Chcesz wybrać się na zakupy do galerii handlowej, ale nie wiesz, jaką wybrać? Renoma to centrum handlowe, które jest uznawane za najbardziej luksusowe na terenie Wrocławia. Dlaczego? Otóż galeria Renoma Wrocław to miejsce, gdzie bez problemu znajdziesz luksusowe produkty odzieżowe, lokale usługowe oraz gastronomię. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego centrum handlowego na terenie Wrocławia? Sprawdź poniższe informacje.

Dom Handlowy Renoma Wrocław – sklepy

Chcesz wybrać się na zakupy do galerii handlowej Renoma Wrocław? Sklepy na terenie tego obiektu są naprawdę różne. W większości przypadków są to lokale z odzieżą klasy premium, ale nie tylko. Galeria, której otwarcie miało miejsce w 1930 roku, funkcjonuje do dzisiaj. 

Warto dodać, że Renoma jest uznawana za czołową galerię, która mieści się w centrum Wrocławia. Co więcej, nie wygląda tak samo, jak inne galerie handlowe. Wrocław jest pełen podobnych obiektów rozrywkowo-handlowo-usługowych, ale to Renoma wyróżnia się klasycznym charakterem i nowoczesnością w jednym.

  • Empik Renoma Wrocław
  • TK Maxx Renoma Wrocław
  • SFD Renoma Wrocław
  • Empik wrocław renoma
  • Sinsay Renoma Wrocław
  • Smyk Renoma Wrocław
  • Michael Kors renoma
  • Zara Renoma Wrocław
  • Mohito Renoma Wrocław
  • Carry Renoma Wrocław

Wybierając dom handlowy Renoma Wrocław, zyskujesz dostęp do wielu sklepów w jednym miejscu. Na tę chwilę na terenie obiektu znajduje się ok. 120 sklepów i butików o łącznej powierzchni 31 tys. m2. Całkowita powierzchnia galerii to ponad 100 tys. m2, co daje jej pozycję w ścisłej czołówce największych galerii handlowych na terenie Wrocławia.

Dom Handlowy Renoma Wrocław – dojazd

W przypadku galerii Renoma Wrocław dojazd jest naprawdę bezproblemowy. Możesz zdecydować się na wizytę w centrum handlowym własnym samochodem. Wtedy zaparkujesz pojazd na tutejszym parkingu, który jest płatny dla wszystkich kierowców. Alternatywnie możesz wybrać dojazd komunikacją miejską. Ze względu na fakt, że galeria mieści się w ścisłym centrum Wrocławia, bez problemu dojdziesz na miejsce z dowolnie wybranego punktu: tramwajem, autobusem i taksówką. Niezależnie od wybranego sposobu dojazdu do galerii, czas potrzebny na dotarcie na miejsce nie powinien być większy niż 30-40 minut.

Co jeszcze warto wiedzieć o galerii Renoma Wrocław? Lokalizacja tego obiektu to ulica Świdnicka 40, czyli centrum Wrocławia. Na przestrzeni lat galeria znacznie się rozrosła, o czym świadczą jej obecne gabaryty oraz sposób wykończenia wnętrza. To połączenie klasycyzmu z nowoczesnością oraz wszelkimi dobrodziejstwami nowoczesnych technologii. Renoma – Świdnicka Wrocław to doskonała lokalizacja, do której dojazd nie powinien stanowić żadnego problemu dla osób, które mieszkają na terenie Wrocławia, niezależnie od dzielnicy.

Dom Handlowy Renoma Wrocław – godziny otwarcia

Jak sprawdzić czas dostępności sklepów w galerii Renoma Wrocław? Godziny otwarcia bez problemu sprawdzisz bezpośrednio w biurze galerii lub na stronie internetowej centrum handlowego. Części przeznaczone dla sklepów i lokali usługowych jest czynna w godzinach od 9:00 do 21:00 od poniedziałku do soboty. W niedziele handlowe konsumenci mogą wybrać się na zakupy w godzinach od 10:00 do 20:00. Warto wiedzieć, że wejście do budynku poza godzinami pracy części handlowej jest możliwe wyłącznie od strony ulicy Kościuszki. 

Nieco inaczej pracuję poszczególne działy galerii handlowej Renoma Wrocław. Parking jest czynny w godzinach od 6:00 do 23:00 od poniedziałku do soboty, natomiast w godzinach od 7:00 do 22:00 w niedziele handlowe i niehandlowe. Co ciekawe, dostęp w niedziele niehandlowe jest możliwy tylko dla osób z wykupionym abonamentem na parkowanie. Aby wjechać na teren obiektu, konieczny jest kontakt telefoniczny z ochroną.

Czy w Dom Handlowy Renoma Wrocław jest kino?

Niestety na terenie CH Renoma nie ma kina, w którym klienci mogliby udać się na wieczorowe seanse. Na szczęście w pobliskich galeriach znajdują się oddziały popularnych sieci kin w Polsce, gdzie można udać się komunikacją miejską, co zajmie zaledwie kilka minut. 

Najczęściej zadawana pytania

Niestety nie. Apteka Renoma Wrocław nie ma swojego miejsca na terenie tego obiektu. Na szczęście ze względu na dogodną lokalizację w centrum miasta możesz w ciągu kilku minut udać się nawet pieszo do pobliskiej apteki.

Biedronka Renoma Wrocław jest dostępna dla wszystkich osób zainteresowanych zakupami spożywczymi. Możesz udać się na zakupy spożywcze do domu w trakcie zakupów odzieżowych lub przypadkowo, przechodząc tuż obok galerii – do sklepu wejdziesz bez konieczności przechodzenia przez całe centrum handlowe.

Niestety, aktywność fizyczna nie jest możliwa na terenie obiektu Renoma Wrocław. Siłownia jest dostępna w większości galerii na terenie tego miasta, ale nie w Renomie.

Data założenia galerii Renoma we Wrocławiu to 1930 rok. To oznacza, że budynek ma już kilkudziesięcioletnią tradycję. Jeśli chcesz wiedzieć dokładnie, kiedy powstała Renoma we Wrocławiu, koniecznie przejrzyj historię budynku na stronie internetowej centrum handlowego.

Zastanawiasz się, czy w Renomie we Wrocławiu jest Zara? Ten sklep został zamknięty na stałe na terenie tego centrum handlowo-rozrywkowego. 

5/5 - (1 oddanych ocen)