jak pobrać aplikację friscoFrisco.pl jest bardzo popularnym sklepem online, który w swoim asortymencie posiada różnego rodzaju produkty w tym bezglutenowe i ekologiczne. Jest bardzo nowoczesną alternatywą dla zakupów z tradycyjnych sklepach spożywczych stacjonarnych. W jednym miejscu możemy dostać świeże produkty, w tym warzywa oraz owoce. Dodatkowo sklep wprowadził zakupy poprzez aplikację. Aplikacja Frisco pozwala na znacznie szybsze zamówienie zakupów pod wskazany przez nas adres. 

Aplikacja mobilna Frisco

Aplikacja Frisco jest dostępna jest na GooglePlay oraz AppStore zupełnie za darmo. Konsument nie płaci za założenie swojego indywidualnego profilu. Aplikację możemy pobrać na smartfony lub tablety, zarówno dla systemu iOS, jak i na Androida.

Frisco aplikacja pobierz

Google Play

AppStore

Aby zainstalować aplikację Frisco, musimy wyszukać ją na naszym urządzeniu w Google Play (Android) lub w AppStore (iPhone) i kliknąć „pobierz”. Na naszym telefonie bądź tablecie automatycznie utworzona zostanie miniatura. Aplikacja Frisco pozwala na znalezienie wszystkich produktów, które oferuje sklep Frisco. 

Aplikacja Frisco na telefon wymaga jedynie rejestracji, by móc korzystać z niej bez przeszkód zupełnie za darmo. 

Aplikacja Frisco rejestracja 

Przy rejestracji możemy połączyć nasze konto Google z  pobraną aplikacją. Można także dodać kartę płatniczą, by móc jednym kliknięciem płacić za zakupy online. Wymagane jest podanie naszych danych, takich jak imię i nazwisko oraz adres e-mail, na który podczas rejestracji wysyłany jest link aktywujący konto. Potem następuje aplikacja Frisco logowanie, po którym możemy korzystać ze wszystkich funkcjonalności konta i podać więcej szczegółowych danych. Aplikacja Frisco ma takie funkcjonalności jak powtórzenie naszych ostatnich zakupów za pomocą jednego kliknięcia. W ten sposób aplikacja zapamiętuje nasze preferencje, co znacznie oszczędza nasz czas wykonywania zakupów online. Frisco aplikacja za darmo pozwala także tworzenie własnych list zakupowych. Nasze zamówienie na może być dostępne dla nas od godziny 6:00 nawet do 23:00, co jest bardzo przydatne dla osób, które pracują w różnych godzinach i późno wracają do domu. 

Zakupy Frisco przez aplikację – dlaczego warto?

Aplikacja Frisco pozwala również na filtrowanie asortymentu, np. szybsze wyszukiwanie produktów bezglutenowych czy wegańskich. Na aplikacji dostępne są również promocje, nawet do -50%. Dostawcy pomogą wnieść Twoje zakupy, co pozwala zaoszczędzić czas. E zakupy w sklepie Frisco pozwalają na skorzystanie z darmowej dostawy w przypadku zamówień za mn. 250 zł. Dzięki bogatej ofercie możemy wybierać spośród wielu produktów BIO, pochodzących z lokalnych upraw. Aplikacja Frisco zapamiętuje nasze preferencje i pokazuje je podczas zakupów online, co znacznie poprawia komfort korzystania z zamówień online. Aplikacja Frisco na telefon posiada bazę takich samych produktów, jakie możemy znaleźć na stronie Frisco.pl. Pozwala ona jednak na znacznie szybsze wykonanie zakupów online oraz wyświetla nie tylko nasze preferencje, ale również najnowsze promocje na wybrane produkty. W aplikacji Frisco są również dostępne gazetki promocyjne

Frisco aplikacja za darmo jest bardzo przejrzysta i pozwala na szybkie zakupy oraz ekspresową płatność online. Po wypełnieniu koszyka, przechodzimy do preferowanych godzin dostawy oraz sposobu płatności – realizowane są co około godzinę, co pozwoli nam na wybranie najdogodniejszej dla nas opcji. W aplikacji Frisco podajemy nasz adres oraz numer telefonu, by dostawca mógł się z nami skontaktować. W aplikacji możliwe jest również śledzenie zamówienia oraz sprawdzenie jego statusu. To pozwoli nam na ustalenie, kiedy zamówione przez nas zakupy będą na miejscu. Łatwa i bezpieczna płatność online pozwala nam z kolei nie tylko na lepsze kontrolowanie wydatków, ale również sprawia, że nie musimy mieć odliczonej gotówki przy dostawcy. Wielu klientów ceni sobie również dostęp do świeżych produktów w jednym miejscu. Frisco oferuje także chemię domową oraz produkty sezonowe.

Sprawdź również inne aplikacje:

5/5 - (1 oddanych ocen)