twarożek ze śmietanką, cebulką i pieprzemZakłady mleczarskie Mlekpolu produkują wiele ciekawych produktów mlecznych, które cieszą się uznaniem konsumentów na terenie całej Polski. Jeśli chcesz mieć pewność, że kupujesz pyszne produkty o naturalnym składzie, koniecznie postaw na wyroby mleczne tego producenta. Twarożek ze śmietanką, cebulką i pieprzem to dobry wybór.

Gdzie kupić twarożek ze śmietanką, cebulką i pieprzem?

Produkty zakładów Mlekpol znajdziesz w większości popularnych sklepów wielobranżowych, hipermarketów oraz lokalnych sklepików. Możesz też kupić je w marketach z ekologiczną żywnością. Zastanawiasz się nad zakupem, ale nie wiesz, gdzie kupisz twarożek ze śmietanką, cebulką i pieprzem w najlepszej cenie? Sprawdź poniższą tabelę, w której przedstawiliśmy średnie ceny tego produktu w najpopularniejszych sklepach na terenie całej Polski.

Sklep Cena
Auchan od 3,99 zł
Carrefour od 3,89 zł
Frisco od 4,09 zł
Barbora od 4,19 zł

*Podane ceny w tabeli są na dzień 09.03.2023

Twarożek ze śmietanką, cebulką i pieprzem – wartości odżywcze i kalorie

Twarożek ze śmietanką, cebulką i pieprzem Mlekpol wyróżnia się przede wszystkim naturalnym składem bez konserwantów. W opakowaniu twarożku wiejskiego znajdziesz tylko sól, cebulkę suszoną, pieprz, naturalny twaróg i ekologiczną śmietankę. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jaki jest Twarożek ze śmietanką, cebulką i pieprzem Mlekpol? Czy zawiera laktozę? Tak, gdyż jest produktem mlecznym. Możesz jednak wybrać z oferty zakładów mleczarskich Mlekpol pyszne serki bez laktozy, które są nowością na rynku. W poniższej tabeli przedstawiliśmy wartości odżywcze tego produktu.

Wartość odżywcza w 100 g

Wartość energetyczna 104 kcal
Białko 9 g
Tłuszcz 6 g
Węglowodany (w tym cukry) 3,5 g (3,5 g)
Sól 0,70 g

Biorąc pod uwagę skład, cenę i wartości odżywcze – twarożek tego typu jest naprawdę świetnym wyborem. Nie zawiera zbyt wiele tłuszczu w składzie, a więc sprawdzi się nawet w przypadku osób, które prowadzą zdrowy tryb życia. Twarożek ze śmietanką, cebulką i pieprzem Mlekpol to pełnoprawny posiłek, który dostarczy do organizmu niezbędnego białka i innych składników odżywczych.

Zalety spożywania twarożku ze śmietanką, cebulką i pieprzem

Zastanawiasz się, czy warto kupić Twarożek ze śmietanką, cebulką i pieprzem Mlekpol? Cena to główny wyznacznik opłacalności zakupu tego produktu spożywczego. W cenie poniżej 4 złote możesz kupić opakowanie przepysznego sera z wysoką zawartością białka, bez konserwantów. Co więcej, wyróżniamy wiele zalet spożywania twarogu ze śmietanką, cebulką i pieprzem od Mlekpolu:

  • doskonałe źródło naturalnego białka,
  • brak konserwantów,
  • produkt niskotłuszczowy,
  • uzupełnienie zdrowej i zbilansowanej diety.

Twarożek ze śmietanką, cebulką i pieprzem Mlekpol możesz jeść na śniadanie, drugie śniadanie i kolację. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać go ze sobą na wycieczkę w góry lub do szkoły – to pełnoprawny posiłek, który możesz połączyć z kanapką lub wędlinami. 

Twarożek ze śmietanką, cebulką i pieprzem – rodzaje i smaki

Zakłady mleczarskie Mlekpol produkują nie tylko Twarożek ze śmietanką, cebulką i pieprzem. Inne odmiany serków wiejskich to m.in.:

  • serek wiejski Łaciaty naturalny,
  • twarożek grani Łaciaty,
  • twarożek grani Łaciaty ze szczypiorkiem,
  • serek wiejski Łaciaty naturalny lekki.

W ofercie tego producenta znajdziesz też powiększone opakowanie serka wiejskiego, które doskonale sprawdzi się w branży HoReCa. Spora różnorodność smaków to kolejny wyznacznik opłacalności zainteresowania się produktami Mlekpol. Nie ma też wątpliwości, że twarożek ze śmietanką, cebulką i pieprzem to jeden z najchętniej wybieranych produktów przez konsumentów na terenie Polski.

Klienci sklepów spożywczych i hipermarketów wskazują, że twaróg ze śmietanką, cebulką i pieprzem zachwyca aksamitną konsystencją, głębokim, mlecznym smakiem oraz atrakcyjną ceną zakupu. Podsumowując: jeśli szukasz serka wiejskiego w rozsądnej cenie, który będzie źródłem dobrze przyswajalnego białka i wapnia – postaw na twarożek ze śmietanką, cebulką i pieprzem od Mlekpolu. To znakomity produkt śniadaniowy, na kolację oraz jako zdrowa przekąska w ciągu dnia.

Pozostałe produkty Mlekpol

Mleko Łaciate Mlekpol

mleko Łaciate Mlekpol

Serek śmietankowy Łaciaty

Serek śmietankowy Łaciaty

Serek puszysty

Serek puszysty śmietankowy Łaciaty

Serek wiejski Łaciaty

serek wiejski Łaciaty

Twarożek grani

Twarożek grani Łaciaty

Desery Mlekpol

Desery Mlekpol

Dipy śmietanowe

Dipy śmietanowe Mlekpol

Jogurt grecki

Jogurt grecki mlekpol

Kefir Augustowski

Kefir Augustowski Mlekpol

Mleko zsiadłe

mleko zsiadłe

Mascarpone Mlekpol

mascarpone mlekpol

Ser żółty Gouda

Ser żółty Gouda Mlekpol

Ser żółty Edam

Ser żółty Edam Mlekpol

Ser żółty salami

Ser żółty salami Mlekpol

Ser żółty Mazur

Ser żółty Mazur Mlekpol
5/5 - (1 oddanych ocen)