Centrum Handlowe Krokus KrakówSzukasz dodatkowych informacji na temat centrum handlowego Krokus? Trafiłeś w dobre miejsce. Poniżej znajdziesz szczegółowy opis tego obiektu handlowo-usługowego, który cieszy się uznaniem wielu mieszkańców Krakowa. CH Krokus to galeria, która wyróżnia sięprzede wszystkim doskonałą lokalizacją, wygodnym dojazdem oraz licznymi udogodnieniami dla klientów na terenie galerii. Zobacz, jak działa Centrum handlowe Krokus i przekonaj się, że warto udać się do tej galerii.

Centrum Handlowe Krokus Kraków – sklepy

W przypadku takiego obiektu, jak Centrum Handlowe Krokus Kraków sklepy są rozmieszczone tak, aby każdy klient odwiedzający to centrum handlowe mógł wygodnie zrobić zakupy odzieżowe, obuwnicze, spożywcze i wiele innych. Centrum handlowe Krokus Kraków mieści w sobie takie punkty sprzedaży i usług, jak:

 • Apteka NaturFarm
 • 100% KOBIETY
 • 4 PET
 • 5 a sec
 • ARTE DI CRISTALLI
 • Apart
 • Auchan
 • Bagstore
 • Inglot
 • Jula
 • KFC
 • Maxi Zoo
 • Medicine
 • Rainbow Tours
 • Rossmann
 • RTV EURO AGD

CH Krokus podobnie jak inne Galerie Handlowe Kraków łączy w sobie funkcjonalność, nowoczesność oraz bogatą ofertę usługi i sklepów praktycznie z każdej branży. Pełną listę sklepów w tej galerii wraz z ich dokładnym rozmieszczeniem znajdziesz na stronie internetowej Centrum Handlowego Krokus w Krakowie.

Centrum Handlowe Krokus Kraków – parking

Centrum Handlowe Krokus w Krakowie dysponuje parkingiem, który jest dostępny dla klientów centrum. Parking ten jest zlokalizowany przy ul. Bora Komorowskiego 37. Jeśli chodzi o Centrum Handlowe krokus Kraków, parking ma 1100 miejsc postojowych dostosowanych do aut osobowych. Warto też dodać, że na miejscu znajdują się specjalne miejsca do parkowania dla osób niepełnosprawnych, rodzin oraz kobiet w ciąży.

Centrum Handlowe Krokus Kraków – godziny otwarcia

Do tej galerii handlowej można wybrać się raczej w standardowych godzinach otwarcia, choć czas dostępności centrum Auchan jest nieco dłuższy. Pasaż handlowy, czyli Centrum handlowe Krokus Kraków godziny otwarcia ma ustalone tak, aby każdy z klientów zainteresowany ofertą sklepów na miejscu mógł wygodnie udać się na zakupy od rana do wieczora.

Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00, natomiast w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Warto dodać, że w niehandlowe niedziele czynna jest też tylko strefa gastronomiczna.

Centrum Handlowe Krokus Kraków – dojazd i lokalizacja

Jeśli chodzi o Centrum handlowe Krokus Kraków lokalizacja to północno-wschodnia część miasta. To oznacza, że większość mieszkańców Krakowa może wygodnie dojechać na miejsce komunikacją miejską, samochodem, motocyklem, a nawet rowerem. Warto dodać, że CH Krokus Kraków ma na miejscu liczne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz kobiet w ciąży, dzięki czemu galeria uznawana jest za przyjazną dla każdego, kto chce komfortowo robić zakupy i korzystać z usług punktów działających na terenie tego obiektu.

Centrum handlowe Krokus Kraków dojazd umożliwia na kilka sposobów. Aby dostać się do tej galerii, warto wykorzystać autobusy i miejską komunikację tramwajową, co znacznie ogranicza czas potrzeby na dojazd. Przystanki są zlokalizowane tuż przy galerii handlowej. Jeśli jednak wybierasz się na większe zakupy do CH Krokus, wtedy lepiej wybierz się na miejsce swoim samochodem i zaparkuj go na parkingu przynależnym do galerii.

Centrum Handlowe Krokus Kraków – czy to galeria godna uwagi?

Centrum Handlowe Krokus w Krakowie to jedno z wielu miejsc zakupowych w tym historycznym mieście. Jego lokalizacja na północnych obrzeżach Krakowa sprawia, że jest łatwo dostępne dla mieszkańców tej części miasta oraz dla osób przyjeżdżających z innych regionów. Choć może nie być tak rozpoznawalne jak niektóre większe galerie handlowe w Krakowie, Krokus oferuje różnorodny wybór sklepów, zarówno znanych marek, jak i lokalnych przedsiębiorców, co czyni go atrakcyjnym miejscem dla zakupów.

Warto również podkreślić, że Centrum Handlowe Krokus nie jest tylko miejscem zakupów. To przestrzeń, gdzie można spędzić czas z rodziną czy przyjaciółmi, korzystając z oferty gastronomicznej czy rozrywkowej. Dla wielu mieszkańców jest to miejsce spotkań i relaksu po ciężkim dniu. W CH Krokus sklepy są dopasowane do potrzeb potencjalnych klientów, dzięki czemu każdy z mieszkańców Krakowa może znaleźć na miejscu coś dla siebie.

Pytania i odpowiedzi

Niestety, ale w CH Krokus Sephora nie występuje. W celu zrobienia zakupów drogeryjnych musisz udać się do innej galerii na terenie Krakowa.

5/5 - (1 oddanych ocen)