galeria dominikańskaGaleria Dominikańska we Wrocławiu to obiekt, który został wybudowany w 2001 roku. To jedna z najstarszych galerii handlowych na terenie tego miasta. Na miejscu znajduje się wiele sklepów odzieżowych, obuwniczych, firm usługowych oraz obiekty restauracyjne. Można powiedzieć, że to doskonałe miejsce na spędzanie wolnego czasu weekend lub poszukiwanie nowej pracy.

Galeria Dominikańska Wrocław – sklepy

 • Empik Galeria Dominikańska
 • Media Markt Galeria Dominikańska
 • Carrefour Galeria Dominikańska
 • Ispot Galeria Dominikańska
 • Luxmed Galeria Dominikańska
 • Rossmann Galeria Dominikańska
 • Pizza hut Galeria Dominikańska
 • Reserved Galeria Dominikańska
 • Vision express Galeria Dominikańska
 • Fielmann Galeria Dominikańska
 • Zara Galeria Dominikańska
 • Fotojoker Galeria Dominikańska

Pełna lista sklepów dostępna pod tym linkiem.

Galeria Dominikańska Wrocław – dojazd

Galeria Dominikańska jest zlokalizowana w centrum Wrocławia tuż przy rynku. To przekłada się na doskonały dojazd do tego miejsca z każdej części miasta. Jeśli chcesz zrobić zakupy w tej galerii, popracować lub napić się kawy – sprawdź aktualny rozkład jazdy MPK we Wrocławiu. To rzetelne źródło informacji o możliwych opcjach dojazdu do tego miejsca – oczywiście, jeśli nie masz własnego samochodu lub innego środka transportu. Jeśli chodzi o budynek Galeria Dominikańska, lokalizacja jest naprawdę dobra. Wskazuje na to, chociażby bezproblemowy dojazd, nawet spoza miasta.

Szukasz wskazówek i wciąż nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie, jak dojadę do Galerii Dominikańskiej? Decydując się na wizytę w tej galerii handlowej, możesz wybrać się na miejsce: samochodem, motocyklem, taksówką, tramwajem oraz autobusem. Nie ma też żadnego problemu, aby dojechać na miejsce hulajnogą lub rowerem – tuż przy galerii znajdują się specjalne uchwyty do zabezpieczenia takich pojazdów na czas parkowania. 

Galeria Dominikańska Wrocław – godziny otwarcia

Jeśli chodzi o galerię dominikańską, warto dodać, że to obiekt handlowy, który funkcjonuje w godzinach od 9:30 do 21:00 w dni robocze i soboty. Galeria Dominikańska we Wrocławiu jest zamknięta w niedziele niehandlowe. To samo tyczy się parkingu wielopoziomowego na terenie galerii, który jest czynny w podobnych godzinach, choć ten jest dostępny przez 7 dni w tygodniu. Godziny dostępności parkingu z 900 miejsc postojowych to 7:00 – 22:00. Czy aktualny czas pracy jest odpowiedni w takim miejscu, jak Galeria Dominikańska? Godziny otwarcia tego obiektu są ustalone tak, aby zadowolić większość klientów na terenie miasta. 

Zanim udasz się na zakupy lub po usługi do Galerii Dominikańskiej, koniecznie sprawdź aktualne godziny otwarcia obiektu. W przeciwnym razie może okazać się, że czas, który wybierzesz na wizytę w galerii, będzie nieodpowiedni. Ze względu na lokalizację galerii, warto wybierać godziny poranne lub wieczorne, czyli takie poza największym obłożeniem sklepów. 

Czy w Galeria Dominikańska Wrocław jest kino?

Szukasz informacji o tym, czy w Galerii Dominikańskiej jest kino? Niestety w tym obiekcie handlowo-usługowym nie ma kina, ale w zamian tego jest nowoczesna siłownia na jednym z wyższych pięter budynku. Jeśli chcesz wybrać się na ulubiony firm, musisz wybrać inne galerie handlowe. Wrocław to miejscowość, gdzie bez problemu znajdziesz obiekt z bezpośrednim dostępem do kina.

Pytania i odpowiedzi

Nie da się w ciągu kilku chwil wymienić, jakie są sklepy w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu. To punkt handlowy, gdzie działa m.in. Media Markt. Wrocław – Galeria Dominikańska jest miejscem, gdzie bez problemu znajdziesz też inne sklepy takie, jak np. New Yorker, Reserved i wiele innych. Dokładną listę sklepów możesz sprawdzić na stronie internetowej Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu.

Odpowiedź na pytanie czy w Galerii Dominikańskiej jest H&M, brzmi następująco: niestety nie. Ten sklep możesz jednak znaleźć tuż obok obiektu handlowego. Wystarczy, że udasz się w stronę centrum miasta, a po kilkuset metrach dotrzesz do tego sklepu odzieżowego. Galeria Dominikańska sklepy ma dopasowane tak, aby zadowolić klientów, którzy najczęściej decydują się na wizytę w tym obiekcie.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje parking? Galeria Dominikańska to obiekt, w którym pobierana jest opłata podstawowa za parkowanie w wysokości 5 złotych za godzinę (maksymalnie do 3 godzin postoju). Każda kolejna godzina parkowania to wydatek 7 złotych za każdą rozpoczętą godzinę. Co więcej, klienci mogą skorzystać z opłaty dobowej 80 złotych lub abonamentu miesięcznego w kwocie 500 złotych. 

Kara za brak biletu w razie zgubienia wynosi 50 złotych płatne w biurze parkingu. W ramach promocji można skorzystać z darmowego parkingu na terenie Galerii Dominikańskiej – wystarczy, że zainstalujesz aplikację „maszokazje”. Dzięki temu możesz przez godzinę za darmo parkować w obiekcie – Galeria Dominikańska. Parking to aż 900 miejsc postojowych, co w szczycie sezonu okazuje się wciąż niedostateczną powierzchnią parkingową dla klientów.

5/5 - (1 oddanych ocen)