Sklepy coraz częściej decydują się na własne aplikacje mobilne, które umożliwiają sprawdzenie aktualnych promocji, rabatów oraz ofert specjalnych. Konsumenci posiadający dostęp do takiego rozwiązania mają także opcję złożenia zamówień bez wychodzenia z domu. Możliwości aplikacji mobilnych dla sklepów spożywczych są praktycznie nieograniczone i znacznie ułatwiają zakupy.

Aplikacja Gram Market – pobierz

Aplikacja Gram Market pozwala na łatwy wgląd w gazetki sklepu spożywczego, aktualne promocje oraz rabaty. Warto zainstalować mobilny serwis Gram Market. Aplikacja jest szczególnie ceniona przez młode osoby posiadające stały dostęp do sieci komórkowej.

gram market aplikacjaJak działa aplikacja Gram Market?

Aplikacja Gram Market jest prosta w obsłudze i wydawana na dwóch platformach komórkowych. E zakupy cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród konsumentów, dlatego dobrym rozwiązaniem jest aplikacja Gram Market. Punkty zbierane w wewnętrznym systemie naliczane podczas zakupów mogą być wymienione w późniejszym czasie na nagrody lub atrakcyjne rabaty na produkty. Instalując mobilną aplikację Gram Market, można uzyskać łatwy dostęp do aktualnych gazetek, promocji oraz programów lojalnościowych. W menu aplikacji znajdują się zakładki zawierające promocje tygodniowe, weekendowe oraz godzinowe. Warto wspomnieć, że za każde wydane 5zł w sklepie spożywczym, konsument posiadający aplikacje otrzymuje 2 punkty lojalnościowe. Zebrane punkty pozwalają na obniżenie wartości kolejnego rachunku podczas zakupów.

Dlaczego aplikacja Gram Market jest dobrym wyborem?

Instalacja mobilnej aplikacji na androida lub iOS jest doskonałym wyborem, ponieważ znacznie ułatwia dokonywanie zakupów. Przyczynia się także do większych oszczędności gotówki podczas zakupów, ponieważ pozwala na skorzystanie z licznych rabatów i promocji. Aplikacja Gram Market umożliwia też stworzenie własnej listy zakupów, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem przyspieszającym zakupy. Ciekawostką są przepisy udostępniane na łamach aplikacji. Takie ułatwienia cieszą dużym zainteresowaniem klientów oraz wpływają na pozytywną ocenę sklepu spożywczego oraz samej aplikacji mobilnej.

4.4/5 - (9 oddanych ocen)