Wrocław Fashion OutletWybór idealnego miejsca na zakupy odzieżowe, spożywcze lub obuwnicze to nie taka prosta sprawa. Dla mieszkańców Wrocławia sytuacja komplikuje się głównie ze względu na fakt funkcjonowania kilkunastu galerii handlowych na terenie tej miejscowości. Wrocław Fashion Outlet to jeden z obiektów, gdzie warto wybrać się na zakupy, jeśli chcesz zaoszczędzić nieco pieniędzy. Na miejscu znajdziesz outletowe ubrania, obuwie i inne produkty, które są sprzedawane w atrakcyjnych cenach. Sprawdź, jakie sklepy są w Wrocław Fashion Outlet i dlaczego warto wybrać się do tej galerii. Poniżej znajdziesz kilka najistotniejszych informacji na ten temat.

Wrocław Fashion Outlet – sklepy

Przed Tobą wizyta we Wrocław Fashion Outlet? Sklepy dostępne na terenie tego obiektu mogą zachwycić się szerokim asortymentem produktów, a także atrakcyjnymi cenami. To dobry wybór, jeśli chcesz kupić odzież lub obuwie w niższych cenach, ale z zachowaniem wysokiej jakości towaru. Wybierając się do tej galerii handlowej, możesz odwiedzić kilkanaście popularnych sieci sklepów, takich, jak:

  • Nike Fashion Outlet Wrocław
  • Wrocław Fashion Outlet adidas
  • Hugo boss Wrocław Fashion Outlet
  • New Balance Wrocław Fashion Outlet
  • Lacoste Wrocław Fashion Outlet
  • Empik Wrocław Fashion Outlet
  • Ochnik Wrocław Fashion Outlet
  • Top Fashion Outlet Wrocław
  • Tommy Hilfiger Wrocław Fashion Outlet

Decydując się na zakupy we Wrocław Fashion Outlet parking będzie dla Ciebie dostępny za darmo przez pierwsze 180 minut postoju. Każda kolejna rozpoczęta godzina to koszt 5 złotych. Warto dodać, że po upływie 3 godzin opłatę za dłuższe parkowanie należy uiścić w całości przy użyciu bilonu lub karty płatniczej w parkomacie. Co jeszcze warto wiedzieć o Wrocław Fasihion Outlet? Lista sklepów działających w tym budynku jest dostępna bezpośrednio na stronie internetowej galerii handlowej.

Wrocław Fashion Outlet – dojazd

Na terenie miasta działają różne galerie handlowe. Wrocław to miejscowość, gdzie jest ich naprawdę sporo, do większości da się dojechać bez najmniejszego problemu z dowolnej części miasta. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o Wrocław Fasion Outlet. Dojazd do tej galerii jest naprawdę bezproblemowy, niezależnie od miejsca zamieszkania na terenie aglomeracji miejskiej. Na miejsce dostaniesz się tramwajem, autobusem, rowerem, hulajnogą, taksówką, a nawet własnym autem osobowym. W przypadku Wrocław Fashion Outlet lokalizacja jest naprawdę dobra i pozwala na wygodne przedostanie się na miejsce, w celu zrealizowania zakupów z rodziną lub ze znajomymi.

Wrocław Fashion Outlet – godziny otwarcia

Wrocław Fashion Outlet godziny pracy ma dostosowane tak, aby umożliwić potencjalnym klientom dostęp do wszystkich usług i produktów oferowanych przez sprzedawców na terenie tego obiektu. Warto też dodać, że czas pracy obiektu można sprawdzić w sieci, wpisując w wyszukiwarkę słowa: Factory Wrocław godziny otwarcia. Ten obiekt handlowo-usługowo-rozrywkowy jest znany także z nazwy Factory Wrocław. Sklepy na miejscu funkcjonują w takich samych godzinach jak galeria handlowa lub innych, ustalonych indywidualnie przez właściciela punktu handlowego.

Czy we Wrocław Fashion Outlet jest kino?

Niestety na terenie Factory Wrocław nie ma kina, w którym klienci mogliby obejrzeć najnowsze filmy lub wybrać się na niesamowite i odprężające spektakle po całym dniu zakupów.

Pytania i odpowiedzi

Chcesz dowiedzieć się, gdzie jest położona galeria Wrocław Fashion Outlet? Graniczna – Wrocław to oficjalna lokalizacja tego budynku, wokół którego znajduje się kilkaset miejsc parkingowych dla klientów.

5/5 - (1 oddanych ocen)