Magnolia Park WrocławCentrum Handlowe Magnolia Park we Wrocławiu to jedna z najstarszych galerii na terenie tego miasta. Budynek powstał w 2007 roku, a inwestycja trwała zaledwie rok. Jeśli planujesz zakupy odzieżowe, spożywcze lub obuwnicze, koniecznie wybierz się do tej obszernej galerii handlowej. Według wielu mieszkańców to jedna z największych galerii na terenie miasta, gdzie znajdziesz mnóstwo sklepów. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym centrum handlowym, zanim wybierzesz się na zakupy do Magnolia Park? Wrocław to duże miasto, gdzie funkcjonuje wiele galerii handlowych, choć ta wydaje się najrozsądniejszym wyborem, chociażby ze względu na mnogość sklepów dostępnych na terenie obiektu.

Magnolia Park Wrocław – sklepy

Jeśli chodzi o galerię Magnolia Park, sklepy na miejscu gwarantują dużą różnorodność towaru oraz są dostępne w dogodnych godzinach. Na miejscu bez problemu znajdziesz drogerie, sklepy obuwnicze, odzieżowe, markety z artykułami wyposażenia domu, a także restauracje. Na miejscu znajdziesz praktycznie wszystko, co potrzebujesz. To oznacza, że jedna wizyta w galerii handlowej Mangolia Park Legnicka Wrocław to szansa na załatwienie wszystkich swoich spraw.

 • Decathlon Magnolia Park
 • Vissavi Magnolia Park
 • Fryzjer Magnolia Park
 • Vision express Magnolia Park
 • KFC Magnolia Park
 • Empik Magnolia Park
 • Hebe Magnolia Park
 • Magnolia Park Eobuwie
 • mBank Magnolia Park
 • Magnolia Park Zara
 • Samsung Magnolia Park
 • CCC Magnolia Park
 • Nike Magnolia Park

Magnolia Park Wrocław – dojazd

Planujesz zakupy w Magnolia Park? Parking w tym obiekcie handlowym jest dostępny dla wszystkich klientów całkowicie za darmo. Nie ma konieczności uiszczania żadnej opłaty za parkowanie w tym miejscu. To sprawia, że wiele osób na terenie Wrocławia decyduje się na wizytę w Magnolia Park. Lokalizacja tej galerii handlowej jest na tyle dobra, że na miejsce dojdziesz nie tylko samochodem osobowym lub motocyklem. Na zakupy możesz wybrać się także: tramwajem i autobusem. Niezależnie od dokładnej lokalizacji zamieszkania, komunikacją miejską bez najmniejszego problemu dojedziesz do tej galerii – zarówno w dni robocze, jak i w weekendy.

Można powiedzieć, że do Magnolia Park dojazd jest wręcz idealny. Doskonale skomunikowany punkt z całym miastem przy pomocy linii tramwajowych i autobusowych oraz perfekcyjny, darmowy parking to tylko kilka wyróżników tej galerii handlowej. Obiekt jest położony w zachodniej części miasta, nieco wysunięty na północ. Mieszkańcy Wrocławia z południa mogą dojechać samochodem lub komunikacją do tej galerii maksymalnie w 30-40 minut – nawet w godzinach szczytu.

Magnolia Park Wrocław – godziny otwarcia

Magnolia Park godziny otwarcia ma dopasowane tak, aby zadowolić wszystkich klientów na terenie miasta i umożliwić realizowanie zakupów w dowolnie wybranej porze dnia. To centrum handlowe działa podobnie, jak inne galerie handlowe. Wrocław jest sporym miastem, gdzie działa nawet kilkanaście obiektów handlowych dostępnych w podobnych godzinach pracy.

Galeria Magnolia Park Wrocław sklepy ma otwarte najczęściej w godzinach od 9:00 do 21:00. Takie też są standardowe godziny funkcjonowania galerii. Zewnętrzny parking jest dostępny dla wszystkich klientów bez żadnych ograniczeń. Na miejscu można bezpłatnie parkować nawet w godzinach zamknięcia galerii handlowej. Dobrze dopasowane godziny funkcjonowania galerii to jeden z wielu wyróżników tego miejsca.

Czy w Magnolia Park Wrocław jest kino?

Na terenie tego obiektu handlowego znajdziesz kino Helios. Wrocław – Magnolia Park to miejsce, gdzie można wybrać się na film po całodniowych zakupach. Helios jest lokalem czynnym w godzinach pracy galerii, a nawet nieco dłużej. Osoby, które przychodzą na seanse filmowe, są przyjmowane do godziny 21:55, natomiast od czasu do czasu organizowane są pokazy nocne. Wtedy dla klientów kina Helios są otwarte specjalne wejścia i wyjścia nocne. 

Pytania i odpowiedzi

Zastanawiasz się, czy w pobliżu centrum handlowego jest Castorama? Magnolia Park jest zespolona z tą siecią marketów budowlanych. W tylnej części budynku znajduje się wejście do marketu budowlanego – Castorama. Magnolia Park Wrocław z tego powodu jest uznawana za jedną z najbardziej funkcjonalnych i najchętniej wybieranych galerii przez mieszkańców Wrocławia i okolic. Świadczą o tym nie tylko opinie, ale także obłożenie galerii w weekendy.

Chcesz dowiedzieć się, ile jest sklepów w Magnolii we Wrocławiu? To ponad 260 obiektów handlowo-usługowych dostępnych w godzinach otwarcia galerii. Tak duża liczba sklepów przełożyła się na budowę obszernego parkingu dla klientów – na miejscu jest dostępnych ponad 3500 miejsc postojowych dla samochodów osobowych.

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, jakie są sklepy w Magnolii we Wrocławiu. Ich liczba jest zbyt duża, aby zapamiętać wszystkie. Punkty handlowe i usługowe obejmują branżę: odzieżową, obuwniczą, elektronikę, RTV i AGD, wyposażenie domu, gastronomię, a także punkty rozrywkowe i dla dzieci.

Nie wiesz, czy w Magnolii jest Vans, a chcesz wybrać się na zakupy obuwnicze? Niestety na terenie Magnolii nie ma aktualnie firmowego sklepu Vans. Aby kupić buty w tej galerii, możesz wybrać się do innych punktów handlowych, gdzie być może znajdziesz produkty marki Vans.

Odpowiedź na pytanie, czy w Magnolii jest Mango, jest prosta. W tym centrum handlowym nie ma firmowego sklepu tej sieci sprzedażowej, która zajmuje się dystrybucją wyposażenia domowego oraz funkcjonalnych urządzeń elektronicznych.

Jeśli wybierasz się do galerii handlowej, sprawdź, czy w Magnolii we Wrocławiu jest Bershka. To sklep odzieżowy, który proponuje młodzieżową odzież dla kobiet i mężczyzn.

Centrum Medyczne Magnolia Park to miejsce, gdzie osoby przebywające w galerii mogą skorzystać z pomocy medycznej, np. stomatologicznej lub standardowej opieki zdrowotnej. 

5/5 - (1 oddanych ocen)