Hurtownie, które mają szeroki asortyment, coraz częściej współpracują z przedsiębiorcami oraz klientami indywidualnymi. Warto zwrócić uwagę na fakt, że bogata oferta hurtowni i różnego rodzaju marketów dostosowywana jest tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Dla konsumentów liczy się przede wszystkim szybkość robienia zakupów, duża dostępność najróżniejszych towarów, a także atrakcyjne ceny.

selgros karta aplikacja Aplikacja Selgros – jak ją założyć?

Aplikacja Selgrosa to wygodne rozwiązanie technologiczne dla osób, które cenią sobie mobilny dostęp do usług hurtowni i marketu spożywczego. Instalacja oprogramowania, jakim jest aplikacja Selgros, jest prosta i nie wymaga przejścia przez nadmiernie skomplikowane procesy technologiczne.

Aplikacja Selgros App jest prosta w założeniu. Można to zrobić całkowicie online lub w stacjonarnych punkcie obsługi klienta. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia korzystanie z oferty sieci hurtowni Selgros. Dzięki temu, że firma inwestuje w nowoczesne technologie oraz stały rozwija swoją ofertę, powoduje, że ranking sklepów spożywczych utrzymuje tę markę na wysokim miejscu.

Pobierz:

Aplikacja Selgros do pobrania jest na oficjalnej stronie producenta oraz w sklepach dedykowanych dla smartfonów. Można ją zainstalować zarówno w systemie operacyjnym Android, jak i iOS.

Aplikacja Selgros – jak działa?

Warto wiedzieć jak działa mobilny program sieci hurtowni Selgros. Karta – aplikacja to nieodłączna zależność, gdyż mobilne urządzenie może zastępować fizyczną kartę klienta. Sklepy spożywcze na terenie Polski nie mają tak różnorodnego asortymentu, jaki dostępny jest w sieciach Selgros. Gazetka ze szczegółowymi danymi odnośnie aktualnych promocji, rabatów i oferty sezonowej dostępna jest w mobilnym oprogramowaniu Selgros. Aplikacja wyróżnia się prostym interfejsem, łatwością instalacji, a co najważniejsze umożliwia przedostanie się do wnętrza hurtowni, bez potrzeby okazywania fizycznej karty klienta. 

Co zawiera aplikacja Selgros na telefon?

Nowoczesne oprogramowanie na urządzenia mobilne jest przede wszystkim elektroniczną kartą klienta, którą zawsze można mieć przy sobie. Dzięki temu nawet w razie nagłej potrzeby można zrobić zakupy, nie posiadając tradycyjnej wejściówki. 

Warto zauważyć, że wraz z instalacją programu klienci zyskują dostęp do gazetek, promocji i indywidualnych rabatów. Dodatkowo każdy konsument ma możliwość ustawienia wyskakujących powiadomień, dzięki którym żadna atrakcyjna oferta nie zostanie pominięta.

Aplikacja mobilna zawiera też opcję porównywarki produktów, dzięki czemu z łatwością można dokonać analizy i odpowiedniego wyboru towaru spełniającego oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Podsumowując sposób działania oraz funkcjonalność programu hurtowni można powiedzieć, że jest to jedna z najlepiej funkcjonujących aplikacji dostępnych na rynku.

Czy warto ściągnąć aplikację sklepu Selgros?

Instalacja programu mobilnego, jakim jest aplikacja Selgros to doskonała alternatywa dla tradycyjnej karty klienta umożliwiającej zrobienie zakupów. Robiąc zakupy do swojego domu lub firmy, można w prosty sposób sprawdzić aktualnie obowiązujące promocje, a także godziny pracy hurtowni. Wystarczy zainstalować dedykowaną aplikację przedsiębiorstwa i cieszyć się nieograniczonym dostępem do usług niezależnie od miejsca zamieszkania. Biorąc pod uwagę wszystkie zalety mobilnej aplikacji, zdecydowanie warto zainstalować ją, choćby na próbę.

2.7/5 - (8 oddanych ocen)