Centrum Handlowe Marino Potrzebujesz nowych butów? A może marzą Ci się wielogodzinne zakupy odzieżowe z przyjaciółmi? W takim razie musisz wybrać się do centrum handlowe Marino. To miejsce, gdzie praktycznie każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Chcesz dowiedzieć się więcej o tej galerii handlowej? Przejrzyj poniższy wpis, a dowiesz się niemalże wszystkiego o centrum handlowe Marino Wrocław.

Centrum Handlowe Marino – sklepy

Zastanawiasz się, jakie sklepy są w centrum handlowym Marino we Wrocławiu? Na terenie tego obiektu handlowo-rozrywkowo-usługowego znajdziesz wiele punktów handlowych oraz usługowych, które spełniają oczekiwania praktycznie wszystkich klientów przebywających na terenie tej galerii. Poniżej przedstawiamy listę sklepów w CH Marino Wrocław:

 • Media Expert Wrocław Marino
 • Apteka Marino Wrocław
 • Łyko,
 • Dealz,
 • Pepco,
 • Action,
 • YES,
 • H&M,
 • KIK,
 • Inmedio,
 • Deichmann,
 • CCC,
 • SFD,
 • i wiele innych…

Jeśli chodzi o Marino Wrocław – sklepy są dopasowane tak, aby zadowolić wszystkich potencjalnych klientów. Na miejscu znajdziesz sklepy z elektroniką, akcesoriami do domu i biura, odzieżowe, obuwnicze, a także lokale usługowe, które obejmują, np. naukę tańca. Oferta tego obiektu jest podobna, jaką oferują inne galerie handlowe. Wrocław to miejscowość przyjazna dla osób, które cenią sobie nieograniczony dostęp do zasobów sklepów. Galeria Marino Wrocław jest najczęściej wybierana przez osoby zamieszkujące północne tereny miasta, choć nie ma żadnych przeciwwskazań, aby wybrać się do niej także z południowych dzielnic.

Centrum Handlowe Marino – dojazd

Wybierasz się na zakupy, ale nie wiesz, jak dojechać do centrum handlowe Marino Wrocław? Lokalizacja tego obiektu handlowo-rozrywkowo-usługowego jest na tyle dobra, że bez problemu dotrzesz na miejsce komunikacją miejską (autobusem lub tramwajem), rowerem, hulajnogą, taksówką, a nawet własnym samochodem osobowym. Niezależnie od miejsca zamieszkania na terenie tego miasta, możesz dojechać na miejsce w dowolnie wybrany sposób – nawet w ciągu kilkudziesięciu u minut z drugiego końca miasta.

Centrum handlowe Marino Wrocław parking udostępnia dla wszystkich swoich klientów zgodnie z cennikiem ustalonym przez operatora terenu. Warto dodać, że wokół obiektu klienci mogą skorzystać aż z 650 miejsc postojowych dla aut osobowych. Zanim zdecydujesz się na wizytę w tej galerii handlowej, koniecznie sprawdź dostępne markety na miejscu, czyli w centrum handlowe Marino Wrocław. Sklepy to głównie obiekty obuwnicze, odzieżowe, usługowe, a także miejsca, gdzie można kupić elektronikę użytkową oraz artykuły użytku domowego.

Centrum Handlowe Marino – godziny otwarcia

Przed wizytą w konkretnej galerii, warto sprawdzić czas jej pracy. To samo dotyczy centrum handlowe Marino Wrocław. Godziny otwarcia tego obiektu mieszczą się w przedziale od 9:00 do 21:00. Takie godziny obowiązują od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe. W święta i niedziele niehandlowe galeria jest zamknięta dla klientów, oprócz części gastronomicznej.

Czy w Centrum Handlowe Marino jest kino?

Niestety w centrum handlowym Marino we Wrocławiu nie ma kina, które mogłoby umilić czas klientów spędzony w tym budynku. Aby obejrzeć najnowsze filmy lub wybrać się na wielogodzinne seanse, warto jednak wybrać inne galerie handlowe we Wrocławiu. Na tę chwilę nie ma też żadnych informacji na temat tego, aby kino pojawiło się w centrum handlowym Marino Wrocław.

Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście, że tak. Jeśli chodzi o zakupy w centrum handlowe Marino Wrocław, dojazd jest naprawdę bezproblemowy. Wybierzesz się tam z dowolnie wybranego miejsca w mieście. Komunikacja miejska jest w stanie dojechać na miejsce nawet w kilkadziesiąt minut w godzinach szczytu.

5/5 - (1 oddanych ocen)