ferio gajZastanawiasz się, czy Ferio Gaj to galeria godna uwagi i zaufania? Prawdopodobnie tak, szczególnie ze względu na wiele sklepów dostępnych na terenie obiektu, bezpłatny parking dla klientów oraz bezproblemowy dojazd na miejsce. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, czy Ferio Gaj Wrocław to dobre miejsce na codzienne zakupy, koniecznie przejrzyj poniższy wpis. Dowiesz się praktycznie wszystkiego, a także porównasz, jak ta galeria handlowa wypada na tle innych podobnych obiektów na terenie miasta.

Ferio Gaj – sklepy

W przypadku galerii Ferio Gaj Wrocław sklepy są bardzo mocno zróżnicowane. Na terenie obiektu możesz wybrać się na zakupy odzieżowe, spożywcze, obuwnicze, papiernicze, a także bez problemu dostaniesz się do drogerii Rossmann Ferio Gaj. Warto dodać, że centrum handlowe Ferio Gaj jest przyjaźnie nastawione do obsługi osób niepełnosprawnych, a dodatkowo gwarantuje szereg udogodnień, np. atrakcje dla dzieci. Dzięki temu zakupy w tym miejscu (szczególnie z całą rodziną) są o wiele przyjemniejsze. W CH Ferio Gaj znajdziesz 41 sklepów takich, jak np.:

  • Apteka Ferio Gaj
  • Rossmann Ferio Gaj
  • Piotr i Paweł Ferio Gaj (obecnie SPAR)
  • Świat Książki Ferio Gaj
  • Netia Ferio Gaj
  • Jysk Wrocław Ferio Gaj
  • Plus
  • Play
  • Kwiaciarnia
  • Action

Wybierając się do Ferio Gaj Wrocław parking możesz zająć całkowicie za darmo. Galeria przez pewien czas nakładała dodatkowe opłaty na swoich klientów z tego tytułu, ale ostatecznie zrezygnowano z montażu parkometrów w tym miejscu. W przypadku obiektu Ferio Gaj Wrocław lista sklepów jest udostępniona także na stronie internetowej galerii.

Ferio Gaj – dojazd

Do Ferio Gaj Świeradowska Wrocław można dojechać w naprawdę prosty sposób. Do tego centrum handlowego bez problemu przemieścisz się komunikacją miejską: tramwajem lub autobusem. Jeśli chodzi o galerię Ferio Gaj Wrocław lokalizacja jest jednym z jej głównych atutów. 

Ferio Gaj – godziny otwarcia

Zastanawiasz się, w jakich godzinach pracują galerie handlowe? Wrocław to ogromne miasto, gdzie każda z galerii ma zbliżone do siebie godziny otwarcia. Ferio Gaj Wrocław godziny otwarcia ma ustalone inne w dni powszednie i soboty, a inne w niedziele. Od poniedziałku do piątku można wybrać się na zakupy w godzinach 10:00-21:00, natomiast w niedziele od 10:00 do 19:00, a więc nieco krócej. Lokale gastronomiczne w tym obiekcie mogą być czynne w innych godzinach.

Czy w Ferio Gaj jest kino?

Na terenie Ferio Gaj niestety nie ma kina. To spory minus, choć biorąc pod powierzchnię galerii, uruchomienie kina na terenie tego obiektu mogłoby być problematyczne. Zamiast kina możesz wybrać się w innym celu do punktu Ferio Gaj. Siłownia na terenie centrum handlowego jest dostępna dla wszystkich osób z wykupionym karnetem. Siłownia jest czynna całodobowo i ma osobne wejście od strony parkingu galerii.

Częste pytania

Niestety na terenie tego obiektu handlowo-usługowego nie ma CCC. Ferio Gaj to stosunkowo niewielka galeria handlowa, w której niestety nie ma tego sklepu obuwniczego.

Pizzeria Dominos Ferio Gaj funkcjonuje w tym miejscu już od dłuższego czasu, proponując klientom pizzę, dania obiadowe oraz przekąski – z dostawą lub możliwością spożycia na miejscu.

5/5 - (1 oddanych ocen)