ryneczek lidla owoceRyneczek Lidla jest bardzo dobrym miejscem na znalezienie świeżych owoców oraz warzyw. Coraz więcej osób chce zadbać o swoje dobre samopoczucie oraz mieć pod kontrolą zdrowie i wygląd. Zaopatrywanie się na Ryneczku Lidla jest świetnym początkiem dbania o siebie i naszą rodzinę. Sprawdźmy, co możemy tam znaleźć.

Lidl – ryneczek pełen zdrowia

Ryneczek w sklepie Lidl może zaskoczyć nas świetnym wyborem różnych produktów. Znajdziemy tym m.in. zdrową żywność, ale przede wszystkim warzywa i owoce z codziennych, kontrolowanych dostaw. Ryneczek Lidla posiada dostęp do sprawdzonych dostawców warzyw i owoców oraz bardzo szybką i pewną dostawę, co umożliwia dowiezienie do każdego sklepu idealnie wyselekcjonowanych produktów wysokiej jakości. Dzięki takim codziennym dostawom mamy pewność, że wybierane przez nas owoce i warzywa są świeże, a przede wszystkim zdrowe.  Supermarket Lidl, podobnie jak sklepy ze zdrową żywnością, dba o najwyższą jakość oferowanych produktów.

Ryneczek Lidla ziemniaki

Ryneczek ma w swojej ofercie ziemniaki do kupienia zarówno luzem, jak również pakowane. Do wyboru są ziemniaki myte sałatkowe, idealne do tradycyjnych sałatek ziemniaczanych, ale również świetnie pasujące na grilla, czy do pieczenia w piekarniku. Umyte i już przygotowane do gotowania ziemniaki są pakowane w worki po 2 kg, by każdy klient mógł wybrać ich rodzaj, bez obawy, że gatunki ziemniaków będą ze sobą pomieszane. W ofercie są również ziemniaki młode, pojawiające się już na początku maja, które pochodzą od polskich dostawców. 

Ryneczek Lidla owoce egzotyczne

Oprócz naszych rodzimych owoców, Ryneczek Lidla proponuje również bardzo dobrze wyselekcjonowane owoce egzotyczne dla urozmaicenia naszej diety, w tym mango, melony, papaję, ananasy i brzoskwinie. Sezonowo pojawiają się również cytrusy, takie jak pomarańcze, czy mandarynki. Są przewożone w specjalnych warunkach, by zachować swoją świeżość na czas transportu.

Ofertę owoców egzotycznych można sprawdzić w Ryneczek Lidla gazetka, gdzie znajdziemy najlepsze promocje na owoce egzotyczne, które wcale nie muszą być drogie.

Ryneczek Lidla soki

W ofercie znajdują się również świeżo wyciskane soki i smoothie. Soki są w pełni naturalne, wykonane z wykorzystaniem świeżych owoców. Owocowo-warzywne smoothie nie posiadają dodatku cukru i są idealna przekąską w domu lub w pracy. Dzięki zastosowaniu w nich pasteryzacji mogą być znacznie dłużej świeże. Zakupy spożywcze online w Lidlu pozwolą nam cieszyć się nie tylko świeżymi owocami, ale również sokami owocowymi najwyższej jakości. Soki dostępne są również w wersji tłoczonej na zimno, co zachowuje w nich maksimum walorów smakowych oraz dużą ilość wartości odżywczych. 

Ryneczek Lidla owoce

Na stoisku Ryneczku Lidla znaleźć można również świeże owoce, zarówno te pochodzące z Polski, jak również egzotyczne, które zawierają mnóstwo witamin i minerałów potrzebnych nam w codziennym funkcjonowaniu. Ryneczek Lidla codziennie dostarcza świeżych owoców, zarówno dostępnych na tackach, jak również luzem. Promocje sprawiają, że Ryneczek Lidla ceny dostosowuje do sezonu, by nawet sezonowe owoce były atrakcyjne kosztowo dla klientów. Wśród owoców znaleźć można kilka odmian jabłek, ale również w sezonie kupimy świeże truskawki, czereśnie, czy maliny. Dostępne są również borówki oraz arbuzy, zarówno możliwe do kupienia w częściach, jak i w całości do krojenia w domu. Są one na bieżąco selekcjonowane, dzięki czemu mamy pewność, że wybieramy zawsze najlepsze owoce. 

Coś dla kucharzy – ryneczek Lidla przepisy

Na stronie Ryneczek Lidla oraz w Lidl gazetka nowa – znaleźć można oprócz promocji również bardzo przydatne przepisy, dzięki którym nasze warzywne i owocowe dania będą bardzo smaczne, a przy okazji pożywne. 

Lidl Ryneczek pozwala również na korzystanie z możliwości płacenia za pomocą aplikacji. Lidl Pay to łatwy dostęp do aktualnych promocji oraz rabatów, dzięki którym nasze zakupy będą jeszcze bardziej atrakcyjne cenowo. Lidl Pay jest połączony dodatkowo z aplikacją, która pozwoli nam na stworzenie łatwej listy zakupów, dzięki czemu zawsze będziemy pamiętali co kupiliśmy. Podczas płacenia Lidl Pay można zebrać duże rabaty na zakupy, co jeszcze bardziej zmniejszy nasz rachunek.

W Ryneczek Lidla reklama znajdziemy aktualne promocje, a także nowe produkty sezonowe.

Dzięki świeżym dostawom na Ryneczku Lidla zawsze mamy dostępne zarówno produkty sezonowe, jak również egzotyczne owoce, co pozwala nam niezależnie od pory roku cieszyć się smakiem owoców, które nie występują w Polsce. 

5/5 - (1 oddanych ocen)