pasaż grunwaldzkiChcesz wybrać się na zakupy do galerii handlowej, ale nie wiesz, jaki obiekt wybrać? Sprawdź, jakie sklepy i punkty usługowe są dostępne w punkcie Pasaż Grunwaldzki. To kolejna wiekowe centrum handlowe w tym mieście. Budynek został wzniesiony w 2005 roku, natomiast w 2007 oficjalnie zakończono budowę. To obszerne centrum handlowo-rozrywkowe z parkingiem wielopoziomowym dopasowanym nawet do wielkogabarytowych pojazdów. Inwestorem tej galerii jest firma Echo Investment S.A.

Pasaż Grunwaldzki Wrocław – sklepy

 • Mohito Pasaż Grunwaldzki
 • Media Expert Pasaż Grunwaldzki
 • ING Pasaż Grunwaldzki
 • Xiaomi Pasaż Grunwaldzki
 • Apart Pasaż Grunwaldzki
 • Natura Pasaż Grunwaldzki
 • AB Foto Pasaż Grunwaldzki
 • Denique Pasaż Grunwaldzki
 • New Yorker Pasaż Grunwaldzki
 • Redox Pasaż Grunwaldzki
 • CCC Pasaż Grunwaldzki
 • Empik Pasaż Grunwaldzki
 • X-Kom Pasaż Grunwaldzki

Pełną listę sklepów znajdziesz tutaj.

Pasaż Grunwaldzki Wrocław – dojazd

Pasaż Grunwaldzki Wrocław to galeria, do której dojazd jest wręcz bezproblemowy praktycznie z każdej części miasta. Obiekt jest położony na ulicy plac Grunwaldzki 22. To wschodnia część Wrocławia, do której można dojechać: komunikacją miejską, samochodem, rowerem, a także taksówką. 

Decydując się na zakupy w tym miejscu, nie musisz martwić się o to, czym dojechać na miejsce. Jeśli nie masz swojego samochodu – nic nie szkodzi! Jeśli chodzi o Pasaż Grunwaldzki, dojazd jest na tyle bezproblemowy, że na pewno znajdziesz idealny środek transportu dla siebie. Kiedy wybierasz się tylko na spacer po galerii, do restauracji lub na niewielkie zakupy odzieżowe, możesz dojechać na miejsce z dowolnego miejsca we Wrocławiu: tramwajem lub autobusem. To prawdopodobnie najgodniejszy sposób, aby odwiedzić Pasaż Grunwaldzki. Lokalizacja jest na tyle dobra, że w godzinach szczytu przedostanie się na miejsce komunikacją miejską, nigdy nie zajmuje więcej niż 30 minut. 

Osoby podróżujące samochodem muszą liczyć się ze sporymi korkami w pobliżu galerii. Na szczęście Pasaż Grunwaldzki parking ma na ok. 1400 miejsc postojowych. To przekłada się na brak problemu z zaparkowaniem swojego samochodu – nawet przy największym obłożeniu galerii handlowej. Ze względu na fakt, że Pasaż Grunwaldzki sklepy ma dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, obłożenie w weekendy i popołudnia jest naprawdę spore, co widać po zajęciu miejsc parkingowych.

Pasaż Grunwaldzki Wrocław – godziny otwarcia

Już mniej więcej wiesz, gdzie znajduje się Pasaż Grunwaldzki. Dojazd do tej galerii nie stanowi żadnego problemu. Przed wizytą na miejscu warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia obiektu handlowo-rozrywkowego. Ten wraz z parkingiem jest czynny stosunkowo krótko, gdyż tylko od godziny 9:00 do 21:00. W niedziele niehandlowe punkt jest całkowicie zamknięty, natomiast w niedziele handlowe można wybrać się na zakupy w godzinach 10:00 – 20:00. 

Można powiedzieć, że Pasaż Grunwaldzki godziny otwarcia ma dostosowane tak, aby umożliwić wszystkich mieszkańcom Wrocławia i osobom przyjezdnym realizację zakupów we wszystkich dostępnych sklepach. Warto dodać, że godziny otwarcia poszczególnych obiektów na terenie galerii może być nieco inne. Dobrym przykładem jest siłownia. Pasaż Grunwaldzki umożliwia wizytę w tym miejscu w godzinach już od 6:00 do 23:00 od poniedziałku do piątku. Fitness Academy Pasaż Grunwaldzki jest dostępną siłownią dla kobiet, mężczyzn oraz osób małoletnich za zgodą opiekunów prawnych.

Czy w Pasaż Grunwaldzki Wrocław jest kino?

Odpowiadając na pytanie, czy w Pasażu Grunwaldzkim jest kino: Oczywiście, że tak! To Multikino Wrocław. Pasaż Grunwaldzki jest galerią, gdzie po udanym dniu zakupów oraz posiłku w restauracji można udać się na film z całą rodziną lub znajomymi. Kino jest otwarte przez 7 dni w tygodniu od godziny 10:00 do 22:00 lub zakończenia seansu. Jeśli chodzi o Multikino Pasaż Grunwaldzki, naprawdę warto zastanowić się nad pójściem na seans w tym miejscu. Bilety są dostępne w naprawdę atrakcyjnych cenach. Op

Pytania i odpowiedzi

Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje parking Pasaż Grunwaldzki? W porównaniu do innych galerii handlowych we Wrocławiu ceny parkowania pojazdów są naprawdę atrakcyjne. Galeria Pasaż Grunwaldzki udostępnia swój parking za darmo, ale tylko przez pierwszą godzinę postoju. Każda kolejna rozpoczęta godzina parkowania to koszt 3 złote za godzinę. Po uiszczeniu opłaty za postój należy opuścić swoje miejsce parkingowe i teren obiektu w ciągu 15 minut. W razie zgubionego biletu biuro galerii pobiera dodatkową opłatę w wysokości 30 złotych.

Nie wiesz, czy w Pasażu Grunwaldzkim jest Hebe? Oczywiście, że tak. Sklep znajduje się na poziomie -1, a dokładną lokalizację możesz sprawdzić na planie galerii Pasaż Grunwaldzki Wrocław. Sklepy dostępne na terenie obiektu są wyświetlane na tablicach i mapach informacyjnych, co ułatwia lokalizację po budynku.

5/5 - (1 oddanych ocen)