aplikacja mobilna intermarcheW dobie Internetu coraz więcej z nas korzysta aplikacji mobilnych. Tak naprawdę większość komunikatorów używanych przez nas w telefonie są aplikacjami. Korzystamy z nich do rozmów, wysyłania zdjęć na portale społecznościowe, robienie przelewów  jak i również możemy przez nie robić zakupy. Dzisiaj wiele czynności możemy robić z telefonu bez wychodzenia z domu. Sklep Intermarche również ma swoją aplikację, dzięki której możemy zaoszczędzić pieniądze.

Aplikacja Intermarche na telefon

Każdy z nas nosi ze sobą telefon. Wychodząc do sklepu nie musimy mieć gotówki, gdyż płatność możemy wykonać właśnie z niego. Wygoda i bezgotówkowe transakcje to dzisiaj codzienność. Sklepy zachęcają do pobrania ich własnych aplikacji, dzięki czemu klienci otrzymują wiele atrakcyjnych bonusów. 

Aplikacja mobilna Intermarche to prosty sposób na skorzystanie z kuponów rabatowych. Market dla lojalnych posiadaczy aplikacji daje dostęp do aktualnych zniżek, które obowiązują w sklepach. Szybki podgląd na to co jest teraz w promocji to najlepszy sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Jeśli dobrze skorzystamy z bonusów jesteśmy w stanie zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych. Aplikacja na telefon umożliwia nam na sprawdzenie gazetek promocyjnych Intermarche. Warto być na bieżąco, bo co tak nie cieszy każdego z nas jak wydanie mniejszej gotówki.

Intermarche aplikacja mobilna do pobrania

Jeśli często odwiedzamy nasz ulubiony sklep to warto mieć przy sobie telefon, na którym będzie pobrana mobilna aplikacja intermarche. Nie ponosimy żadnych kosztów za samo ściągnięcie, a radości przy tym jest wiele. 

Planując zakupy dużo osób na kartce wypisuje potrzebne produkty. Intermarsze aplikacja może nam pomóc przy organizowaniu listy. Jeśli wiemy, że w najbliższych dniach będziemy robić wypieki to warto sprawdzić czy nie ma aktualnie promocji na dane produkty. Warto również śledzić do kiedy dany rabat obowiązuje. Ta informacja może przyspieszyć nasza wizytę w supermarkecie jeśli zauważymy, że dana oferta jest do dzisiaj.

Jak pobrać aplikację Intermarche?

Intermarche aplikacja mobilna do pobrania jest dla użytkowników posiadających dostęp do Google Play jak i również AppStore.

Google Play 

AppStore 

Wybierz swój wirtualny sklep i pytanie jak pobrać aplikację Intermarche nie będzie stanowiło dla Ciebie problemu. Setki pozytywnych opinii świadczy o tym, że klienci korzystają z niej i są zadowoleni. A co jest najlepsze w aplikacji Intermache? 

Aplikacja Intermarche na telefon – zalety

Do głównych zalet aplikacji Intermarche należą:

  • zajmuje bardzo mało miejsca na telefonie;
  • dostęp do aktualnych zniżek;
  • rabaty tylko dla posiadaczy aplikacji;
  • dostęp do gazetek z rabatami w najbliższym sklepie;

Jeśli dalej się zastanawiam czy to jest dla Ciebie, to warto ją pobrać i sprawdzić. Nic to nas nie kosztuje, a z pewnością znajdziemy to czego szukamy. Zyskaj to czego nie mają osoby bez aplikacji Intermarche.

Sprawdź również inne aplikacje:

5/5 - (1 oddanych ocen)