polski rolnik portal opiniePolacy coraz częściej szukają ekologicznej i zdrowej żywności, która przypomina tę z naszego dzieciństwa. Dawne smaki przetworów oraz ekologicznych warzyw i owoców przyciągają coraz więcej osób, które nie chcą żywić się sklepową „chemią”. W odpowiedzi na oczekiwania klientów powstał Polski Rolnik portal, który zrzesza rolników z całej Polski w jednym miejscu. Dzięki temu można znaleźć wiele ciekawych ogłoszeń, które będą odpowiadały naszym potrzebom żywieniowym. 

Polski Rolnik – co to jest?

Polski Rolnik portal to witryna internetowa, w której mogą ogłaszać się osoby zajmujące się rolnictwem, jak również te, które chcą oddać za darmo sprzęt rolniczy lub nasiona z likwidowanego gospodarstwa rolnego. Dzięki portalowi usługodawcy mający własną agroturystykę również mogą łatwiej znaleźć klientów. 

Portal zawierający ranking sklepów spożywczych bezpośrednio od rolników, przeznaczony także dla osób, które szukają zdrowych i świeżych warzyw i owoców, a także ekologicznych przetworów, wędlin i napojów. To idealne miejsce na poszukiwania zdrowej żywności BIO prosto od rolnika. Dzięki portalowi można odnaleźć dawne, zapomniane smaki dzieciństwa.

Sprawdź sklepy ekologiczne online

Stragan Zdrowia
Darmowa dostawaod 250 zł
Dostawa codziennie
Cena za dostawęod 9,90 zł*
Ocena5/5
Sklep Agnex
Darmowa dostawaod 150 zł
Dostawa codziennie
Cena za dostawęod 8,99 zł*
Ocena4/5
BioGo
Darmowa dostawaod 250 zł
Dostawa codziennie
Cena za dostawęod 7,99 zł
Ocena5/5
Delikatesy z natury
Darmowa dostawaod 250 zł
Dostawa codziennie
Cena za dostawęod 11,99 zł*
Ocena4/5
* Cena uzależniona jest od dnia i godziny dostawy

Polski Rolnik – jak to działa?

Na portalu Polski Rolnik można dodawać ogłoszenia związane z rolnictwem, z uprawą ziemi oraz z przetwórstwem i agroturystką. Ogłoszenia pozwalają na lepsze wyszukanie ofert przez zainteresowanych nimi klientów. Po rejestracji w serwisie możemy dodawać oferty z cenami, a także z numerem kontaktowym, by klienci mogli łatwiej kontaktować się z nami w sprawie usług lub naszych towarów. Przy ogłoszeniach podajemy także region, jakiego one dotyczą. 

Klienci z kolei mogą spośród wielu kategorii wybierać potrzebne im produkty, dzięki czemu oszczędzą czas na wyszukiwanie podobnych ogłoszeń na portalach, które oferują różne artykuły, nie tylko żywnościowe. W serwisie często są wprowadzane różne promocje i wyprzedaże, które zawierają jeszcze korzystniejsze ceny niż popularne gazetki promocyjne w marketach.

Polski Rolnik – kto może korzystać z portalu?

Z portalu Polski Rolnik mogą korzystać osoby zarejestrowane, które przeszły wszystkie etapy rejestracji. Aby móc założyć konto na Polski Rolnik portal, należy wejść w zakładkę „Logowanie/Rejestracja”, a następnie podać swój login, imię i nazwisko, adres e-mail oraz hasło. Adres email oraz hasło trzeba powtórzyć, by mieć pewność, że wpisane dane są dobre. Później system musi zweryfikować, czy nie jesteśmy robotami i musimy wybrać obrazki z podanym wyżej przedmiotem. Po pomyślnej weryfikacji należy potwierdzić naszą rejestracją logując się na podany przez nas adres email. Po wejściu w email rejestracyjny klikamy w link do potwierdzenia naszego konta. Od teraz możemy logować się za pomocą wymyślonego przez nas loginu i hasła. Umożliwi nam to korzystanie ze wszystkich funkcji portalu.

Polski Rolnik jak korzystać z portalu?

Polski Rolnik portal jest bardzo łatwy w obsłudze, co znacznie ułatwia korzystanie z jego funkcji. Na portalu można zarówno dodawać własne ogłoszenia, jak i wyszukiwać ogłoszeń rolników. Aby móc znaleźć ogłoszenie, należy wpisać produktu, który nas interesuje w pozycję „Szukaj”. Obok z kolei wpisujemy miejscowość, której dotyczyć ma ogłoszenie, a później kategorię, która związana jest z szukanym przez nas produktem. Następnie klikamy „Wyszukaj”, by móc przeglądać wszystkie ogłoszenia pasujące do informacji wpisanej w wyszukiwarce. Co ważne portal pozwala na wyszukiwanie nie tylko danych produktów, ale także kategorii, takich jak nabiał, mięso czy warzywa. To pomocne, kiedy chcemy wyszukać np. kilka rodzajów warzyw.

Innym sposobem na wyszukanie ogłoszeń jest znalezienie ich w kategoriach. Polski Rolnik portal posiada kilka kategorii, w tym:

– Warzywa i owoce;

– Napoje i trunki;

– Mięso i zwierzęta;

– Nabiał;

– Zboża i zioła;

– Zerwij sam;

– Zdrowie i uroda;

– Rośliny i nasiona,;

– Agroturystyka i usługi;

– Przetwory.

Dzięki kategoriom znacznie łatwiej jest znaleźć wszystkie ogłoszenia, które dotyczą danego rodzaju żywności od rolników lub usługi, jaka jest nam potrzebna. 

Dostępna jest także kategoria „Oddam za darmo”, w której rolnicy ogłaszają się, by oddać bez opłat nadmiar ze swoich zbiorów. Często są to warzywa i owoce, których nie można sprzedać na skupie, ale będą odpowiednie np. do domowych przetworów. Warto zaglądać na tę kategorię, by oszczędzić na sezonowych warzywach i owocach. 

Polski Rolnik – jakie korzyści da korzystanie z portalu?

Portale ogłoszeniowe, które promują polskie rolnictwo stają się coraz bardziej popularne. Jednym z nich jest właśnie Polski Rolnik. Czy warto z niego korzystać? Odpowiedź jest oczywiście twierdząca. Polski Rolnik portal to idealne miejsce dla wszystkich osób, które cenią sobie zdrową i lokalną żywność po niskich cenach. Dzięki portalowi można otrzymać kontakt do cenionych i lubianych rolników z danego województwa, którzy ogłaszają swoje usługi oraz wyroby. Portal promuje zdrową, polską żywność, a także usługi agroturystyczne, oferowane przez polskich rolników. W jednym miejscu można znaleźć wiele ciekawych ogłoszeń wprost od rolników, którzy sprzedają wyhodowane przez siebie rośliny. Można kupić również zwierzęta na własne gospodarstwo, a także rośliny i nasiona, by powiększyć swoje uprawy. Jest to idealny portal zarówno dla konsumentów, którzy cenią dobrą żywność prosto od rolnika, jak i dla rolników, którzy szukają zwierząt hodowlanych i nasion. 

Wszystkie ogłoszenia dodawane na portalu są sprawdzane i weryfikowane. Dzięki temu mamy pewność, że pochodzą one od sprawdzonych rolników. Dodatkowo istnieje możliwość sortowania ogłoszeń, by wybrać te znajdujące się najbliżej naszego miejsca zamieszkania. Dzięki temu można znacznie ułatwić sobie odbiór zamówionych warzyw lub owoców albo poprosić o dowóz produktów pod wskazany adres. 

Portal znacznie ułatwia kontakt z rolnikami oraz poznanie ich oferty. Można również zaoszczędzić na codziennych produktach i kupić zdrowe oraz dobrej jakości jaja, sery lub warzywa, wprost od producenta. Tu jakość oraz dobra ceną będą szły ze sobą w parze. Dodatkowo wspomagamy lokalnych producentów wybierając właśnie ich produkty.

Polski Rolnik portal opinie

Portal Polski Rolnik ma bardzo dobre opinie wśród użytkowników. Cenią przede wszystkim bardzo dużą przejrzystość strony, ogromną ilość dostępnych ogłoszeń, a także możliwość wybrania ogłoszenia z danego regionu kraju. Dzięki temu możemy łatwiej skontaktować się z lokalnym rolnikiem, który dowiezie zamawiane produkty pod wybrany adres. Można także samodzielnie odebrać wszystkie rzeczy, zwłaszcza jeśli rolnik pochodzi z tego samego województwa co my. 

Ogromnym plusem portalu jest możliwość szybkiego logowania się przez portal społecznościowy Facebook, a także umożliwienie klientom tworzenia własnego konta. Dzięki niemu łatwiej jest dodawać własne ogłoszenia, ale również wyszukiwać potrzebnych nam produktów. 

5/5 - (1 oddanych ocen)