Centrum handlowe BorekCentrum handlowe Borek to miejsce, gdzie może udać się każdy z mieszkańców Wrocławia, a nawet osoby przyjezdne, które chcą zrobić zakupy spożywcze lub odzieżowe. To niewielki obiekt handlowo-usługowy, który mieści się w południowo-zachodniej części miasta. Klienci traktują to miejsce jako lokalne centrum handlowe dostępne dla osób zamieszkujących okolice ulicy Hallera we Wrocławiu. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym obiekcie? Przejrzyj poniższe informacje i podejmij decyzję, czy warto wybrać centrum handlowe Borek Wrocław na zakupy.

Centrum Handlowe Borek – sklepy

Jeśli chodzi o centrum handlowe Borek Wrocław sklepy dostępne na miejscu to przede wszystkim markety odzieżowe, obuwnicze, galanteryjne oraz sklep spożywczy, czyli Carrefour. Borek Wrocław to popularne centrum handlowe z supermarketem, palcem zabaw oraz restauracjami, które jest chętnie wybierane przez mieszkańców wrocławskiego Ołtaszyna i innych południowych dzielnic. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak działa centrum handlowe Borek Wrocław? Lista sklepów działających na terenie tego obiektu handlowo-usługowego znajduje się poniżej oraz na stronie internetowej galerii.

  • Empik Borek Wrocław
  • CCC Borek Wrocław
  • RTV AGD Borek Wrocław
  • Orange Borek Wrocław

Warto też wiedzieć, że galeria Borek Wrocław to miejsce, gdzie znajdziesz też wiele innych marketów. To m.in. 50 Style, Apart, Dr.Max, Centrum Wina, Czas na Herbatę i wiele innych marketów. Mimo niewielkich rozmiarów centrum handlowego, na miejscu znajdziesz także sklep Empik. Centrum handlowe Borek Wrocław to miejsce, gdzie kupisz praktycznie wszystko to, czego tylko zapragniesz, a dodatkowo po całym dniu intensywnych zakupów zjesz ciepły posiłek w sekcji gastronomicznej.

Centrum Handlowe Borek – dojazd

Galeria Borek Wrocław to obiekt handlowo-usługowy, do którego bez problemu dojedziesz samochodem osobowym i zaparkujesz go na bezpłatnym parkingu tuż przed galerią. Możesz też wybrać się na zakupy pieszo, jeśli mieszkasz na pobliskich osiedlach. Alternatywna opcja to tramwaj lub autobusów. Centrum Handlowe Borek Wrocław parking udostępnia w 100% za darmo dla wszystkich klientów. Nie musisz więc martwić się o żadne dodatkowe opłaty z tytułu parkowania. 

Biorąc pod uwagę centrum handlowe Borek Wrocław, lokalizacja jest na tyle dobra, że dojazd nie stanowi żadnego problemu – niezależnie od tego, z jakiego miejsca na terenie miasta wyruszasz. Podsumowując: centrum handlowe Borek dojazd zapewnia wręcz bezproblemowy. Niezależnie od części miasta, którą zamieszkujesz, zawsze bez problemu dojedziesz na miejsce w celu zrobienia zakupów lub spędzenia miło czasu na przeglądaniu asortymentu sklepów działających w tym miejscu.

Centrum Handlowe Borek – godziny otwarcia

Obecnie centrum handlowe Borek Wrocław godziny otwarcia ma ustalone od 9:00 do 21:00 odp poniedziałku do soboty. W niedziele handlowe galeria otwarta jest w takich samych godzinach, natomiast w niedziele niehandlowe obiekt jest zamknięty dla klientów. 

Warto też wspomnieć więcej o tym, jak działają poszczególne sklepy w centrum handlowe Borek. Carrefour godziny otwarcia ma nieco inne. Od poniedziałku do piątku sklep jest czynny od godziny 5:30 do 21:00, natomiast w soboty od 5:30 do 20:00. W niedziele handlowe sklep wielobranżowy działa od 8:00 do 20:00. Aby dokładnie zweryfikować godziny pracy konkretnych sklepów, warto sprawdzić listę marketów w tej galerii. 

Czy w Centrum Handlowe Borek jest kino?

Niestety, na terenie tej galerii handlowej nie znajdziesz kina, w którym mogłyby być wyświetlane najnowsze produkcje kinowe. Takie udogodnienia mają jednak inne galerie handlowe. Wrocław to duże miasto, gdzie bez problemu możesz przemieszczać się komunikacją miejską pomiędzy galeriami. To oznacza, że po zakończonych zakupach w galerii Borek możesz udać się do innego obiektu handlowo-usługowego, gdzie działa także kino.

Pytania i odpowiedzi

Brakuje Ci informacji, kiedy powstało centrum handlowe Borek we Wrocławiu? Ten obiekt handlowo-usługowy działa w tym mieście już od 1999 roku, a obecnie ma powierzchnię całkowitą na poziomie 42 tys. m2. 

Chcesz dowiedzieć się, jakie sklepy są w centrum handlowym borek we Wrocławiu? To m.in. sklepy odzieżowe, obuwnicze, papiernicze oraz spożywcze. W Borek – Centrum handlowe RTV EURO AGD działa już od dłuższego czasu, podobnie jak inne sklepy w tym obiekcie. Alternatywnie możesz wybrać się do sklepu Empik. Centrum Handlowe Borek Wrocław mimo stosunkowo niewielkich gabarytów cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony klientów, chociażby ze względu na sporo różnorodnych sklepów.

5/5 - (1 oddanych ocen)