Jeśli spojrzymy na ranking sklepów spożywczych to sklep Auchan znajduję się na wysokiej pozycji – nie bez powodu, gdyż wielu klientów ceni sobie jedną z najtańszych dostaw w Polsce. Nie tylko tani dowóz wyróżnia hipermarket spośród innych. Program lojalnościowy skarbonka auchan ma już tysiące swoich zwolenników. Nie masz jeszcze kary lub nie wiesz jak z niej prawidłowo korzystać? Koniecznie przeczytaj nasz poradnik, dzięki któremu możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy. Podpowiadamy jak się zarejestrować i gdzie sprawdzać aktualne rabaty.

auchan skarbonkaKarta skarbonka auchan – jak to działa?

Robiąc zakupy w sklepie Auchan często Ci się zdarza, że przy kasie zostajesz poproszona/y o podanie karty skarbonki? Obawiasz się, że założenie jej potrwa zbyt długo? Jeśli tak to jesteś w wielkim błędzie. Auchan skarbonka rejestracja to zaledwie kilka minut, a korzyści z niej jest wiele. 

Program lojalnościowy Auchan został stworzony z myślą o portfelach klientów. Powiada się, że pieniądze szczęścia nie dają, ale w rzeczywistości wiemy, że jeśli wydatków w ciągu miesiąca jest dużo to każda zaoszczędzona złotówka jest małym szczęściem. Auchan karta daje nam możliwość skorzystania z unikatowych rabatów tylko dla jej posiadaczy. Dzięki aplikacji mobilnej Auchan każdy użytkownik może sprawdzać, jakie produkty w danym tygodniu są przecenione. Jeśli robimy zakupy online w Auchan Direct to wystarczy wpisać numer karty na etapie potwierdzenia zamówienia. Sklep spożywczy online również daje nam możliwość skorzystania z rabatów, tym którzy są zarejestrowani w programie karta skarbonka auchan.

Jak działa skarbonka Auchan? Wystarczy, że podczas kasowania pokażemy ją kasjerowi, a produkty które są w promocji będą obniżone. Aby maksymalnie zaoszczędzić pieniądze, możemy sprawdzić co w tym tygodniu jest przecenione na stronie sklepu – oferta tylko dla posiadaczy Auchan skarbonka.

Jak użyć karty Auchan Skarbonka?

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, wystarczy aby kasjer zeskanował naszą kartę podczas płatności, a rabaty będą automatycznie naliczone. Produkty, które są promocyjnej cenie najczęściej oznaczone są niebieskim emblematem na półkach. Tak aby każdy rozpoznał, co warto kupić aby zaoszczędzić pieniądze. 

Karta skarbonka to nie tylko rabaty na produkty. Często promocje obejmują procent od całego rachunku i te pieniądze wpływają nam na naszą kartę. Już następnego dnia możemy te środki wykorzystać przy kolejnych zakupach. W Internecie można przeczytać, że wiele klientów na swoim koncie ma setki złotych i tak naprawdę idąc do sklepu i korzystając ze skarbonki może zrobić zakupy za darmo. Już teraz wiesz jakie możliwości ma skarbonka auchan, dlatego możemy przejść do jej rejestracji.

Auchan rejestracja karty

Rejestracja karty auchan nie zajmie nam więcej niż kilka minut. Możemy jej dokonać przy kasie sklepu lub w punkcie obsługi. Wystarczy podać kilka podstawowych danych i karta w formie plastikowej lub w postaci aplikacji mobilnej jest już gotowa do korzystania. Dla osób, które nie chcą odwiedzać supermarketu, auchan karta skarbonka rejestracja przez Internet będzie najlepszym rozwiązaniem. Wystarczy wejść na stronę www sklepu i kliknąć w ,,Zarejestruj się”. 

Dodatkowo, dzięki skarbonka auchan logowanie do panelu użytkownika możemy mieć szybki wgląd do historii naszych zakupów jak i również salda. Monitorując ile pieniędzy zgromadziliśmy na skarbonka auchan, możemy planować zakupy tak aby maksymalnie zaoszczędzić pieniądze. Kolejną korzyścią jaką nam daje karta auchan logowanie do aplikacji mobilnej to możliwość pokazania kodu kreskowego z telefonu. Jeśli zapominamy karty to do obniżenia cen naszych produktów wystarczy ekran naszego smartfona.

Karta Auchan – pytania i odpowiedzi 

  • Jak najlepiej skorzystać z auchan karta skarbonka? 

Pokaż ją ekspedientce przy kasie. Dzięki czemu nie ominą Cię żadne promocje. Warto również monitorować okresowe rabaty, które są dostępne w Auchan Gazetka.

  • Ile kosztuje Auchan karta?

Założenie karty skarbonki i jej korzystanie jest bezpłatne.

  • Czy muszę iść do sklepu aby dołączyć do programu skarbonka?

Nie, karta auchan rejestracja jest możliwa również przez Internet.

  • Jakie korzyści mają osoby na emeryturze korzystające z karta skarbonka?

Karta skarbonka Auchan dla emerytów ma specjalne oferty. Szczegóły możesz sprawdzić na bezpośredniej stronie sklepu

3/5 - (46 oddanych ocen)