Centrum Handlowe Korona

Chcesz wybrać się na zakupy we Wrocławiu, ale wiesz, do której galerii handlowej najlepiej się wybrać? Sprawdź centrum handlowe Korona. To galeria, która została uruchomiona w 1999 roku. To jedna ze starszych wrocławskich galerii handlowych. Na terenie tego obiektu znajdziesz wiele ciekawych sklepów wielobranżowych, odzieżowych, obuwniczych i wiele więcej. Jeśli chcesz wybrać się w jedno miejsce i kupić wiele produktów, koniecznie wybierz centrum handlowe Korona Wrocław.

Centrum Handlowe Korona – sklepy

Zastanawiasz się, czy taką samą ofertę mają wszystkie galerie handlowe? Wrocław to spore miasto, gdzie działa już kilkanaście obiektów handlowo-rozrywkowo-usługowych. W większości z nich znajdziesz zupełnie inne sklepy i punkty usługowe, które różnią się między sobą ofertą, godzinami pracy oraz cenami. Poniżej przedstawiamy listę marketów, które znajdziesz w centrum handlowe Korona Wrocław. Sklepy cieszące się największą popularnością wśród konsumentów to:

  • Go Sport Wrocław Korona
  • KIK Wrocław Korona
  • Media Markt Wrocław Korona
  • CCC Korona Wrocław
  • Vision Express Wrocław Korona
  • H&M Korona Wrocław
  • Castorama Wrocław Korona
  • Auchan Wrocław Korona
  • Empik Korona Wrocław

Każdy, kto planuje większe zakupy odzieżowe, obuwnicze, a nawet papiernicze powinien zastanowić się nad wizytą na terenie tego obiektu. Jeśli chodzi o centrum handlowe Korona Wrocław, parking jest otwarty dla wszystkich klientów bez żadnych dodatkowych opłat. To oznacza, że osoby korzystające z zasobów tego centrum handlowego nie muszą martwić się miejsce postojowe. Wokół budynku przygotowano nieco ponad kilkaset miejsc dla samochodów osobowych.

Centrum Handlowe Korona – dojazd

Wybierasz się na zakupy do centrum handlowe Korona Wrocław? Dojazd do tego miejsca jest możliwy praktycznie z każdej części miasta. Galeria położona w północnej części aglomeracji jest doskonale skomunikowana całym Wrocławiem, dzięki komunikacji miejskiej. To oznacza, że do CH Korona Wrocław dojdziesz: tramwajem, autobusem, taksówką lub opcjonalnie samochodem osobowym. Możesz wybrać się także na przejażdżkę rowerem lub hulajnogą. Na miejscu znajdziesz wygodne miejsca parkingowe dla pojazdów dwukołowych, gdzie zabezpieczysz je przed kradzieżą lub zniszczeniem.

Centrum Handlowe Korona – godziny otwarcia

Centrum Korona Wrocław jest otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00. Parking przy budynku jest dostępny przez całą dobę, bez żadnych ograniczeń czasowych. Na terenie parkingu występują jednak miejsca, w których konieczne jest uiszczenie opłaty postojowej w parkometrze. Co jeszcze warto wiedzieć o centrum handlowe Korona Wrocław? Godziny otwarcia poszczególnych sklepów mogą być inne niż czas pracy galerii. Wynika to z indywidualnych ustaleń właścicieli sklepów spożywczych, odzieżowych, obuwniczych, a także punktów handlowych powiązanych z innymi branżami. 

Podsumowując, Korona Wrocław godziny otwarcia ma dopasowane tak, aby zadowolić wszystkich klientów znajdujących się na terenie obiektu. Już od samego rana można robić na miejscu zakupy spożywcze i odzieżowe, a także w niedziele handlowe. W tym przypadku godziny otwarcia galerii są ustalane indywidualnie przez włodarzy obiektu oraz właścicieli punktów handlowo-usługowo-rozrywkowych.

Czy w Centrum Handlowe Korona jest kino?

Na terenie obiektu centrum handlowe Korona jest dostępne kino Cinema City. To obiekt usługowy czynny w godzinach pracy galerii. Warto jednak dodać, że kino jest otwarte także w niedziele handlowe, dzięki czemu rodziny z dziećmi mogą udać się na miejsce, aby obejrzeć niesamowite seanse filmowe – niezależnie od wieku i preferencji. Warto dodać, że jeśli chodzi o centrum handlowe Korona Wrocław, lokalizacja jest na tyle dobra, że bez problemu dojedziesz na miejsce o każdej porze dnia i nocy. Po całodniowych zakupach odzieżowo-obuwniczych możesz udać się z rodziną lub znajomymi do kina Cinema City, aby obejrzeć najnowsze produkcje filmowe. 

Pytania i odpowiedzi

Jeśli chodzi o centrum handlowe Korona Wrocław, lista sklepów jest dostępna na stronie internetowej galerii. Aktualnie na terenie obiektu znajduje się ok. 66 punktów handlowych i butików, hipermarket Carrefour oraz punkty usługowe. Warto dodać, że na miejscu jest dostępny także Empik. Centrum Handlowe Korona Wrocław to miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi, a także doskonale nadające się na zakupy. Wszystkie powierzchnie są klimatyzowane, co przekłada się na komfort przebywania w galerii w środku lata.

Warto wiedzieć nieco więcej o punkcie handlowym Centrum Handlowe Korona – Carrefour. Godziny otwarcia sklepu wielobranżowego są nieco inne niż samej galerii handlowej. Na zakupy spożywcze i nie tylko możesz wybrać się od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godzinach od 7:30 do 22:00.

5/5 - (1 oddanych ocen)