mleko zsiadłeLubisz kefiry, mleko i inne wyroby mleczne? W takim razie mleko zsiadłe Mlekpol powinno przypaść Ci do gustu. To produkt o naturalnym składzie, który nie zawiera żadnych chemicznych ulepszaczy i konserwantów. Zsiadłe mleko od Mlekpolu jest produkowane w samym sercu Podlasia. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego produktu? Sprawdź poniższe informacje.

Gdzie kupić mleko zsiadłe Mlekpol?

Jeśli chcesz kupić zsiadłe mleko, możesz zdecydować się na wyroby marki Mlekpol. Ten artykuł znajdziesz w prawie wszystkich popularnych sieciach sklepów spożywczych w Polsce. Co więcej, opakowanie zsiadłego mleka o pojemności 380 g kupisz w cenie niższej niż 4-5 złotych. 

Czy to jedyny powód, dla którego warto kupić mleko zsiadłe Mlekpol? Cena tego artykułu jest na tyle atrakcyjna, że naprawdę warto włożyć go do swojego koszyka zakupowego. Mleko zsiadłe od Mlekpolu nie nadszarpnie Twojego domowego budżetu, a jednocześnie będzie świetnym dodatkiem wielu dań obiadowych. W poniższej tabeli przedstawiamy średnie ceny zsiadłego mleka w sklepach na terenie Polski.

Sklep Cena
Auchan od 3,99 zł
Carrefour od 4,09 zł
Frisco od 4,19 zł
Barbora od 3,54 zł

*Podane ceny w tabeli są na dzień 18.03.2023

Mleko zsiadłe Mlekpol – wartości odżywcze i kalorie

Cenisz sobie produkty spożywcze, które wyróżniają się naturalnym składem oraz doskonałym smakiem? Możesz wybrać mleko zsiadłe Mlekpol. Gdzie kupić ten produkt spożywczy? Znajdziesz go w wielu sklepach w Polsce. Na wyróżnienie zasługuje skład produktu. To w 100% naturalne składniki: mleko i kultury bakterii mlekowych. Jeśli chodzi o mleko zsiadłe Mlekpol skład jest na tyle dobry, że to produkt coraz chętniej wybierany przez wielu klientów. Poniżej przedstawiamy wartości odżywcze w 100 g zsiadłego mleka od Mlekpolu.

Wartość odżywcza w 100 g

Wartość energetyczna 58 kcal
Białko 3,4 g
Tłuszcz 3,0 g
Węglowodany (w tym cukry) 3,9 g (3,9 g)
Sól 0,10 g

Zalety spożywania mleka zsiadłego Mlekpol

Zastanawiasz się, czy są jakiekolwiek zalety spożywania mleka zsiadłego od Mlekpolu? Oczywiście, że tak. To naturalne źródło białka, witamin i minerałów. Produkt od zakładów mleczarskich Mlekpolu jest świetnym źródłem wapnia, białka, magnezu, potasu oraz witaminy z grupy B. Co ciekawe, zawartość soli w składzie to jedynie skutek naturalnie występującego sodu w składzie zsiadłego mleka.

Mleko zsiadłe Mlekpolu jest przede wszystkim:

  • lekkostrawne,
  • dobrze przyswajalne przez organizm człowieka,
  • pobudza apetyt,
  • wspiera sprawną pracę wątroby i trzustki,
  • wspomaga wydzielanie żółci.

Podsumowując: naprawdę warto jeść na co dzień mleko zsiadłe Mlekpol. Kcal w opakowaniu jest niewiele. To zaledwie 150-200 kcal w całym pudełeczku zsiadłego mleka.

Mleko zsiadłe Mlekpol – rodzaje i smaki

W przypadku oferty firmy Mlekpol mleko zsiadłe jest dostępne tylko w jednej wersji smakowej i pojemnościowej. To nie oznacza, że nie warto zainteresować się zakupem tego wyrobu mlecznego. Mleko zsiadłe Mlekpol możesz wykorzystać do przygotowywania dań obiadowych, deserów, np. brownie, sosów, naleśników, a także śniadań. Mnogość zastosowań, naturalny skład i atrakcyjna cena to główne wyróżniki tego produktu.

Pozostałe produkty Mlekpol

Twarożek ze śmietanką

twarożek ze śmietanką, cebulką i pieprzem

Mleko Łaciate Mlekpol

mleko Łaciate Mlekpol

Serek śmietankowy Łaciaty

Serek śmietankowy Łaciaty

Serek puszysty

Serek puszysty śmietankowy Łaciaty

Serek wiejski Łaciaty

serek wiejski Łaciaty

Twarożek grani

Twarożek grani Łaciaty

Desery Mlekpol

Desery Mlekpol

Dipy śmietanowe

Dipy śmietanowe Mlekpol

Jogurt grecki

Jogurt grecki mlekpol

Kefir Augustowski

Kefir Augustowski Mlekpol

Mascarpone Mlekpol

mascarpone mlekpol

Ser żółty Gouda

Ser żółty Gouda Mlekpol

Ser żółty Edam

Ser żółty Edam Mlekpol

Ser żółty salami

Ser żółty salami Mlekpol

Ser żółty Mazur

Ser żółty Mazur Mlekpol
5/5 - (1 oddanych ocen)