlekovita Wysokie Mazowieckie przetwarza średnio 8 mln litrów mleka na dobę. To ogromne ilości, które pozwalają na wytwarzanie naprawdę wielu produktów żywnościowych. W odniesieniu do najważniejszych informacji o tych zakładach mleczarskich, warto wiedzieć, że Mlekovita stawia na 5 filarów prowadzących do sukcesu, a mianowicie:

 • rozpoznawalność marki na rynku europejskim,
 • dobrze opracowana strategia działania,
 • wysoka jakość produktów oraz surowców mlecznych,
 • zatrudnienie wykwalifikowanej kadry specjalistów,
 • nowoczesne systemy produkcyjne, logistyczne i handlowe.

Jakie produkty są dostępne w ofercie zakładów mleczarskich Mlekovity?

Grupa Mlekovita zajmuje się przetwórstwem surowców mlecznych, w wyniku czego powstają naprawdę przepyszne i wysokiej jakości produkty. Decydując się na wybór wyrobów tej marki, możesz kupić takie produkty, jak:

 • sery i serki,
 • śmietany,
 • produkty seropodobne,
 • produkty fitness i sport,
 • przekąski i desery mleczne,
 • masła i tłuszcze,
 • mleko i napoje mleczne,
 • produkty powstałe w wyniku fermentacji mleka,
 • produkty regionalne,
 • wyroby dla branży HoReCa.

Warto też dodać, że to nie wszystko, co można znaleźć w ofercie Mlekovita. Produkty dostępne w sprzedaży to także lody i wyroby ekologiczne, które są produkowane wyłącznie z surowców dostarczanych przez lokalnych rolników. Dzięki temu grupa Mlekovita może poszczycić się tym, że dostarcza na rynek wyroby BIO, które są pyszne i bezpieczne dla zdrowia człowieka.

Grupa Mlekovita – osiągnięcia marki

Zakłady mleczarskie Mlekovita na przestrzeni lat osiągnęły naprawdę wiele sukcesów. Najważniejsze, to:

 • Ulubiona Marka Polaków 2017 w kategorii produktów MLEKO,
 • Ulubiona Marka Polaków 2017 w kategorii produktów SERY ŻÓŁTE,
 • Ulubiona Marka Polaków 2017 w kategorii SERY BIAŁE,
 • Złoty Medal MTP dla 12 linii produkcyjnych marki,
 • statuetka Złotego Akanta.

Co ciekawe, Mlekovita otrzymała także wyróżnienie na Gali XXVIII edycji konsumenckiego konkursu jakości produktów i usług. Jeśli chodzi o produkty Mlekovita, warto też dodać, że na wyróżnienie zasłużyły  także wyroby takie, jak: masło i osełka. Marka już od wielu lat stawia na ekologiczne rozwiązania, sprawdzone receptury oraz wysoce rozwiniętą sieć handlową, dzięki czemu bez najmniejszego problemu można kupić w Polsce produkty Mlekovita. Sklep firmowy, a dokładnie jego lokalizacje można wygodnie sprawdzić na stronie internetowej producenta. 

Wystarczy, że podasz swój adres, a wyszukiwarka wyświetli adres najbliższego punktu sprzedaży wyrobów Mlekovita. Sklep z nabiałem to doskonałe miejsce, aby zaopatrzyć się w ekologiczne produkty tego producenta i cieszyć się ich niesamowitym smakiem i aromatem.

Dlaczego warto wybrać produkty mleczne marki Mlekovita?

Zastanawiasz się, czy warto wybierać produkty mleczne od tych zakładów mleczarskich? Zdecydowanie tak! W przypadku marki Mlekovita opinie konsumentów mówią same za siebie. Większość osób kupujących produkty mleczarskie wskazuje na doskonałą konsystencję, świeżość, aromat oraz idealny smak, który jest powtarzalny w każdym opakowaniu produktu. Oto kilka powodów, dla jakich warto zainwestować w produkty marki Mlekovita w Polsce:

 • najwyższa jakość wykonania,
 • doskonałe ceny na półkach sklepowych,
 • produkty dostosowane nawet dla osób żywiących się wyłącznie ekologiczną żywnością,
 • wiele sklepów firmowych na terenie kraju.

Podsumowując: jeśli chcesz jeść wyłącznie najlepsze i przepyszne wyroby mleczarskie, koniecznie postaw na markę Mlekovita. Hurtownia zaopatruje wiele hipermarketów w Polsce w najwyższej klasy produkty mleczarskie, które sprawdzają się w wielu gospodarstwach domowych, 

Ile kosztują wyroby mleczne Mlekovity?

Ceny poszczególnych wyrobów mleczarskich są uzależnione przede wszystkim od producenta, a także od określonych sklepów, gdzie sprzedawane są sery, serki, masła i wiele innych produktów marki Mlekovita. Sklep firmowy to miejsce, gdzie każdy może kupić mleczne wyroby w atrakcyjnych cenach. Jeśli chcesz, możesz też skorzystać z porównywarki produktów online, dzięki czemu dowiesz się, jakie są ceny poszczególnych wyrobów tej marki.

Produkty mleczne Mlekovita

Osoby, które poszukują jak najlepszych towarów wytwarzanych z ekologicznego mleka, powinny zdecydować się wyroby marki Mlekovita. Sklepy firmowe, duże hipermarkety oraz lokalne sklepiki to miejsca, gdzie można nabyć mleczne produkty dopasowane do potrzeb wszystkich domowników. Takie wyroby, jak jogurty, serki, masła, tłuszcze, a nawet produkty seropodobobne sprawdzają się zarówno w gospodarstwach domowych, jak i firmach w branży gastronomicznej.

Mlekovita to producent, który dostarcza na rynek wyjątkowo pyszne i ekologiczne produkty wytwarzane z ekologicznych surowców, np. mleka pochodzącego od lokalnych dostawców. Co więcej, oferta tych zakładów mleczarskich to także produkty w proszku, np. lody śmietankowe, koncentrat z białka serwatkowego, a nawet zwykłe mleko w proszku, które nadaje się do ciast lub innych wyrobów. Sprawdź ceny, dostępność produktów w sklepach oraz skład, a następnie udaj się na zakupy wyrobów mleczarskich firmy Mlekovita.

Pozostałe produkty z Mlekovity

Skyr Mlekovita

skyr mlekovita

Masło Mlekovita

masło mlekovita

Mleko wypasione Mlekovita

mleko wypasione

Ser Favita Mlekovita

Ser Favita Mlekovita

Serek wiejski Mlekovita

serek wiejski melkovita

Serek Fromage Mlekovita

serek Fromage Mlekovita

Ser Sokół Mlekovita

Ser Sokół Mlekovita

Serek Wypasiony Mlekovita

serek Wypasiony Mlekovita

Serek homogenizowany Mlekovita

serek homogenizowany Mlekovita

Jogurt polski Mlekovita

jogurt Polski Mlekovita

Jogurt Dar Pure Mlekovita

jogurt Dar Pure Mlekovita

Kajmak Mlekovita

kajmak Mlekovita

Javor Mlekovita

javor mlekovita

Twaróg Mlekovita

twaróg mlekovita

Mozzarella Mlekovita

mozzarella Mlekovita

Śmietana Mlekovita

mlekovita śmietana

Kefir Mlekovita

kefir Mlekovita

Maślanka Mlekovita

Maślanka Mlekovita
5/5 - (2 oddanych ocen)