Galeria Handlowa Solvay Park KrakówUwielbiasz robić zakupy w dużych centrach handlowych, ale nie do końca wiesz, jaki punkt handlowo-usługowy warto wybrać? W takim razie weź pod uwagę takie miejsce, jak Galeria Handlowa Solvay Park. W Krakowie to jedna z popularniejszych galerii, która mieści się w południowej części Krakowa. Czy warto wybrać się w to miejsce, aby zrobić kompleksowe zakupy dla siebie i całej swojej rodziny? Zdecydowanie tak. Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się nieco więcej, jak działa Galeria Handlowa Solvay Park Kraków, koniecznie przejrzyj poniższy opis.

Galeria Handlowa Solvay Park Kraków – sklepy

Galeria Solvay Park to miejsce, które zostało otworzone w 2007 roku. Powstało jako nowoczesne, kameralne i przyjazne dla rodzin centrum handlowe na terenie Krakowa. Warto dodać, że podobnie jak pozostałe Galerie Handlowe Kraków – tutaj też klienci mają dostęp do parkingu na terenie centrum handlowego, a także ogromnej powierzchni całkowitej obiektu, która przekracza 24 tysiące metrów kwadratowych.

Ta galeria handlowa ma aż cztery kondygnacje, dzięki czemu na jej terenie zostało uruchomionych wiele popularnych sieci sklepów odzieżowych, obuwniczych oraz inne punkty handlowe doceniane przez konsumentów w całej Europie. Chcesz dowiedzieć się, jakie dokładnie markety działają na terenie tego centrum handlowego? Kilka sklepów, które są dostępne na miejscu to:

 • Triumph Solvay Park
 • Galeria Solvay Park Kraków
 • Media Markt Kraków Solvay Park
 • Fitness Platinium Solvay Park Kraków
 • CCC Solvay Park Kraków
 • Sklep Miki Solvay Par
 • Gatta Solvay Park

Galeria Handlowa Solvay Park Kraków sklepy ma rozmieszczone tak, aby dojście do każdego z nich było wygodne. Dodatkowo na terenie całej galerii umieszczono panoramiczne windy, które zapewniają wysoki komfort poruszania się po całym obiekcie handlowo-usługowym.

Galeria Handlowa Solvay Park Kraków – parking

Jeśli chodzi o takie obiekty handlowe, jak Galeria Handlowa Solvay Park, parking jest dostępny dla wszystkich osób, które chcą skorzystać z oferty sklepów znajdujących się na terenie tego obiektu. Galeria Handlowa Solvay Park w Krakowie dysponuje parkingiem, który jest dostępny dla klientów galerii. 

Godziny otwarcia parkingu to od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 – 23:00 oraz w niedziele od 9:00 do 22:00. Klienci galerii mają prawo do 2 godzin darmowego postoju po pobraniu darmowego biletu z parkomatu. W przypadku przekroczenia tego czasu, za każdą kolejną godzinę postoju należy uiścić opłatę w wysokości 6 zł/h. Opłatę można dokonać w parkomacie za pomocą gotówki lub karty, a także za pośrednictwem aplikacji skycash. Za obsługę parkingu odpowiada firma Departament Zarządzania Parkingami sp. z o.o.

Galeria Handlowa Solvay Park Kraków – godziny otwarcia

Galeria Handlowa Solvay Park Kraków godziny otwarcia ma ustalone tak, aby każdy z klientów mógł wygodnie skorzystać z pełnej oferty punktów sprzedażowych na terenie tego obiektu. Galeria jest otwarta dla klientów od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00. W niedziele galeria zaprasza od 10:00 do 20:00. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy chcą zrobić zakupy, spędzić czas z rodziną czy przyjaciółmi w jednym z licznych punktów gastronomicznych.

Warto jednak zwrócić uwagę, że poszczególne sklepy oraz siłownia, znajdujące się na terenie galerii mogą mieć indywidualne godziny otwarcia, różniące się od głównych godzin działania centrum. Dlatego przed planowaną wizytą w konkretnym miejscu warto sprawdzić jego godziny pracy, aby uniknąć ewentualnych nieporozumień.

Galeria Handlowa Solvay Park Kraków – dojazd i lokalizacja

Kraków Solvay Park ul. Zakopiańska 105 to miejsce, do którego można komfortowo dojechać na wiele sposobów. Aby dostać się do tego centrum handlowego, możesz wykorzystać:

 • komunikację miejską – tramwaje lub autobusy,
 • taksówkę,
 • własny samochód lub motocykl,
 • rower,
 • hulajnogę elektryczną.

Dogodna lokalizacja w południowej części Krakowa ułatwia mieszkańcom dojazd na miejsce z uniknięciem ogromnych korków w godzinach szczytu aglomeracji miejskiej. Analizując różne aspekty obiektu Galeria Handlowa Solvay Park Kraków dojazd i lokalizacja tego miejsca są wręcz perfekcyjne. Podróżując własnym autem, bez problemu dojedziesz na miejsce w maksymalnie kilkadziesiąt minut nawet z drugiego końca miasta.

Jeśli chodzi o punkt – Galeria Handlowa Solvay Park Kraków lokalizacja centrum handlowego jest na tyle dobra, że zakupy w tym miejscu to szansa na uniknięcie korków w centrum Krakowa. Dodatkowo teren galerii jest świetnie zaaranżowany wraz z dostępnymi stojakami na rowery.

Szybkie pytania i odpowiedzi

Tak, w Galerii Handlowej Solvay Park w Krakowie znajdowało się miejsce o nazwie Kulkoland. Na ten moment niestety nie ma takiego punktu przeznaczonego do zabawy dla dzieci. Kulkoland Solvay Park Kraków nie jest jednak obiektem, który znajdziemy na terenie tego centrum handlowego.

MediaMarkt Kraków – Solvay Park Kraków to miejsce, gdzie można kupić sprzęt RTV i AGD, a także akcesoria elektroniczne do domu lub biura. Godziny pracy sklepu są najczęściej identyczne, jak centrum handlowego, czyli od 9:00 do 21:00. Solvay Park Media Markt jest punktem dostępnym bezpośrednio w budynku centrum handlowego.

Jeśli chodzi o galerię Solvay Park, siłownia jest dostępna na terenie tego obiektu. To sieć klubów Fitness Platinium, która działa na terenie całej Polski, nie tylko w Krakowie na terenie galerii Solvay Park.

5/5 - (1 oddanych ocen)