Aplikacja Kaufland to świetna opcja ułatwiająca nam robienie codziennych zakupów. Jest w pełni darmowa dla każdej zainteresowanej osoby, a za jej pośrednictwem możemy nie tylko sprawdzać dostępne promocje i wykorzystywać rabaty, ale także korzystać z dodatkowych benefitów. W Kaufland aplikacja mobilna działa na wszystkich urządzeniach, niezależnie od systemu operacyjnego. Dzięki temu możemy włączać ją kiedy tylko mamy czas w dowolnym miejscu. 

Aplikacja kaufland pobierz na telefon

— Z Google Play

— Z AppStore.

Jak działa aplikacja kaufland na telefon?

Aplikacja Kaufland do pobrania na urządzenia mobilne jest w pełni darmowa. Kaufland wprowadził tę możliwość dla wszystkich użytkowników, którym zależy na usprawnieniu codziennych zakupów. Dzięki niej możemy nie tylko łatwo zarządzać naszymi wydatkami, ale także planować kolejną wizytę w sklepie, tworzyć listy zakupowe, sprawdzać aktualne oferty i korzystać z wielu pomocnych opcji. 

kaufland aplikacjaAplikacja Kaufland a oszczędzanie

W aplikacji jest dostępna aktualna gazetka kaufland z promocjami, dzięki czemu z łatwością wybierzemy ulubione produkty w atrakcyjnych cenach. Możemy zaplanować kolejne zakupy i dzięki temu zaoszczędzić, odkładając środki na inne cele. 

Alert okazji w aplikacji Kauflandu

Możemy także ustawić specjalne powiadomienia, które będą informowały nas o nowo wprowadzonych okazjach na wybrane przez nas produkty. Alert wyświetla się także, gdy sklep spożywczy w pobliżu ponownie posiada asortyment, który nas zainteresował i był przez jakiś czas niedostępny. 

Wygodne listy zakupów zawsze pod ręką

Aplikacja Kaufland umożliwia tworzenie wielu list zakupowych naraz, które trzymamy w jednym miejscu, grupujemy i odznaczamy zakupione produkty. Nie musimy już nosić ze sobą nieporęcznych karteczek, które często gubią się w portfelu. Od dziś wystarczy za pomocą kilku kliknięć stworzyć listy potrzebnych składników i wygodnie układać je w kolejności.  Co ważne, nasze listy zakupów możemy udostępniać rodzinie lub znajomym. 

Ciekawe przepisy z kuchni całego świata

Kaufland aplikacja na telefon to także miejsce, w którym znajdziemy masę inspiracji na pyszne i zdrowe posiłki. Przepisy możemy filtrować według własnych upodobań kulinarnych i preferencji zdrowotnych. W aplikacji wyświetlimy również przepisy na dania bezglutenowe, bez laktozy, wegetariańskie czy wegańskie. Doskonałą opcją jest dodanie wszystkich składników do listy zakupowej za pomocą jednego kliknięcia. Wówczas nie musimy poświęcać wiele czasu na planowanie domowych posiłków i robienie zakupów. Wystarczy znaleźć smaczne danie, które chcemy ugotować i dodać produkty jednym przyciskiem do listy. 

Lokalizowanie pobliskiego sklepu Kaufland 

Co w sytuacji, gdy nie wiemy, gdzie znajduje się najbliższy Kaufland? Aplikacja w zaledwie kilka sekund wskaże nam drogę. Wystarczy udostępnić naszą lokalizację, a na ekranie zostaną wyświetlone pobliskie punkty wraz z adresami i godzinami otwarcia. Sprawdzimy też, czy w danej placówce znajdują się dodatkowe punkty usługowe, piekarnia, czy grill-bar. 

Dodatkowe zniżki payback

W aplikacji Kauflandu możemy otrzymać także wiele atrakcyjnych zniżek. Warto w tym celu założyć w sklepie kartę PAYBACK, na którą zbieramy specjalne punkty. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów, możemy sprawdzić w aplikacji, na jakie kupony zniżkowe je wymienimy. Dzięki temu z łatwością dowiemy się, czy aktualnie przysługuje nam korzystny rabat, czy lepiej jest w dalszym ciągu zbierać punkty na atrakcyjniejsze zniżki.

3.7/5 - (6 oddanych ocen)