mój carrefour aplikacjaAplikacja carrefour pozwala na komfortowe robienie codziennych zakupów online.  Pobierając apkę „Mój Carrefour” możemy nie tylko szybko i wygodnie zamawiać ulubione produkty żywnościowe, ale również tworzyć listę zakupową i korzystać z licznych rabatów dla stałych klientów oraz tych przyznanych dzięki karcie lojalnościowej. Aplikacje Carrefour są dostępne za darmo dla każdego użytkownika, który chce usprawnić składanie zamówień spożywczych i oszczędzić czas na zakupach. Jak możemy ją pobrać, w jaki sposób należy się zarejestrować i jakie korzyści otrzymamy?

Carrefour aplikacja „Mój Carrefour” — co to takiego i jak działa?

Codzienne zakupy mogą sprawiać wiele trudności, zwłaszcza jeśli musimy dojeżdżać do sklepów stacjonarnych, a nie mamy wystarczająco dużo czasu na stanie w kolejkach. Jednak nikt z nas nie może uniknąć tego typu obowiązków, gdyż są one jednym z najistotniejszych elementów naszego życia. Na szczęście na rynku spożywczym powstają specjalne aplikacje, dedykowane szybszemu zamawianiu zakupów. Jednym z supermarketów wprowadzających takie rozwiązania jest sklep spożywczy Carrefour. Aplikacja „Mój Carrefour” to nowoczesna opcja, z której mogą skorzystać wszyscy klienci sklepu posiadający dostęp do internetu. Dzięki temu nie tylko szybko i wygodnie wybierzemy najpotrzebniejsze produkty, ale także zyskamy zniżki, np. kod rabatowy carrefour, stworzymy listę zakupów, skorzystamy z promocji i zapłacimy za zakupy za pomocą płatności mobilnych. 

Aplikacja Carrefour – jak pobrać?

Aplikacja Carrefour do pobrania jest dostępna dla użytkowników smartfonów z systemem Android i iOS. Możemy więc pobrać ją zarówno w

AppStore

GooglePlay

Instalacja aplikacji jest zupełnie darmowa. Również za korzystanie nie zapłacimy ani grosza, a nawet zyskamy korzyści pieniężne. Carrefour online w formie aplikacji to czytelny interfejs i łatwa obsługa. Dzięki temu nawet osoby w podeszłym wieku nie będą miały problemów z używaniem aplikacji podczas codziennych zakupów. 

Mój Carrefour rejestracja 

Korzystanie z aplikacji Carrefoura jest możliwe po zarejestrowaniu konta klienta. Proces rejestracji nie jest skomplikowany i nie trwa długo. Wystarczy, że podamy aktualny adres e-mail i numer telefonu oraz utworzymy indywidualne hasło. Dzięki temu na co dzień w aplikacji mój carrefour logowanie będzie przebiegało sprawnie i wygodnie. Tworząc profil klienta w apce, otrzymujemy możliwość wykorzystywania kodów rabatowych, robienia zakupów w wielkich wyprzedażach, a nawet sprawdzania aktualnej gazetki carrefour

Mój Carrefour aplikacja — dlaczego warto z niej korzystać?

— Karty lojalnościowe w jednym miejscu — Używając aplikacji mobilnej Carrefoura podczas codziennych zakupów nie musimy nosić ze sobą Karty Dużej Rodziny czy Karty Seniora. Wystarczy dodać je do aplikacji, a zniżki zostaną automatycznie doliczone.

— Kody rabatowe i bony zakupowe — W aplikacji wygodnie sprawdzimy, czy są dostępne kupony zniżkowe i z których aktualnie warto skorzystać. Nie musimy już przeglądać wielu stron internetowych w poszukiwaniu dostępnych zniżek. 

Brak konieczności wypakowywania zakupów przy kasie! — Nie musimy już skanować wszystkich produktów przy kasie. Wystarczy skorzystać z funkcji „Scan & Go”, która umożliwia zeskanowanie wygenerowanego w aplikacji kodu kreskowego. 

— Płatności mobilne — Robiąc zakupy w sklepie stacjonarnym, nie musimy płacić gotówką lub kartą przy kasie. Możemy opłacić je w aplikacji mobilnej za pomocą płatności online. Dzięki temu znacznie oszczędzamy czas.

— Czytnik cen w telefonie — Korzystając z apki „Mój Carrefour” nie musimy szukać czytnika produktów w sklepie stacjonarnym. Możemy od ręki sprawdzić, ile kosztuje dany produkt, który nas interesuje, skanując go telefonem. 

Lista zakupów — Aplikacja Carrefour to doskonałe miejsce do tworzenia listy codziennych zakupów. Koniec z gubieniem małych karteczek z notatkami i zapominaniem o zakupie ważnego produktu. Teraz wszystkie niezbędne funkcje mamy na wyciągnięcie ręki. 

— Aktualna gazetka — W aplikacji szybko sprawdzimy aktualne gazetki promocyjne. Dzięki temu dowiadujemy się, które produkty obecnie są objęte promocją oraz co warto aktualnie kupić. 

— Regularne rabaty dla stałych klientów — Aplikacja to także oszczędność środków na zakupy dzięki cyklicznym rabatom. Możemy korzystać ze zniżek nawet na poziomie -50% w dni robocze. W każdy weekend market udziela 10% rabatów na cały asortyment sklepu. 

— Oszczędność czasu — Dzięki nowoczesnym funkcjom oszczędzamy czas, który na co dzień poświęcamy na zakupy w markecie. 

4.5/5 - (2 oddanych ocen)