Karta Seniora Carrefour to doskonały sposób na zmniejszenie codziennych wydatków, które ponosimy na codzienne zakupy. Mogą korzystać z niej seniorzy, którzy osiągnęli 60 lat i posiadają ważny dokument. Jest to jedna z najczęściej stosowanych opcji promocyjnych przez osoby starsze, dzięki której możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy. 

rejestracja karty seniora carrefourKarta seniora w Carrefour — ile można zaoszczędzić?

W Carrefour Karta Seniora umożliwia nam otrzymanie zniżki na poziomie -10% na zakupy za minimum 50 zł w każdy wtorek. Możemy korzystać z niej zarówno podczas zakupów w sklepie stacjonarnych, jak także w aplikacji „Mój Carrefour”. Karta Seniora zarejestrowana w aplikacji wiąże się z otrzymaniem dodatkowych benefitów, np. kuponów rabatowych na kolejne zakupy. 

Ile kosztuje karta seniora carrefour?

Program lojalnościowy, jakim jest w Carrefour karta seniora, jest całkowicie bezpłatny. Nie zapłacimy nic za złożenie formularza, ani za rejestrację karty w aplikacji „Mój Carrefour” oraz za regularne korzystanie z programu. 

Karta seniora carrefour rejestracja 

W Carrefour Karta Seniora musi zostać założona osobiście podczas wizyty w markecie. Wystarczy wypełnić krótki formularz, w którym wpiszemy nasze dane osobowe i potwierdzić wiek za pomocą dowodu tożsamości. Wówczas karta zostanie wyrobiona i wręczona wnioskodawcy wraz z kodem rabatowym Carrefour, który wykorzystamy w aplikacji mobilnej. 

Jak przenieść Kartę Seniora do aplikacji?

Zarejestrowanie Karty Seniora w Carrefour w aplikacji mobilnej nie jest skomplikowane. Aby nasza karta została dodana do konta klienta, należy pobrać aplikację, założyć konto poprzez podanie adresu e-mail oraz wprowadzić numer Karty Seniora lub zeskanować kod kreskowy. 

Co daje rejestracja Karty seniora w Mój Carrefour?

Karta Seniora w Carrefourze umożliwia korzystanie ze zniżek na poziomie 10% na zakupy w każdy wtorek, zarówno stacjonarnie, jak i online. Ponadto, rejestrując ją w aplikacji, otrzymamy dodatkowe kody rabatowe, które będą dostępne zaraz po założeniu konta i wprowadzeniu numeru karty. Znajdziemy je w zakładce „Kupony”. Jeśli chcemy z nich skorzystać, należy aktywować kod i podczas zakupów okazać Kartę Seniora. Dzięki temu kwota do zapłacenia zostanie zmniejszona o aktywny rabat. 

Rejestrując Kartę Seniora w aplikacji mobilnej, otrzymujemy także większą wygodę. Nie musimy wówczas zabierać ze sobą plastikowych kart, aby skorzystać z rabatów. Wystarczy okazać telefon z włączoną aplikacją. Jest to komfortowa opcja zwłaszcza gdy zgubimy naszą faktyczną kartę. 

Źródło: carrefour.pl

3.7/5 - (50 oddanych ocen)