Oszczędzanie na codziennych zakupach jest niezwykle ważne, kiedy nasze miesięczne wydatki są wyższe niż byśmy się spodziewali. Jak się okazuje, coraz więcej Polaków korzysta z rozmaitych programów lojalnościowych, czy kart zakupowych, umożliwiających zyskanie atrakcyjnych rabatów. Super Profit karta lojalnościowa w sieci Nasz Sklep jest dostępna od ręki dla każdego, komu zależy na ograniczaniu wydatków. Możemy założyć ją w prosty sposób i już teraz rozpocząć efektywne oszczędzanie na inne cele. Jakie możliwości daje Super Profit? Jak ją zarejestrować i jak działa?

super profit katalogSuper profit – co to jest?

Super Profit to specjalna karta lojalnościowa w punktach sieci Nasz Sklep, która umożliwia nam oszczędzanie na codziennych zakupach. Jak wskazują statystyki, coraz więcej klientów poszukuje świadomych rozwiązań na zmniejszenie comiesięcznych wydatków. Zdecydowanie pomocne są dostępne w wielu sklepach gazetki promocyjne, w których znajdujemy aktualne rabaty na dostępny towar różnych marek. Jednak to nie wszystko, sieć udostępniła również możliwość korzystania z programów lojalnościowych, z czego jednym z nich jest karta Super Profit. Jak dołączyć i jak działa takie rozwiązanie?

Super Profit – jak to działa?

Specjalny program lojalnościowy z kartą Super Profit to rozwiązanie umożliwiające nam zbieranie punktów przy dokonywaniu codziennych zakupów. Po uzbieraniu wymaganej ilości, możemy wymieniać je na atrakcyjne nagrody, wedle potrzeb. Punkty są zbierane w formie naklejek lub są naliczane elektronicznie na kartę. Sklep udostępnia specjalny katalog nagród, w którym sprawdzimy, na jakie produkty w aktualnym okresie wymienimy uzbierane punkty. Są to przykładowo małe AGD, noże, garnki i patelnie, kubki i zastawy, ekspresy do kawy, akcesoria kuchenne i wiele innych. 

Nasz sklep katalog nagród super profit znajdziemy w formie elektronicznej na stronie www. Sprawdzimy w nim wszystkie dostępne w danym okresie produkty, na które możemy wymienić uzbierane na karcie punkty. W sklepach super profit katalog pobierzemy także w formie papierowej, podobnie jak gazetka Nasz sklep


Przykładowe produkty dostępne w super profit nasz sklep katalogu to:

— Lampa LED do paznokci;

— Blender przenośny;

— Noże na bloku;

— Zestawy obiadowe;

— Kubki;

— Serwisy kawowe;

— Czajniki ze stali nierdzewnej;

— Patelnie z odkuwanego aluminium;

— Garnki ze stali nierdzewnej;

— Garnki i patelnie granitowe;

— Czajniki bezprzewodowe;

— Zaparzacz do kawy;

— Ekspresy przelewowe;

— Chlebaki;

— Ociekacze na sztućce i naczynia;

— Młynki do kawy i do przypraw;

— Wagi kuchenne;

— Deski do krojenia;

— Naleśnikarka;

— Blender kielichowy;

— Urządzenie do Popcornu;

— Blender ręczny;

— Grill z pokrywą;

— Frytkownica;

— Opiekacz do kanapek;

— Gofrownica;

— Toster;

— Piekarnik elektryczny;

— Krajalnica elektryczna;

— Suszarka do grzybów;

— Mikser z misą obrotową;

— Robot planetarny;

— Suszarka do włosów;

— Prostownica;

— Szczoteczka soniczna;

— Waga analityczna;

— Ciśnieniomierz;

— Inhalator pneumatyczny;

— Termometr bezdotykowy;

— Maszynka do strzyżenia włosów;

— Szczotka do stylizacji;

— Kosmetyczki i torby;

— Maszynka do ubrań;

— Oczyszczacz parowy;

— Urządzenie do prasowania parą;

— Mop z wiadrem;

— Maszynka do strzyżenia psów;

— Żelazko parowe;

— Mop parowy;

— Odkurzacz wielofunkcyjny;

— Wentylatory biurkowe i stojące;

— Obrusy, koce, kołdry, poduszki, narzuty, prześcieradła;

— Piórniki, walizki, torby, plecaki, worki; 

— Bon towarowy 20 zł lub 50 zł na zakupy w Nasz Sklep;

— Portfele damskie i męskie. 

W programie Super Profit nagrody są wymieniane ze określoną liczbę punktów. W dostępnym katalogu znajdziemy produkty z różnych półek cenowych, które otrzymamy za różną liczbę punktów. 

Super profit – kto może skorzystać?

Super Profit program lojalnościowy w Nasz Sklep jest dostępny dla każdego zainteresowanego, kto robi zakupy w punktach sieci. Niezależnie od tego, czy odwiedzamy sklepy codziennie, czy w sieci robimy zakupy sporadycznie, z łatwością możemy założyć i zarejestrować naszą kartę, aby przy każdej wizycie zbierać punkty lojalnościowe.

Jak dołączyć do programu Super Profit?

Naszą kartę stałego klienta możemy zarejestrować na stronie www poprzez wypełnienie krótkiego formularza elektronicznego. We wniosku należy podać takie dane jak:

  • Imię i nazwisko;
  • Numer karty;
  • Numer telefonu;
  • Adres e-mail;
  • Ulica, numer domu, numer lokalu;
  • Kod pocztowy i miasto.

Po rejestracji karta w ciągu 72 godzin zostanie zweryfikowana. Po jej aktywacji możemy założyć konto w programie lojalnościowym. W tym celu należy podać numer karty i ustawić indywidualne hasło do logowania. 

Jak zrezygnować z karty Super Profit?

W dowolnym czasie możemy zrezygnować z posiadania karty bez ponoszenia odpowiedzialności. Aby to zrealizować, należy wysłać list polecony na adres: Polska Sieć Handlowa „Nasz Sklep” S.A. ul. Aleja Jana Pawła II 80 lokal 5, 00-175 Warszawa lub za pośrednictwem e-maila na adres [email protected]. Rezygnacja z karty oznacza dezaktywację Karty Lojalnościowej, co jest jednoznaczne z rezygnacją z wykorzystania karty na potrzeby programu Super Profit. W przypadku rezygnacji, zgromadozne punkty przepadają, jeśli nie wymienimy ich na dowolną z nagród. 

Czy warto dołączyć do programu Super Profit?

Super Profit program lojalnościowy nie bez powodu cieszy się dużą popularnością. Taka opcja umożliwia klientów sieci Nasz Sklep uzyskanie atrakcyjnych profitów za dokonywanie regularnych zakupów w punktach. Jeśli odwiedzamy pobliski sklep często, przy okazji zakupów możemy zbierać punkty, które po zgromadzeniu określonej wartości, wymieniamy na wybrane nagrody. Dostępne produkty sprawdzimy w aktualnym katalogu. Są to bardzo atrakcyjne towary z zakresu urządzeń kuchennych czy pielęgnacyjnych, akcesoriów, małego AGD, naczyń i zastaw stołowych i innego rodzaju. Zdecydowanie warto dołączyć do programu Nasz Sklep, jeśli robimy regularnie zakupy w sklepach tej sieci. 

Program Super profit – korzyści

Karta Stałego Klienta w sieci Nasz Sklep to doskonały sposób na codzienne oszczędzanie podczas zakupów, ale nie tylko. Dzięki jej rejestracji możemy zyskać jeszcze więcej profitów, dzięki zbieraniu specjalnych punktów i wymianie ich na atrakcyjne nagrody. Sklep regularnie zmienia katalog dostępnych nagród, dzięki czemu z programu możemy korzystać przez długi czas, bez obaw, że produkty będą powtarzalne. Dzięki temu zupełnie za darmo możemy uzyskać potrzebny sprzęt czy akcesoria gospodarstwa domowego od ręki. 

Inne ważne informacje o programie Super Profit

— W programie może wziąć udział każda osoba pełnoletnia posiadająca polskie obywatelstwo i ważną Kartę Stałego Klienta.

— Dołączenie do programu jest dobrowolne.

— Udział w programie odbywa się poprzez rejestrację karty na stronie www i zbieranie punktów w formie naklejek lub punktów elektronicznych, które wymieniamy na wybrane nagrody.

— Program nie obejmuje zakupów wyrobów tytoniowych, alkoholu, produktów leczniczych oraz preparatów początkowego żywienia niemowląt.

— W każdej dowolnej chwili możemy zrezygnować z udziału w programie i wyrejestrować kartę, składając pisemną prośbę. 

— Nie wszystkie sklepy biorą udział w programie Super Profit. Należy sprawdzać plakaty.

— Programem objęte są zakupy dokonywane przez klientów u uczestników, którzy przystąpili do programu Super Profit i są oznaczeni plakatami informującymi o przeprowadzeniu programu. 

— Za każdy jednorazowy zakup na kwotę ustaloną przez uczestnika, otrzymamy 100 punktów w postaci naklejki lub w formie elektronicznej na kartę. Wielokrotność kwoty upoważnia klienta do otrzymania większej liczby punktów.

— Klienci dokonujący zakupów specjalnie oznaczonych towarów otrzymują dodatkowe punkty. 

— Do Karty Lojalnościowej może zostać przypisana dodatkowa karta, na którą przypisane będą punkty uprawniające do odbioru nagrody. 

Super Profit opinie

Opinie o programie lojalnościowym Super Profit są bardzo pozytywne, a klienci najczęściej wskazują możliwość oszczędności na zakupach dzięki atrakcyjnym nagrodom. Zbierając punkty na kartę podczas codziennych odwiedzin w pobliskim sklepie, możemy zyskać możliwość wymiany ich na sprzęty z najwyżej półki. Dzięki temu unikamy konieczności zakupu ich za pieniądze. Dodatkowo, sklep organizuje inne konkursy, programy i loterie, co spotyka się z równie wysoką popularnością. Odwiedzający Nasz Sklep wysoko oceniają tego typu inicjatywy, w których może wziąć udział każda osoba pełnoletnia. Dzięki takim opcjom możemy zyskać jeszcze więcej profitów, np. wygrywając gotówkę.

5/5 - (1 oddanych ocen)